Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μόνο εδώ μπορούσα να εκφραστώ τώρα!!!
 

Συνημμένα

  • aekfc00.jpg
    aekfc00.jpg
    122 KB · Εμφανίσεις: 64

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Γαμούσαν.............
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Και μιας και μιλάμε για το θέμα...
Στο θέμα μας λοιπόν...
Ένα review από συνάντηση με Σύλβια...
Δεν θα αναφερθώ στο θέμα εμφάνισης διότι είναι κάτι υποκειμενικό και δεν υπάρχει λόγος να το συζητήσω. Σε άλλους θα αρέσει, σε άλλους ίσως, όχι...
Αλλά το άτομο δεν παίζεται. Ότι και να πω θα είναι λίγο.
Πρώτη φορά μου συμβαίνει σε αγοραίο έρωτα να έχω σχέση καλύτερη και από γκόμενά μου...
Το είχε γράψει και κάποιος άλλος αυτός και δεν το πίστευα, μέχρι που το διαπίστωσα μόνος.
Από την στιγμή που μπήκα στο σπίτι της, μέχρι που έφυγα ήταν σε όλα της άψογη...
Από χρόνο, έ..., αυτό και αν το ξεφτιλίσαμε... Καλύτερα να μην πω πόσες ώρες έκατσα...
Στο σεξ; Τέτοιο πάθος δεν έχω ξαναδεί... Απορώ πως το βγάζει έτσι με έναν πελάτη...
Το μπανάκι μου πριν φύγω;;; Και αυτό έγινε...
Μπράβο Σύλβια, πραγματικά αξίζεις...
 

shm

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχχαχχαχαχαχα...............σημερα αδερφε αυτοι ηταν τα τραβελια...τα προσοντα τα ειχαν οι τυρογαλαδες!!!

Ελα ρε psaxnw μην μας στεναχωρείς.Την πήραμε που την πήραμε την πίκρα με τα κωλότυρα μην μας το χτυπάς.FORZA AEKARA
 

ttasos40

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Δανάη γλύκα μου,
Χρόνια σου πολλά και ηδονικά....
Να σε χαιρομαστε και να μας χαιρεσαι και εσυ...

φιλια
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΟ ΕΞΗΣ..Η ΣΥΛΒΙΑ ΕΧΕΙ ΚΩΛΑΡΑ!!!!!
ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΔς.ΕΥΓΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΕΥΓΕ
παντως απο αυτα που λετε παιδια για την συλβια πρεπει να ειναι οκ το ατομο και ας μην την ξερω(γενικα δεν εχω εμπειρια απο trans)
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Και μιας και μιλάμε για το θέμα...
Στο θέμα μας λοιπόν...
Ένα review από συνάντηση με Σύλβια...
Δεν θα αναφερθώ στο θέμα εμφάνισης διότι είναι κάτι υποκειμενικό και δεν υπάρχει λόγος να το συζητήσω. Σε άλλους θα αρέσει, σε άλλους ίσως, όχι...
Αλλά το άτομο δεν παίζεται. Ότι και να πω θα είναι λίγο.
Πρώτη φορά μου συμβαίνει σε αγοραίο έρωτα να έχω σχέση καλύτερη και από γκόμενά μου...
Το είχε γράψει και κάποιος άλλος αυτός και δεν το πίστευα, μέχρι που το διαπίστωσα μόνος.
Από την στιγμή που μπήκα στο σπίτι της, μέχρι που έφυγα ήταν σε όλα της άψογη...
Από χρόνο, έ..., αυτό και αν το ξεφτιλίσαμε... Καλύτερα να μην πω πόσες ώρες έκατσα...
Στο σεξ; Τέτοιο πάθος δεν έχω ξαναδεί... Απορώ πως το βγάζει έτσι με έναν πελάτη...
Το μπανάκι μου πριν φύγω;;; Και αυτό έγινε...
Μπράβο Σύλβια, πραγματικά αξίζεις...
Σε ευχαριστω πολυ μωρο μου και εσυ εισαι ενας υπεροχος ανθρωπος
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
γενικα παιδια κατα 90% οπως θα φερθουμε σε καποιον ανθρωπο ετσι θα μας φερθει,απλο ειναι
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
γενικα παιδια κατα 90% οπως θα φερθουμε σε καποιον ανθρωπο ετσι θα μας φερθει,απλο ειναι
Σωστή η παρατήρηση...
Αν και καθήμενος.... ορθώς ομίλησες...
Ξέρεις κάτι φίλε μου... Ολοι είμαστε άνθρωποι...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Σωστή η παρατήρηση...
Αν και καθήμενος.... ορθώς ομίλησες...
Ξέρεις κάτι φίλε μου... Ολοι είμαστε άνθρωποι...
λογικο δεν ειναι;οταν καποιος παει μεσα στην μπιχλα και στην βρωμα και το παιζει και κουραδομαγκας πως θα σε αντιμετωπισει ο αλλος;
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
λογικο δεν ειναι;οταν καποιος παει μεσα στην μπιχλα και στην βρωμα και το παιζει και κουραδομαγκας πως θα σε αντιμετωπισει ο αλλος;
Δεν μπορώ να πω ότι κατάλαβα το πνεύμα σου...
Ποιά είναι η μπίχλα και η βρώμα και ποιος ο κουραδόμαγκας...
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Δεν μπορώ να πω ότι κατάλαβα το πνεύμα σου...
Ποιά είναι η μπίχλα και η βρώμα και ποιος ο κουραδόμαγκας...
απο οτι διαβασα τα ιδια πραγματα λετε αλλα με  διαφορετικο τροπο :-*
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ακριβως αυτο ηθελα να πω στον φιλο!!!οταν καποιος απο εμας παει σε μια κοπελλα-trans η οτιδηποτε αλλο και εχει να κανει μπανιο 3 μηνες και βρωμαει πως θα τον δεχτει η αλλη;μεσα στην τρελη χαρα;η αρχιζει και τις λεει-κανει ενα σωρο μαλακιες
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
ακριβως αυτο ηθελα να πω στον φιλο!!!οταν καποιος απο εμας παει σε μια κοπελλα-trans η οτιδηποτε αλλο και εχει να κανει μπανιο 3 μηνες και βρωμαει πως θα τον δεχτει η αλλη;μεσα στην τρελη χαρα;η αρχιζει και τις λεει-κανει ενα σωρο μαλακιες
ακριβως αυτο ηθελα να πω στον φιλο!!!οταν καποιος απο εμας παει σε μια κοπελλα-trans η οτιδηποτε αλλο και εχει να κανει μπανιο 3 μηνες και βρωμαει πως θα τον δεχτει η αλλη;μεσα στην τρελη χαρα;η αρχιζει και τις λεει-κανει ενα σωρο μαλακιες
Αααα... Εσύ έχεις πολύ σοβαρό πρόβλημα...
Ας απαντήσει λοιπόν η Σύλβια για όλα αυτά που γράφεις...
Νομίζω ότι έχει κάθε δικαίωμα να πει την αλήθεια...
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
ακριβως αυτο ηθελα να πω στον φιλο!!!οταν καποιος απο εμας παει σε μια κοπελλα-trans η οτιδηποτε αλλο και εχει να κανει μπανιο 3 μηνες και βρωμαει πως θα τον δεχτει η αλλη;μεσα στην τρελη χαρα;η αρχιζει και τις λεει-κανει ενα σωρο μαλακιες
μισο διακρινω  οτι τα λες γιατι ο yanbi  ειπε οτι εκανε μπανιο σε μενα ......εκανε μπανιο εφοσον τελιωσαμε.............να σου πω λοιπον οτι μακαρι ολοι οσοι ερχοντε  να ηταν αρωματισμενοι  σαν αυτον....... και γενικα οσοι εχουν ερθει σε μενα ετσι ειναι  μολς τελιωσουμε κανουν το μπανακι τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom