Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Αγαπητοι υπευθηνοι του σιτε μπουρδελα ποτε θα κανετε ενα παρτη να βρεθουμε ολοι μαζη εκει να γινη χαμος??? Για σκεφτειτε το. Θα περασουμε σουπερ δεν το συζηταω  τι λετε και εσεις??
Βρε μωρακι,γιατι να το οργανωσουν αυτοι,και να μην το κανονισουμε μονοι μας?Και οσοι πιστοι ας ερθουν.Αν και νομιζω οτι καλυτερα θα ηταν να κανουμε ενα παρτυ σε κανα σπιτι.Με ουζακια :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Μμμμ... Δεν θα το συνηστούσα... Μην ξεχνάς οτι η πλιοψηφία γενικότερα του site δεν θέλει αυτήν την κατηγορία...
Μάλλον θα έπρεπε να έχουμε και τους Ζητάδες κοντά...
Επειδη γραφουν καποιοι σχολια αρνητικα για καποιοιες δεν σιμενη οτι δεν μας συμπαθουν αν κοιταξης ποσοι μπαινουν εδω μεσα ειναι παρα πολυ και τα σχολια απο τους περισσοτερους ειναι πολυ καλα για το θεμα των Τρανς. Και εξαλου ζουμε και στο 2008 τι ευρωπαιοι ειμαστε. Ασε που οι Ελληνες τους βαζουν ολους κατω και απο ομορφια και στο κρεβατι. Σαν λαος ειμαστε σουπερ. Εχη κατι κουκλια μεσα το μπουρδελα ασε καλυτερα.....
 

karcos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
78
Like
16
Πόντοι
0
Χρονια πολλαααααααααα κουκλιτσα μου...Δαναιτσα μου ποτε θα δουλεψεισ να σε επισκευτώ??? :helpplea:
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Επειδη γραφουν καποιοι σχολια αρνητικα για καποιοιες δεν σιμενη οτι δεν μας συμπαθουν αν κοιταξης ποσοι μπαινουν εδω μεσα ειναι παρα πολυ και τα σχολια απο τους περισσοτερους ειναι πολυ καλα για το θεμα των Τρανς. Και εξαλου ζουμε και στο 2008 τι ευρωπαιοι ειμαστε. Ασε που οι Ελληνες τους βαζουν ολους κατω και απο ομορφια και στο κρεβατι. Σαν λαος ειμαστε σουπερ. Εχη κατι κουκλια μεσα το μπουρδελα ασε καλυτερα.....
Βρε, άκουμε που σου λέω...!!!
Καλείτερα έξω το πάρτυ και οσοι πιστοί προσέλθετε παρά τίποτε διαδηλώσεις ...με κουκουλοφόρους, μολοτωφ και Ζητάδες...
Οσον αφορά τα παιδια του site που λες... Είπαμε, όσοι πιστοί προσέλθετε...
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Βρε, άκουμε που σου λέω...!!!
Καλείτερα έξω το πάρτυ και οσοι πιστοί προσέλθετε παρά τίποτε διαδηλώσεις ...με κουκουλοφόρους, μολοτωφ και Ζητάδες...
Οσον αφορά τα παιδια του site που λες... Είπαμε, όσοι πιστοί προσέλθετε...
Αυτο ειπα και εγω,αλλα με γραψατε κανονικα.Τελκα δεν μου απαντησες.Ποτε να σου φερω το δωρακι σου?
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Βρε, άκουμε που σου λέω...!!!
Καλείτερα έξω το πάρτυ και οσοι πιστοί προσέλθετε παρά τίποτε διαδηλώσεις ...με κουκουλοφόρους, μολοτωφ και Ζητάδες...
Οσον αφορά τα παιδια του site που λες... Είπαμε, όσοι πιστοί προσέλθετε...
Καλα τοτε. Θα το κανονισουμε. Να βρεθουμε σε καποιο κλαμπ να πιουμε να χορεψουμε και να γνωριστουμε η σπιτικα πραγματα? Παρεπιπτοντως εγω δεν εχω αγορι θα εχω εσας.
 

themirrorwaters

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
εγω την Ναντια την ειδα προσφατα.μαγκα ειναι φανερο οτι δεν την εχεις γνωρισει.λοιπον ειναι οντως ψηλη.με τις μποτες της μου πεταγε αρκετους ποντους.επειδη εισαι βαρυς και μιλας για γεγονοτα ασ απαντησω ετσι και εγω.ειναι θυληκα ομορφη.γεγονος.η φωνη της ειναι καυλιαρικη.γεγονος.ειναι ευγενικη.γεγονος.μαλλον φοραει εχτενσιονς.οκ γεγονος.ειναι πεντακαθαρη.γεγονος.ειναι επαγγελματιας και δε κανει τιποτα περα απο οτι εχεις συμφωνησει μαζι της.και εγω φιλε να σου πω την αληθεια επειδη δεν ειμαι κανας δυνατος αντρακλας ειχα καποιες ψιλοαμφιβολιες.αλλα η κοπελα ηταν αψογη στη συμπεριφορα της.πολλη χολη ρε φιλε για το ατομο.απωθημενα?
πως μπορεις να μου απδειξεις οτι την εχεις δει?απο το ιντερνετ ο καθενας λεει οτι θελει
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Καλα τοτε. Θα το κανονισουμε. Να βρεθουμε σε καποιο κλαμπ να πιουμε να χορεψουμε και να γνωριστουμε η σπιτικα πραγματα? Παρεπιπτοντως εγω δεν εχω αγορι θα εχω εσας.
Δαναη μωρακι μου,θα ερθω εγω συνοδος σου.Θα περασω να σε παρω πρωτα,και μετα θα σε μεταφερω με την μηχανη μου.
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Καλα τοτε. Θα το κανονισουμε. Να βρεθουμε σε καποιο κλαμπ να πιουμε να χορεψουμε και να γνωριστουμε η σπιτικα πραγματα? Παρεπιπτοντως εγω δεν εχω αγορι θα εχω εσας.
Εεε... αυτό δεν το πιστεύω...
Μια κούκλα σαν εσένα να μην έχει αγόρι...
Και το λέω αυτό γιατί σε έχω γνωρίσει από κοντά και κρείνω βάσει αυτών που είδα και όχι που διάβασα στο internet...
Εσύ μπορεί να μην με θυμάσε...
 

drantonis

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
19
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Στην φίλη Δανάη εύχομαι χρόνια πολλά και ευτυχισμένα,δεν την έχω γνωρίσει από κοντά,έχω μιλήσει στο τηλέφωνο,πρέπει να είναι ψυχούλα.Ωραία η ιδέα σου Δανάη μου για διασκέδαση σε κάποιο club...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Δαναη μωρακι μου,θα ερθω εγω συνοδος σου.Θα περασω να σε παρω πρωτα,και μετα θα σε μεταφερω με την μηχανη μου.

:huh: :huh: :huh:Τι λές μωρεεεεεεέ????
Με τετοιο καιρό στη μηχανή???? :uglystupid: :uglystupid:
Θα το κρυώσεις το κορίτσι σαρδανάπαλε! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Εεε... αυτό δεν το πιστεύω...
Μια κούκλα σαν εσένα να μην έχει αγόρι...
Και το λέω αυτό γιατί σε έχω γνωρίσει από κοντά και κρείνω βάσει αυτών που είδα και όχι που διάβασα στο internet...
Εσύ μπορεί να μην με θυμάσε...
Το οτι δεν εχω αγορι απο τη μια ειναι καλο ασε με δεν χρειαζομε ερωτες τωρα. Μια χαρα ειμαι εχω εσας που με αγαπατε πολυ.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Στην φίλη Δανάη εύχομαι χρόνια πολλά και ευτυχισμένα,δεν την έχω γνωρίσει από κοντά,έχω μιλήσει στο τηλέφωνο,πρέπει να είναι ψυχούλα.Ωραία η ιδέα σου Δανάη μου για διασκέδαση σε κάποιο club...
Σε ευχαριστω πολυ μωρο μου
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
να πω κι εγώ τα χρόνια πολλά στην κούκλα μας και να πω τι κρίμα που δεν έχω ακόμα αποφασίσει να την γνωρίσω από κοντά, φιλούρες
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
:huh: :huh: :huh:Τι λές μωρεεεεεεέ????
Με τετοιο καιρό στη μηχανή???? :uglystupid: :uglystupid:
Θα το κρυώσεις το κορίτσι σαρδανάπαλε! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Δεν ειπαμε οτι θα το κανουμε τωρα χειμωνιατικα.Και το καλοκαιρι καποιο βραδυ σε καποια παραλια?
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Το οτι δεν εχω αγορι απο τη μια ειναι καλο ασε με δεν χρειαζομε ερωτες τωρα. Μια χαρα ειμαι εχω εσας που με αγαπατε πολυ.
Αυτό είναι αλήθεια Δανάη...
Αλλά να ξέρεις ότι σε αγαπάμε γιατί πραγματικά είσαι καλό παιδί...
Ασχετα αν γίνονται και κάποιες πλάκες εδω μέσα...
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ειπαμε οτι θα το κανουμε τωρα χειμωνιατικα.Και το καλοκαιρι καποιο βραδυ σε καποια παραλια?
Ωραίος μηχανόβιος είσαι ρε OVELIX... Σιγά μην κρειώσει... Τόσοι και τόσοι κυκλοφορούμε επάνω σε μηχανές χειμώνα καλοκαίρι και δεν παθαμε τίποτε... Ναι ρε μάγκα, χειμώνα θα την βγάλης με το κρανακι της και ένα μπουφανάκι...
Εξ' άλλου αν θυμάμε καλά και η Δανάη κυκλοφορούσε ή κυκλοφορεί ακόμα με μηχανάκι...
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Το οτι δεν εχω αγορι απο τη μια ειναι καλο ασε με δεν χρειαζομε ερωτες τωρα. Μια χαρα ειμαι εχω εσας που με αγαπατε πολυ.
Και το αξιζεις.
Ωραίος μηχανόβιος είσαι ρε OVELIX... Σιγά μην κρειώσει... Τόσοι και τόσοι κυκλοφορούμε επάνω σε μηχανές χειμώνα καλοκαίρι και δεν παθαμε τίποτε... Ναι ρε μάγκα, χειμώνα θα την βγάλης με το κρανακι της και ένα μπουφανάκι...
Εξ' άλλου αν θυμάμε καλά και η Δανάη κυκλοφορούσε ή κυκλοφορεί ακόμα με μηχανάκι...
Εγω την Δαναη σκεφτομαι μην μας κρυωσει.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Ωραίος μηχανόβιος είσαι ρε OVELIX... Σιγά μην κρειώσει... Τόσοι και τόσοι κυκλοφορούμε επάνω σε μηχανές χειμώνα καλοκαίρι και δεν παθαμε τίποτε... Ναι ρε μάγκα, χειμώνα θα την βγάλης με το κρανακι της και ένα μπουφανάκι...
Εξ' άλλου αν θυμάμε καλά και η Δανάη κυκλοφορούσε ή κυκλοφορεί ακόμα με μηχανάκι...
Κοιτα εδω. Πλακα εχετε. Μετα μου λετε γιατι σας αγαπαω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom