Νέα

Travian:To νέο παιχνίδι στο internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι όνομα θέλετε για τη ΣΥΜΜΑΧΙΑ?

  • bourdela

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela brothers

    Ψήφοι: 5 45,5%
  • brdl

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • brothers of steel

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Alexxx

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Globeos brothers

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Taratsas brothers (!!!)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Vrasidas force (!!!)

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela masters

    Ψήφοι: 2 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    11

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Επειδή από το Σάββατο μέχρι τώρα έχουν γραφτεί 100(!!!!!!!!) σελίδες και δεν έχω το κουράγιο να τις διαβάσω μπορεί κάποιος να με ενημερώσει για τα τεκταινόμενα και τι μέλλει γενέσθει με την ένταξη των χωριών μου στην/στις συμμαχίες;
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Μην μας ξεχάσεις εεεεε;;;
Έστειλα και υλικά, (είδες τη φωτό ;  ) και θα στείλω κι άλλα μόλις κάνω αγορά στο helper χωριό !
στειλε με π.μ. τις συντεταγμένες κι απ'αυτο το χωριό να το περάσω στη λίστα του δωρητη!!!
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
bull, ksifia,βρασηδα   εχετε αναπτηξει στρατευματα?????????
εγω σημερα αναπτησω εχω 3 λεγεωναριους και θα ασχοληθω μονο με αυτο τισ επομενες μερες
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Επειδή από το Σάββατο μέχρι τώρα έχουν γραφτεί 100(!!!!!!!!) σελίδες και δεν έχω το κουράγιο να τις διαβάσω μπορεί κάποιος να με ενημερώσει για τα τεκταινόμενα και τι μέλλει γενέσθει με την ένταξη των χωριών μου στην/στις συμμαχίες;
Αγορά έχεις????
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
bull, ksifia,βρασηδα   εχετε αναπτηξει στρατευματα?????????
εγω σημερα αναπτησω εχω 3 λεγεωναριους και θα ασχοληθω μονο με αυτο τισ επομενες μερες
Όχι...συνεχίζω με ανάπτυξη...έχω και καλή κρυψώνα,όποιος και να μου την πέσει...θα πάρει τα...ξέρεις!!! :grin:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
[size=20pt]οποιος καινουριος θελει να μπει στη συμμαχια δινει ονομα χωριου συντεταγμενες και περιμενει ειδοποιηση[/size]
με το μπηκα και εγω δεν λεει τιποτα γιατι οι δορυφοροι εχουν χαλασει και δεν μπορουμε να τον εντοπισουμε :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
μην αλλαζετε ονομα χωριου,τουλαχιστον οχι μεχρι να μου φερει ο ταρατσασ καμια βοηθο :tickedoff:
ο tilestora εχει ονομα seretide στον πινακα και αν το εχει αλλαξει καλο ειναι να ειναι ο τελευταιος
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
7 κρυψωνα????
:dancing: :dancing: :dancing:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
[move] :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:[/move]

Ρε τι απατεώνες που είμαστε εμείς οι Έλληνες.....
Ή μήπως είμαι μόνο εγώ  :think: :think: :think: :think: :think:

Μου έκλεισαν τον πρώτο κλώνο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
ειχες 2 χωρια????
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
[size=20pt]οποιος καινουριος θελει να μπει στη συμμαχια δινει ονομα χωριου συντεταγμενες και περιμενει ειδοποιηση[/size]
με το μπηκα και εγω δεν λεει τιποτα γιατι οι δορυφοροι εχουν χαλασει και δεν μπορουμε να τον εντοπισουμε :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
μην αλλαζετε ονομα χωριου,τουλαχιστον οχι μεχρι να μου φερει ο ταρατσασ καμια βοηθο :tickedoff:
ο tilestora εχει ονομα seretide στον πινακα και αν το εχει αλλαξει καλο ειναι να ειναι ο τελευταιος
τσέκαρε π.μ. εσυ!!!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ποιον σου ελεισαν?ονομα συντεταγμενες  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
δεν ειχες ενεργοποιησει την επιλογη χρησης και απο αλλον στον ιδιο υπολογιστη???
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Ο Ταράτσας μάλλον με έχει γραμμένο... του έχω στείλει μήνυμα αλλά δεν έχει απαντήσει...

Μην τα πάρω και ανοίξω συμμαχία δικιά μου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom