Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Είσαι βιαστικός Λαγουδάκι...
Καλό θα είναι να σκεφτόμαστε πρώτα πριν πετάξουμε ένα πυροτέχνημα στον αέρα...
Γιατί από πυροτέχνημα, καταντάει ΜΑΛΑΚΙΑ...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ρε παιδια για ονομα του θεου!!!!!μιλαω γενικα και οχι για τον φιλο!!!τοσο δυσκολο ειναι να καταλαβετε αυτο που ειπα;καντε τον κοπο να διαβασετε αυτα που ειπα,ουτε πυροτεχνηματα ουτε βεγγαλικα ριχνω,λεω για την συμπεριφορα που εχουμε ορισμενοι απο εμας και τον τροπο οταν παμε σε μια συναντηση και οχι για ΜΕΤΑ,και τα λεω αυτα γιατι εχω δει πολλες φορες σε μπουρδελο να ειναι διπλα μου ατομα τα οποια βρωμουσαν απεριγραπτα και περιμεναν να πηδηξουν απλα λυπηθηκα την κοπελλα
 

durix

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα μαγκες...

νεος στο φορουμ....

ρε σεις παλι δεν εμφανιζει την σελιδα της Δαναης κατω αριστερα... :think:.. :helpplea:


ΔΑΝΑΗΗΗ...!!!!! 
 

THunterAth

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πες τα ρε lagoudakis πες τα γιατι το θεμα το ανεφερα σε προηγουμενο post μου και ανεφερα και συγκεκριμενο περιστατικο μαλιστα, αλλα κανεις δε σχολιασε τιποτα, μα τοσο πολυ ενδιαφερει μερικους η καθαριοτητα της κοπελας και τοσο λιγο η δικια τους;;;;;;
Πες τα...
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
325
Κριτικές
8
Like
96
Πόντοι
1
silvia telika tha mas deixeis kammia foto....??  sta 4..


sorry gia ta greeklish alla kati epathe to site kai denmmou ta girnaei sta ellinika??
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
ρε παιδια για ονομα του θεου!!!!!μιλαω γενικα και οχι για τον φιλο!!!τοσο δυσκολο ειναι να καταλαβετε αυτο που ειπα;καντε τον κοπο να διαβασετε αυτα που ειπα,ουτε πυροτεχνηματα ουτε βεγγαλικα ριχνω,λεω για την συμπεριφορα που εχουμε ορισμενοι απο εμας και τον τροπο οταν παμε σε μια συναντηση και οχι για ΜΕΤΑ,και τα λεω αυτα γιατι εχω δει πολλες φορες σε μπουρδελο να ειναι διπλα μου ατομα τα οποια βρωμουσαν απεριγραπτα και περιμεναν να πηδηξουν απλα λυπηθηκα την κοπελλα
Σε αυτο εχεις δικιο το εχω ζησει πολλες φορες οταν εβγαινα συγκρου...περνουσαν κατι αστα να πανε
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Πες τα ρε lagoudakis πες τα γιατι το θεμα το ανεφερα σε προηγουμενο post μου και ανεφερα και συγκεκριμενο περιστατικο μαλιστα, αλλα κανεις δε σχολιασε τιποτα, μα τοσο πολυ ενδιαφερει μερικους η καθαριοτητα της κοπελας και τοσο λιγο η δικια τους;;;;;;
Πες τα...
μα ειναι αυτονοητο οτι θα περασουμε καλυτερα και θα εχουμε καλυτερη αντιμετωπιση αν ειμαστε σωστοι!!αυτο ηθελα να πω και με παρεξηγησαν η συλβια και ο φιλος!!!για να εχουμε απαιτησεις πρεπει να ειμαστε και εμεις οκ
 

shm

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
μα ειναι αυτονοητο οτι θα περασουμε καλυτερα και θα εχουμε καλυτερη αντιμετωπιση αν ειμαστε σωστοι!!αυτο ηθελα να πω και με παρεξηγησαν η συλβια και ο φιλος!!!για να εχουμε απαιτησεις πρεπει να ειμαστε και εμεις οκ
Παιδιά ήρεμα...ο φίλος lagoudakis δε νομίζω οτι αναφερόταν συγκεκριμένα κάπου.Γενικά μιλούσε.Σκοπός μας εδώ είναι να μιλάμε για sex τι πιο ωραίο...βυζάκια κωλαράκια τέτοια πράματα..Μορφωμένα!!!  :boobies:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ακριβως,και βεβαια δεν ειχα σκοπο να θιξω κανεναν!!!αλλωστε δεν μπορεις να πεις κατι για καποιο ατομο χωρις να τον ξερεις προσωπικα
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Αν επιτρέπεται αυτό τι σχέση έχει με τα παραπάνω?
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Για τον pantremenos που πόσταρε το βίντεο..Τι το μεμπτό σε αυτό?
 

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
618
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
6
Αγαπητοί συναγωνιστές τραβελιάρηδες,
Επειδή πολύ κουβέντα έγινε τελευταία για την Nicole γνωστή στην πιάτσα και ως Kim, καταθέτω και την δική μου εμπειρία.
Την έβλεπα από παλιά να κάνει πιάτσα στην Συγγρού εκεί που τώρα είναι η ΚΙΑ. Είναι όντως εντυπωσιακή, ψηλή και πολύ όμορφη. Πήγα μαζί της πριν 3 χρόνια περίπου. Και σαν δεν έφτανε ότι είχε την ακριβότερη ταρίφα της πιάτσας, με το που μπήκαμε σε παρακείμενο δωμάτιο μου ζήτησε extra χρήματα για να περάσουμε καλά! Σαν κλασικό κορόιδο της έδωσα άλλα 20 ή 30 ευρώ. Η όλη πράξη πρέπει να κράτησε 7-8 λεπτά γιατί μετά το πρώτο πεντάλεπτο άρχισε τα γνωστά "άντε μωρό μου". Πάλι καλά που κατάφερα να τελειώσω...
Αυτό που έχω να πω είναι ΜΑΚΡΥΑ!!!
Δεν αξίζει! Και μην την πατήσετε από την διαφήμιση που πάει να κάνει εδώ μέσα.
Δεν είναι τυχαίο που όλοι γράφουν αρνητικά σχόλια. Ενδιαφέρεται μόνο για το πορτοφόλι σας και μην πιστεύετε ότι μπορεί να αλλάξει!
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
αφου δεν ειναι λατρεις τον τραβεστι πως καθετε  και αναρτει τετοιο  βιντεο?Αναρωτιεμε!!!!!!!!!!!
Αν διάβασες καλά το έβαλα για τα παιδιά που τους αρέσει το περιοχόμενο.
Και δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα Τραβεστί. Απλα δεν είμαι λάτρης του είδους.
 

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
618
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
6
Αν διάβασες καλά το έβαλα για τα παιδιά που τους αρέσει το περιοχόμενο.
Και δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα Τραβεστί. Απλα δεν είμαι λάτρης του είδους.

Δεν μπορεί να λες ότι δεν γουστάρεις αλλά συμμετέχεις στο thread και στέλνεις και βίντεο!!! Ποτέ βέβαια δεν είναι αργά να αλλάξεις γνώμη.
Τέλως πάντων ας επικρατήσει ηρεμία και ας ασχολούμαστε με τα αγαπημένα μας τραβέλια, όσοι τουλάχιστον γουστάρουν.
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
παιδια δεν βγαινω συχνα, για ευνοητους λογους.Επειδη το κουραζεται πολυ οσοι μπαινεται εδω στο σαιτ κι επειδη οι σκοποι σας ειναι αλλοι θα σας ενημερωσω για κατι που σας ενδιαφερει.Δυο ειναι οι δυνατες τρανς που κυκλοφορουν και σεβονται εσας ακι τα γουστα σας.η μια ειναι η Ναντια ,η οποια ειναι πανεμορφη [σα μοντελο] και η Συλβια.Η Ναντια εχει τρομερο και τεραστιο πραγμα που ξερει να το χρησιμοποιει.Και να μη θελεις, μολις το πιασεις θα ασχοληθεις μαζι του και να εισαι σιγουρος θα σε αποζημιωσει.Ειναι για οτι  ζητησεις ετοιμη.Αγριες καταστασεις ,βιτσια κλπ.Η Συλβια εχει μια αλλου ειδους παρουσια.Και αυτη εχει μεγαλο πραμα και ειναι ιδιαιτερως εμπειρη.Ειναι γλυκια, τρυφερη και μες την καυλα.Και να μη θελεις, εχει τον τροπο [μα το εκρηκτικο παθος της] ακομα και να σε πηδηξει χωρις να το καταλαβεις και να το γουσταρεις πολυ μαλιστα[αν και σε μενα δεν μου ετυχε, απλα εχω την αισθηση], εχει τεραστια εμπειρια στη γλωσσα, τρελλενεσαι με το που σε γλυφει και ειναι πολυ εκφυλη.Εχω παει μαζι της προ 6 μηνες και δεν μπορω να την ξεχασω.Αυτες οι δυο μετρανε στα σιγουρα, πιστευω ολες οι αλλες ειναι οδοντοκρεμες, χωρις να θελω να προσβαλλω, απλα την εμπειρια μου καταθετω και ξερω οτι σας ενδιαφερει πολυ, κανω λαθος? 
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
ειχα παει με τη Συλβια προ 6 μηνες και ειλικρινα μου λειπει πολυ και την θυμαμαι εντονα. Ειναι φανταστικη.Σαφως και δε με πηδηξε, αλλα με εκανε κτημα της με την κινηση της γλωσσα της και με την δυναμικοτητα της.Με λιγα λογια ειναι υπεροχη.Ειλικρινα καμμια αλλη δε φτουραει σε αυτα που ζηταμε
 

kapsouris

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους και ολες!!βασικα εχω την αναγκη να πω ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστω στην δαναη!!Δαναη μου σε ευχαριστω για ολα,εισαι αψογη,Α Σ Τ Ε Ρ Ι!!οπως επισης για τους ΚΑΚΟπροαιρετους του site αυτα που ειπα ειναι η αληθεια,δεν κανω διαφημηση!Δαναη?????????????το ονειρο εγινε πραγματικοτητα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom