Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Χρονια πολλα! ότι επιθυμεις να το έχεις! Μακάρι να σε περιστοιχίζουν άτομα που σε κάνουν να νιώθεις ευτυχισμένη για όλη σου την ζωή!
Σε ευχαριστω για τις ευχες σου μωρο μου
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66



...συναδελφισες...πολλες ευχες ...και καλες δουλειες...Δαναη Χρονια Πολλα...



xxx
n
[/quote] Σε ευχαριστω Ναντια μου για τις ευχες σου και σε σενα καλες δουλειες
 

santos63

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Δαναη περνω τηλεφωνο και δεν απαντας :helpplea:
 

santos63

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Δαναη ειμαι απο επαρχια που μιλισαμε προχθες  στο τηλ
 

Επισκέπτης
...συναδελφισες...πολλες ευχες ...και καλες δουλειες...Δαναη Χρονια Πολλα...



xxx
n
Σε ευχαριστω Ναντια μου για τις ευχες σου και σε σενα καλες δουλειες
Δανάη αν δεν κάνω λάθος εργαζόσουν σαν πωλήτρια σε κατάστημα με είδη σπορ ακόμα εργάζεσαι?
 

THunterAth

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σίλβια τα σπαει η καινουρια σου φωτο!!!!!
Ομως επρεπε να ηταν πιο κοντινη.... :P :P :P :P :P
Εισαι μια [glow=red,2,300]ΚαΥλΑ[/glow] ομως....
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Σίλβια τα σπαει η καινουρια σου φωτο!!!!!
Ομως επρεπε να ηταν πιο κοντινη.... :P :P :P :P :P
Εισαι μια [glow=red,2,300]ΚαΥλΑ[/glow] ομως....
ευχαριστω μωρο μου.....τι να σε κανω βρε μωρο μου δεν εχω πιο κοντινη.......με την νεα φωτογραφηση
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
καλησπερα και χρονια πολλα ειμαι απο επαρχια και οποτε ερχομαι αθηνα ψαχνω τρελλα για τρανς αλλα τιποτα εσεις μωρα μου ειστε πολυ καυλα!!!!!! σε παρακαλω δαναη στειλε μου την διευθηνση σου στο ιντερνετ
 

simis_4

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Χρόνια πολλά και από εμένα Δανάη. Ότι καλύτερο σου εύχομε να το πάθεις
 

simis_4

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Α και ακόμα περιμένω το τηλέφωνό σου καύλα μου!
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
αυτο που λες ειναι το συνηθης φαινομενο...κ οταν το λες , σου λενε εγω.... δεν μπορεις να κανεις τιποτα σε τετοια περιπτωση.... κ μετα εισαι κακια κ τον εχεις κοροιδεψει....κ του τα πηρες τσαμπα.... κ τον πεταξες κ εξω...

Νικόλ...

Δεν έχω σκοπό να έλθω σε μία συνεχή αντιπαράθεση μαζί σου, γι’ αυτό και δεν θα απαντήσω στο σχόλιο που έβαλες μέσα στο forum. Όσα έγραψα πριν 2 μέρες για την συνάντηση που είχαμε οι 2 μας είναι πέρα για πέρα όλα αληθινά και να είσαι σίγουρη ότι επειδή μέχρι την ημέρα που σε συνάντησα δεν σε γνώριζα, δεν είχα κανέναν λόγο να πω ψέματα...
Το τι έγραψα ήταν πέρα για πέρα αλήθεια και γι’ αυτό το έγραψα... Αν θέλεις το χρωστώ σε όλον αυτόν τον κόσμο που διαβάζει αυτό το thread…
Παρ’ όλα αυτά μέσα στο forum συνεχίζοντας έγραψα ότι δεν σου κρατώ κακία και δεν επιθυμώ να μην είσαι μέσα στο site.

Σου προτείνω λοιπόν, εδώ δημόσια, όμορφα και ωραία, να κάνουμε «ανακωχή» γιατί δεν θα κερδίσεις τίποτε μ’ αυτήν την αντιπαράθεση.

Όσον αφορά αυτό που έγραψα, ότι αν αλλάξεις τρόπο αντιμετώπισης απέναντί μας θα είμαι ο πρώτος που θα ήθελε να είναι πελάτης σου το εννοούσα μόνο και μόνο για να μου δοθεί η δυνατότητα να ξαναγράψω καλά σχόλια αυτήν την φορά και να κάνω μία προσπάθεια να διορθωθεί η εικόνα σου, η οποία δεν είναι αρνητική λόγω της δικής μου εγγραφής, αλλά λόγω όλων αυτών που εμφανίζονται και αντιδρούν άσχημα για σένα στο άκουσμα του ονόματός σου. Εγώ απλά ήμουνα η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι...

Αν λοιπόν συμφωνείς με αυτά που σου γράφω, και θέλεις μπορούμε να κάνουμε μία καινούργια αρχή, ξεχνώντας τα παλιά. Εγώ θα ζητήσω από σένα να είσαι σωστή απέναντί μου (δεν ζητώ ακρότητες) και από κει και πέρα θα φροντίσω όσο περνάει από το χέρι μου να διορθωθεί η εικόνα σου παρουσιάζοντας τα νέα δεδομένα.

Αν αποφασίσεις να μου απαντήσεις, μπορείς να το κάνεις είτε εδώ δημοσίως είτε και με προσωπικό μήνυμα...

Ελπίζω να δεις αυτήν μου την κίνηση, σαν κίνηση συμπάθειας και φιλικής διάθεσης...
 

shm

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Νικόλ...

Δεν έχω σκοπό να έλθω σε μία συνεχή αντιπαράθεση μαζί σου, γι’ αυτό και δεν θα απαντήσω στο σχόλιο που έβαλες μέσα στο forum. Όσα έγραψα πριν 2 μέρες για την συνάντηση που είχαμε οι 2 μας είναι πέρα για πέρα όλα αληθινά και να είσαι σίγουρη ότι επειδή μέχρι την ημέρα που σε συνάντησα δεν σε γνώριζα, δεν είχα κανέναν λόγο να πω ψέματα...
Το τι έγραψα ήταν πέρα για πέρα αλήθεια και γι’ αυτό το έγραψα... Αν θέλεις το χρωστώ σε όλον αυτόν τον κόσμο που διαβάζει αυτό το thread…
Παρ’ όλα αυτά μέσα στο forum συνεχίζοντας έγραψα ότι δεν σου κρατώ κακία και δεν επιθυμώ να μην είσαι μέσα στο site.

Σου προτείνω λοιπόν, εδώ δημόσια, όμορφα και ωραία, να κάνουμε «ανακωχή» γιατί δεν θα κερδίσεις τίποτε μ’ αυτήν την αντιπαράθεση.

Όσον αφορά αυτό που έγραψα, ότι αν αλλάξεις τρόπο αντιμετώπισης απέναντί μας θα είμαι ο πρώτος που θα ήθελε να είναι πελάτης σου το εννοούσα μόνο και μόνο για να μου δοθεί η δυνατότητα να ξαναγράψω καλά σχόλια αυτήν την φορά και να κάνω μία προσπάθεια να διορθωθεί η εικόνα σου, η οποία δεν είναι αρνητική λόγω της δικής μου εγγραφής, αλλά λόγω όλων αυτών που εμφανίζονται και αντιδρούν άσχημα για σένα στο άκουσμα του ονόματός σου. Εγώ απλά ήμουνα η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι...

Αν λοιπόν συμφωνείς με αυτά που σου γράφω, και θέλεις μπορούμε να κάνουμε μία καινούργια αρχή, ξεχνώντας τα παλιά. Εγώ θα ζητήσω από σένα να είσαι σωστή απέναντί μου (δεν ζητώ ακρότητες) και από κει και πέρα θα φροντίσω όσο περνάει από το χέρι μου να διορθωθεί η εικόνα σου παρουσιάζοντας τα νέα δεδομένα.

Αν αποφασίσεις να μου απαντήσεις, μπορείς να το κάνεις είτε εδώ δημοσίως είτε και με προσωπικό μήνυμα...

Ελπίζω να δεις αυτήν μου την κίνηση, σαν κίνηση συμπάθειας και φιλικής διάθεσης...

κατσε ρε μαγκα και συγνωμη που μιλάω.Γιατί να κάνετε ανακωχή.Κάνει μια δουλειά σωστά?Και από οτι καταλάβαμε δεν την κάνει σωστά.Μην ξαναπάτε και τελειώνει η υπόθεση.Μπορεί να υπάρχουν άλλοι που να γουστάρουν που δεν φέρεται σωστά ή που έχει bitchy χαραχτήρα.Αλλά όχι και ανακωχή.Μην τρελαθούμε κιόλας.
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
κατσε ρε μαγκα και συγνωμη που μιλάω.Γιατί να κάνετε ανακωχή.Κάνει μια δουλειά σωστά?Και από οτι καταλάβαμε δεν την κάνει σωστά.Μην ξαναπάτε και τελειώνει η υπόθεση.Μπορεί να υπάρχουν άλλοι που να γουστάρουν που δεν φέρεται σωστά ή που έχει bitchy χαραχτήρα.Αλλά όχι και ανακωχή.Μην τρελαθούμε κιόλας.

Μεγάλε νομίζω ότι όλοι έχουν το δικαίωμα αναθεώρησης των πράξεων των... Εγώ αυτό το πιστεύω...
Και αν θέλει είμαι διατεθειμένος να δώσω χέρι βοήθειας....
Τώρα αν εσύ δεν συμφωνείς με την λογική μου, δεν έχεις παρά να αγνοήσεις την κριτική μου...
Όμως για ένα να είσαι σίγουρος....
Δεν γλύφω κανέναν και δεν χαρίζομαι σε κανέναν...
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
AAAAA Ολα κι όλα Σύλβια η υπόσχεση είναι σοβαρό θέμα..και νομίζω οτι είπες και γυμνή την επόμενη φορά?  :P
δεν ειπα κατι τετοιο ......αλλα πες ποσο γυμνη θεσ να ειναι κατι θα κανω για σενα
 

shm

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Μεγάλε νομίζω ότι όλοι έχουν το δικαίωμα αναθεώρησης των πράξεων των... Εγώ αυτό το πιστεύω...
Και αν θέλει είμαι διατεθειμένος να δώσω χέρι βοήθειας....
Τώρα αν εσύ δεν συμφωνείς με την λογική μου, δεν έχεις παρά να αγνοήσεις την κριτική μου...
Όμως για ένα να είσαι σίγουρος....
Δεν γλύφω κανέναν και δεν χαρίζομαι σε κανέναν...
Εγώ παίδαρε δεχρειάζεται να μαι σίγουρος για τίποτε ο καθένας έχει δικαίωμα να πράττει και να σκέφτεται όπως θέλει.όπως επίσης και να λέει και την άποψη του/ης.Απλά και εγώ διατύπωσα την άποψή μου η οπόια αντιτείθεται στη σκέψη σου.
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ παίδαρε δεχρειάζεται να μαι σίγουρος για τίποτε ο καθένας έχει δικαίωμα να πράττει και να σκέφτεται όπως θέλει.όπως επίσης και να λέει και την άποψη του/ης.Απλά και εγώ διατύπωσα την άποψή μου η οπόια αντιτείθεται στη σκέψη σου.
Και 'γω φίλε μου το ίδιο έκανα...
Είπα την άποψη μου, και μάλιστα για να είμαι καθαρός σε όλους εσάς που διαβάζεται αυτές τις αράδες δήλωσα τι πρόκειται να επακολουθήσει έτσι ώστε όταν θα δείτε κάποιο δικό μου review που θα αφορά την Νικόλ, όποιοι δεν είναι σύμφωνοι με την κίνησή μου να το αγνοήσουν...
Απλά ξεκαθάρισα την θέση μου...
Βλέπεις να υπάρχει κάποιο μελανό σημείο; Γιατί εγω δεν το βλέπω
 

shm

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Και 'γω φίλε μου το ίδιο έκανα...
Είπα την άποψη μου, και μάλιστα για να είμαι καθαρός σε όλους εσάς που διαβάζεται αυτές τις αράδες δήλωσα τι πρόκειται να επακολουθήσει έτσι ώστε όταν θα δείτε κάποιο δικό μου review που θα αφορά την Νικόλ, όποιοι δεν είναι σύμφωνοι με την κίνησή μου να το αγνοήσουν...
Απλά ξεκαθάρισα την θέση μου...
Βλέπεις να υπάρχει κάποιο μελανό σημείο; Γιατί εγω δεν το βλέπω
Όχι παληκάρι μου όλα καλά. :cheesy: .Η ψωλή εν τη ενώση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom