Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

themirrorwaters

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
...ελα βρε μωρακι μου ασε το παιδακι να εκφρασει τις ανασφαλειες του...μονο και μονο που εγραψε οτι ειμαι 2 μετρα και βαρεια!!! δειχνει οτι οχι μονο ο ιδιος δεν εχει ιδεα για το ποια ειμαι και πως ειμαι αλλα ουτε και οι "πηγες" του οπως λεει στεκουν...
και επειδη γνωριζω απο εδω, ποιος εχει παει μαζι μου ή οχι ...και ευχαριστω ολους οσοι εγραψαν για μενα και ακομη αυτους που δεν εγραψαν κατι αλλα περασαν ωραιες στιγμες μαζι μου...

...εκτος και εαν εχει καποιος αλλαξει username...αυτος που θελει μετα απο αρνητικη κρητικη να αποδειξει οτι οντως εχει παει μαζι μου μπορει να μου στειλει pm και να πει ξεκαθαρα καποιες λεπτομερειες για μενα και θα δηλωσω τοτε δημοσια οτι οντως εχει παει μαζι μου ...και τοτε ΝΑΙ  η αρνητικη του κρητικη ειναι δεχτη...
...αλλα σχολια απαξιωτικα του τυπου...ειναι αντρακλας δυνατος και σε βαζει κατω και ειναι ο χαραλαμπος με ψωλαρα δυνατη...μονο γελιο φερνουν και δειχνουν αν μη τι αλλο το νεαρον της ηλικιας, την ανωριμοτητα και την απειρια του συγγραφεα...
...και επειδη το ατομο πηρε φορα και απλως προβαλει τις δικες του παιδικες ανασφαλειες...του το κανω και πιο ευκολο γιατι αγαπη μου ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΦΟΒΗΘΩ ΚΑΜΜΙΑ ΚΡΗΤΙΚΗ:

προκαλω οποιονδηποτε ηρθε να με δει και μολις με ειδε ετρεξε να φυγει! ή, οποιονδηποτε ζητησε πισω τα λεφτα του...ή οποιονδηποτε ζητησε να μην πληρωσει γιατι κακοπερασε...ή οποιονδηποτε θεωρησε οτι δεν ανταποκριθηκα σε αυτα που δηλωνω...ή οποιονδηποτε πιστευει οτι τον παραπλανησα...να βγει ξεκαθαρα με το username που γνωριζω και αφου πρωτα μου αποδειξει οτι τον γνωριζω να γραψει οτι θελει...
...γιατι αγαπη μου κανεις δε δινει τα λεφτα που ζηταω (δες τιμοκαταλογο στο site μου) για να κατσει 1 ωρα και περισσοτερο μαζι μου και ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΛΙΚ!!!!  και το γεγονος οτι ΚΑΝΕΙΣ δεν εχει φυγει οταν με ειδε λεει πολλα....ΟΣΟΙ ΗΡΘΑΝ πληρωσαν προκαταβολικα και καθησαν μαζι μου και εκαναν αυτο που ηρθαν να κανουν! ΑΣ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΔΩ , ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ, ΑΣ ΔΗΛΩΣΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!!!

....και ολα τα μικρα αγορακια που εχουν φοβιες και ανασφαλειες για τη σεξουαλικοτητα τους (γενικα μιλαω και οχι για το δικο μου στυλ!) μπορουν να συνεχισουν να φαντασιωνονται και να αυνανιζονται  στα δωματια τους μπρoστα στον υπολογιστη τους...εγω κανω σεξ με αντρες που εκφραζουν ανοιχτα τις φαντασιωσεις τους και δεν ντρεπονται για τη σεξουαλικοτητα τους...και ΑΥΤΗ την κατηγορια πελατων θελω...γιατι μονο αυτη η κατηγορια αφηνεται σεξουαλικα (ειτε ενεργητικα ειτε παθητικα!) και ετσι περναμε και οι 2 καλα...και περαν τουτου αυτη η κατηγορια διαθετει και το πορτοφολι που ζηταω!!!

για τους αλλους ...ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ...ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑ...και εαν δε γουσταρει το στυλ μου...εγω  του ζηταω ΝΑ ΜΗΝ ξοδεψει τα ωραια του λεφτουδακια ΜΑΖΙ ΜΟΥ...μπορει να βρει το κοριτσι των ονειρων του και με πολυ λιγοτερα!!!

....οσον αφορα το σχολιο του φιλου centrino για τα κοριτσακια στο Λονδινο σε πληροφορω αγαπητε μου οτι αυτα τα κοριτσακια (χωρις ιδιαιτερα προσοντα) κυριως ασιατισες που εχουν γεμισει την λονδρεζικη αγορα εχουν ριξει τις τιμες κατακορυφα και τα κανουν ολα με 100 λιρες...και οι ευρωπαιες τραβανε τα βυζια τους!!!! και ως γνωστον αγαπητε μου σε πιατσα ημουνα 5 χρονια ...και δουλευα με ολους ..και οχι μονο αυτους που ζηταγαν role play καταστασεις...και οι πιο σταθεροι μου πελατες ηταν λαικοι ανθρωποι (ως επι το πλειστον ενεργητικοι)...και εφοσον δε με εχεις δει απο κοντα τοτε σε παρακαλω μη με κατηγορειοποιεις!!!!!!!!!! η καλη επαγγελματιας ειναι αυτη που προσαρμοζεται στις επιθυμιες των πελατων της...και ναι ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΡΙΣΜΑ!!!!


...συναδελφισες...πολλες ευχες ...και καλες δουλειες...Δαναη Χρονια Πολλα...



xxx
n
αφου προκαλεις εσυ τοτε σε προκαλω και εγω!αποδειξε μου οτι δε μπαινεις και εσυ εδω μεσα με 3 διαφορετικα account.σε προκαλω να μας δειξεις μια φωτο τα χερια σου απο πολυ κοντα και μια τα μαλια σου απο πολυ κοντα.ενταξει ναντια?η μηπως πρεπει να σε λεω αντρικο1977?
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
αφου προκαλεις εσυ τοτε σε προκαλω και εγω!αποδειξε μου οτι δε μπαινεις και εσυ εδω μεσα με 3 διαφορετικα account.σε προκαλω να μας δειξεις μια φωτο τα χερια σου απο πολυ κοντα και μια τα μαλια σου απο πολυ κοντα.ενταξει ναντια?η μηπως πρεπει να σε λεω αντρικο1977?

Μεγάλε... Με συγχωρείς που επεμβαίνω...
Αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι τι πας να αποδείξεις τώρα;
Αν υποθέσουμε λοιπόν ότι η Νάντια είναι ο Ταζ, ο δαίμονας της Ταζμανίας...
Από την στιγμή που έδω μέσα έχει ενα σωρό fun που από ότι φαίνεται την έχουν γνωρίσει από κοντά, την γουστάρουνε και περνάνε καλά μαζί της, αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι πιο είναι το ζόρι σου...

Φωτίσε με και μένα...
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
αφου προκαλεις εσυ τοτε σε προκαλω και εγω!αποδειξε μου οτι δε μπαινεις και εσυ εδω μεσα με 3 διαφορετικα account.σε προκαλω να μας δειξεις μια φωτο τα χερια σου απο πολυ κοντα και μια τα μαλια σου απο πολυ κοντα.ενταξει ναντια?η μηπως πρεπει να σε λεω αντρικο1977?



...εχεις φαει κολλημα !!! και εισαι και κουτοπονηρος! το καθε account εχει και το δικο του ξεχωριστο ip...εαν εχω 2-3 διαφορετικα accounts μπορουν ισως να το δουν οι admin...εαν μπορουν τοτε δεν εχω προβλημα να πουν δημοσια εαν εχω ή οχι...και ο antrikos που λες ειναι ενας πολυ αξιολογος πελατης...και για να δεις ποσο εξω πεφτεις μπορεις να διαβασεις και τα post του και να συγκρινεις τροπο γραφης και θεματολογια...
...και για να δεις και ποσο ασχετος εισαι και απο net , ειναι λιγακι δυσκολο να ειμαστε ONLINE και οι 2 ταυτοχρονα!!!

...και στο ξαναλεω...σε σενα ειδικα δεν εχω να αποδειξω τιποτα...ουτε χρειαζεται να με επισκεφτεις ουτε χρειαζεται να ασχολεισε μαζι μου...ασε που και το νεαρον της ηλικιας σου αλλα και η τσεπη σου ειναι καθολα αποτρεπτικα για μενα...
...και οσον αφορα τα χερια μου και τα μαλλια μου και τα βυζια μου και την ψωλη μου...ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ τα εχω ΟΛΑ!!
ΞΕΚΟΛΛΑ!...

xxx
n
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
...εχεις φαει κολλημα !!! και εισαι και κουτοπονηρος! το καθε account εχει και το δικο του ξεχωριστο ip...εαν εχω 2-3 διαφορετικα accounts μπορουν ισως να το δουν οι admin...εαν μπορουν τοτε δεν εχω προβλημα να πουν δημοσια εαν εχω ή οχι...και ο antrikos που λες ειναι ενας πολυ αξιολογος πελατης...και για να δεις ποσο εξω πεφτεις μπορεις να διαβασεις και τα post του και να συγκρινεις τροπο γραφης και θεματολογια...
...και για να δεις και ποσο ασχετος εισαι και απο net , ειναι λιγακι δυσκολο να ειμαστε ONLINE και οι 2 ταυτοχρονα!!!

...και στο ξαναλεω...σε σενα ειδικα δεν εχω να αποδειξω τιποτα...ουτε χρειαζεται να με επισκεφτεις ουτε χρειαζεται να ασχολεισε μαζι μου...ασε που και το νεαρον της ηλικιας σου αλλα και η τσεπη σου ειναι καθολα αποτρεπτικα για μενα...
...και οσον αφορα τα χερια μου και τα μαλλια μου και τα βυζια μου και την ψωλη μου...ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ τα εχω ΟΛΑ!!
ΞΕΚΟΛΛΑ!...

xxx
n
αναρωτηθηκες ποτε βρε ναντια οτι μερικοι πικροχολοι μπορει να θελουν να ειναι σαν εμας αλλα να ντρεπονται να το πουν και ετσι να εκφραζοντε βγαζοντας χολι απο μεσα τους?
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
αναρωτηθηκες ποτε βρε ναντια οτι μερικοι πικροχολοι μπορει να θελουν να ειναι σαν εμας αλλα να ντρεπονται να το πουν και ετσι να εκφραζοντε βγαζοντας χολι απο μεσα τους?

...ασε ρε φιλη γιατι δε γουσταρω να ριχνω το επιπεδο...αλλα οχι να θιγει και πελατες! ελεος δηλαδη!
ας ασχολειται μαζι μου αλλα ας αφησει εξω τους αλλους! ειδικα ατομα που γνωριζω προσωπικα και ειναι αξιολογα και υπερ ανω...

αρκετα ασχοληθηκα με τον τυπο...τις ανασφαλειες, τα απωθημενα και τη στερηση του!



xxx
n
 

LeoKnight7

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Έλα ρε, μην τη συνεχίζετε αυτή την αηδία με τους αποτυχημένους άνδρες και τους ενεργοπαθητικούς με διπλό διαφορικό και πίσω κίνηση.

Τουλάχιστον να μη φαίνεται η ξεφτίλα πάνω πάνω πρώτο θέμα!
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
αναμεσα στα μαλακισμενα ποστ γραφουν και παιδια που ρωτανε να μαθουν πληροφοριες κτλ για τη ναντια,τη συλβια κτλ.λοιπον.εγω δεν ειχα καμια εμπειρια ΑΠΟΛΥΤΩΣ προηγουμενως με τρανς.λοιπον.αφου ειδα τη ναντια στο σαιτ της,μου αρεσε και ειπα να δοκιμασω.απο την αρχη η συγκεκριμενη μου απαντησε σε ολα τα μεηλ μου και μαλιστα γρηγορα.αργοτερα απο το τηλεφωνο παλι ηταν ευγενικη και υπομονετικη να ακουσει οτιδηποτε ειχα να τη ρωτησω.αυτα για τους εμπειρους ειναι λεπτομερειες αλλα για καποιους ισως εχουν τη σημασια τους.στα της συναντησης τωρα.εγω προσωπικα οταν την ειδα πρωτη φορα απο κοντα βεβαιωθηκα οτι θελω να αραξω.αμα ηθελα της ελεγα α!ξερεις τι,χεστο παω να την κανω.δε με τραβηξε απτο λαιμο να κατσω σπιτι της.της ειχα ζητησει να ειναι ντυμενη οπως ακριβως στο σαιτ της και το εκανε.το διαμερισμα ηταν καθαρο,με χαλαρη μουσικουλα να παιζει και το φωτισμο χαμηλο.με ρωτησε τι θαθελα να πιω και γενικα εκανε οτι μπορουσε για να μη νιωθω αμηχανια.οσον αφορα την εικονα της τωρα.οτι βλεπετε στο σαιτ,ε αυτο θα δειτε και απο κοντα.εχει ισια μακρια ξανθα μαλλια μαλλον με εξτενσιονς (οπως φορανε και καμια 3 εκατομυρια γκομενες).το προσωπο της ειναι θυληπρεπες και το σωμα της 100%γυναικειο.ειναι ψηλη και αδυνατη και η φωνη της ειναι επισης καυλα.μου εδωσε οσο χρονο χρειαζομουνα για να εγκλιματιστω χωρις να με πιεσει.τι αλλο να πω ρε παιδια?πιστεψτε με εγω σαν παιδι ειμαι πολυ ντροπαλος,ανεκαθεν προβληματικος οσον αφορα τις γυναικες και γενικα πολυ δυσκολος σαν ανθρωπος πανω σε αυτα τα θεματα.το οτι πηγα να την δω και δε θυμαμαι μετα απο ποση ωρα ακριβως εφυγα λεει πολλα για το αν εμεινα ικανοποιημενος απο την  εικονα της και τη συμπεριφορα της.δε ξερω τι αλλο να πω.με συγχωρειτε τωρα γιατι πρεπει να φορεσω τις μποτες μου να παρω εναν πελατη :2funny: :2funny: :2funny:
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
αναμεσα στα μαλακισμενα ποστ γραφουν και παιδια που ρωτανε να μαθουν πληροφοριες κτλ για τη ναντια,τη συλβια κτλ.λοιπον.εγω δεν ειχα καμια εμπειρια ΑΠΟΛΥΤΩΣ προηγουμενως με τρανς.λοιπον.αφου ειδα τη ναντια στο σαιτ της,μου αρεσε και ειπα να δοκιμασω.απο την αρχη η συγκεκριμενη μου απαντησε σε ολα τα μεηλ μου και μαλιστα γρηγορα.αργοτερα απο το τηλεφωνο παλι ηταν ευγενικη και υπομονετικη να ακουσει οτιδηποτε ειχα να τη ρωτησω.αυτα για τους εμπειρους ειναι λεπτομερειες αλλα για καποιους ισως εχουν τη σημασια τους.στα της συναντησης τωρα.εγω προσωπικα οταν την ειδα πρωτη φορα απο κοντα βεβαιωθηκα οτι θελω να αραξω.αμα ηθελα της ελεγα α!ξερεις τι,χεστο παω να την κανω.δε με τραβηξε απτο λαιμο να κατσω σπιτι της.της ειχα ζητησει να ειναι ντυμενη οπως ακριβως στο σαιτ της και το εκανε.το διαμερισμα ηταν καθαρο,με χαλαρη μουσικουλα να παιζει και το φωτισμο χαμηλο.με ρωτησε τι θαθελα να πιω και γενικα εκανε οτι μπορουσε για να μη νιωθω αμηχανια.οσον αφορα την εικονα της τωρα.οτι βλεπετε στο σαιτ,ε αυτο θα δειτε και απο κοντα.εχει ισια μακρια ξανθα μαλλια μαλλον με εξτενσιονς (οπως φορανε και καμια 3 εκατομυρια γκομενες).το προσωπο της ειναι θυληπρεπες και το σωμα της 100%γυναικειο.ειναι ψηλη και αδυνατη και η φωνη της ειναι επισης καυλα.μου εδωσε οσο χρονο χρειαζομουνα για να εγκλιματιστω χωρις να με πιεσει.τι αλλο να πω ρε παιδια?πιστεψτε με εγω σαν παιδι ειμαι πολυ ντροπαλος,ανεκαθεν προβληματικος οσον αφορα τις γυναικες και γενικα πολυ δυσκολος σαν ανθρωπος πανω σε αυτα τα θεματα.το οτι πηγα να την δω και δε θυμαμαι μετα απο ποση ωρα ακριβως εφυγα λεει πολλα για το αν εμεινα ικανοποιημενος απο την  εικονα της και τη συμπεριφορα της.δε ξερω τι αλλο να πω.με συγχωρειτε τωρα γιατι πρεπει να φορεσω τις μποτες μου να παρω εναν πελατη :2funny: :2funny: :2funny:
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
αφου προκαλεις εσυ τοτε σε προκαλω και εγω!αποδειξε μου οτι δε μπαινεις και εσυ εδω μεσα με 3 διαφορετικα account.σε προκαλω να μας δειξεις μια φωτο τα χερια σου απο πολυ κοντα και μια τα μαλια σου απο πολυ κοντα.ενταξει ναντια?η μηπως πρεπει να σε λεω αντρικο1977?

Πράγματα που δεν μπορείς να αποδείξεις, ΔΕΝ τα συζητάς ΚΑΝ!!!!!!! Και έχουμε πει πολλές φορές, αν δεν μας αρέσει ένα thread απλά ΔΕΝ το διαβάζουμε κάνοντας κλικ!!!!!!
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
αναμεσα στα μαλακισμενα ποστ γραφουν και παιδια που ρωτανε να μαθουν πληροφοριες κτλ για τη ναντια,τη συλβια κτλ.λοιπον.εγω δεν ειχα καμια εμπειρια ΑΠΟΛΥΤΩΣ προηγουμενως με τρανς.λοιπον.αφου ειδα τη ναντια στο σαιτ της,μου αρεσε και ειπα να δοκιμασω.απο την αρχη η συγκεκριμενη μου απαντησε σε ολα τα μεηλ μου και μαλιστα γρηγορα.αργοτερα απο το τηλεφωνο παλι ηταν ευγενικη και υπομονετικη να ακουσει οτιδηποτε ειχα να τη ρωτησω.αυτα για τους εμπειρους ειναι λεπτομερειες αλλα για καποιους ισως εχουν τη σημασια τους.στα της συναντησης τωρα.εγω προσωπικα οταν την ειδα πρωτη φορα απο κοντα βεβαιωθηκα οτι θελω να αραξω.αμα ηθελα της ελεγα α!ξερεις τι,χεστο παω να την κανω.δε με τραβηξε απτο λαιμο να κατσω σπιτι της.της ειχα ζητησει να ειναι ντυμενη οπως ακριβως στο σαιτ της και το εκανε.το διαμερισμα ηταν καθαρο,με χαλαρη μουσικουλα να παιζει και το φωτισμο χαμηλο.με ρωτησε τι θαθελα να πιω και γενικα εκανε οτι μπορουσε για να μη νιωθω αμηχανια.οσον αφορα την εικονα της τωρα.οτι βλεπετε στο σαιτ,ε αυτο θα δειτε και απο κοντα.εχει ισια μακρια ξανθα μαλλια μαλλον με εξτενσιονς (οπως φορανε και καμια 3 εκατομυρια γκομενες).το προσωπο της ειναι θυληπρεπες και το σωμα της 100%γυναικειο.ειναι ψηλη και αδυνατη και η φωνη της ειναι επισης καυλα.μου εδωσε οσο χρονο χρειαζομουνα για να εγκλιματιστω χωρις να με πιεσει.τι αλλο να πω ρε παιδια?πιστεψτε με εγω σαν παιδι ειμαι πολυ ντροπαλος,ανεκαθεν προβληματικος οσον αφορα τις γυναικες και γενικα πολυ δυσκολος σαν ανθρωπος πανω σε αυτα τα θεματα.το οτι πηγα να την δω και δε θυμαμαι μετα απο ποση ωρα ακριβως εφυγα λεει πολλα για το αν εμεινα ικανοποιημενος απο την  εικονα της και τη συμπεριφορα της.δε ξερω τι αλλο να πω.με συγχωρειτε τωρα γιατι πρεπει να φορεσω τις μποτες μου να παρω εναν πελατη :2funny: :2funny: :2funny:



...αχ βρε τζτζκακο τραβεστι σε βαφτισανε...τι αλλο θα ακουσουμε πια...! και αμα εσυ αγαπη μου εισαι προβληματικος με τις γυναικες ασε τι να πω για καποιους που δεν αφηνουν την τηλε-ιντερνετικη μαλακια!

xxx
n
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
Πράγματα που δεν μπορείς να αποδείξεις, ΔΕΝ τα συζητάς ΚΑΝ!!!!!!! Και έχουμε πει πολλές φορές, αν δεν μας αρέσει ένα thread απλά ΔΕΝ το διαβάζουμε κάνοντας κλικ!!!!!!

...βρε μωρο 2 πραγματα να ρωτησω..αν μπορεις να απαντησεις:


1. μπορουν οι admin να δουν αν καποιο ip χρησιμοποιει 2  διαφορετικους αccounts?
2. οι υπογραφες μας που χαθηκαν, δεν τις βλεπω!!!


xxxx
n
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
...βρε μωρο 2 πραγματα να ρωτησω..αν μπορεις να απαντησεις:


1. μπορουν οι admin να δουν αν καποιο ip χρησιμοποιει 2  διαφορετικους αccounts?
2. οι υπογραφες μας που χαθηκαν, δεν τις βλεπω!!!


xxxx
n

Για όλα μπορούν να σου απαντήσουν έγκυρα οι admin μόνο, εγώ δεν γνωρίζω.
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
Για όλα μπορούν να σου απαντήσουν έγκυρα οι admin μόνο, εγώ δεν γνωρίζω.


...βρε admin, που ειστε???????????
antisthenis, alexxx  where r u ???
...μας κατηγορουν για πλαστοπροσωπια...σε λιγο θα μας πουν και δι-γαμους!!!

...admin, το κοινο σας σας καλει! Δωστε μια απαντηση να βρουμε ακρη!!!


xxx
n
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
και να βρεις την i.p. τι να λεει?απο το νετκαφε ειναι οι πιο πολλοι.θα τη μπειτε στον ιντερνετοκαφετζη να μη τους αφηνει να κανουν λογκ ιν?εμενα απο το δικο μου λαπτοπ μπενουν στο ιδιο σαιτ ο αδερφος μου και ενας φιλος μου μονο και μονο για να κατεβαζουν μουσικη απο το αντιστοιχο φορουμ.δε βγαζεις ακρη.σημερα στο θρεντ για το νικολαιδη αν δειτε ενα παιδι λεει σε ενα αλλο "καλα μπες με το αλλο profile και τα λεμε!!!??".το θεμα ειναι να μην ξεπερνιουνται καποια ορια οσον αφορα χαρακτηρισμους κτλ :)
 

shm

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ όλη την παρέα και καλό ΣΚ...Με πολύ sex :boobies: :grin: :rolleyes:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Τι έγινε εδώ βρε παιδιά, 3 μέρες έλειψα και γράφτηκαν 15 σελίδες!!! Θα ρίξω μια ματιά και θα τοποθετηθώ αν έιναι... :coffee:
 

dingomanfree

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Mα καλα,εισαστε σοβαροι?
ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom