Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Κοιτα εδω. Πλακα εχετε. Μετα μου λετε γιατι σας αγαπαω.
Γιατί ρε Δανάη... Ετσι όπως τα λέω δεν είναι τα πράγματα;
Καταλαβαίνεις τώρα εσύ τι παει να πει κρύο;
Το αίμα σου βράζει μωρό μου...
Πάγους θα λειώσει...
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
πως μπορεις να μου απδειξεις οτι την εχεις δει?απο το ιντερνετ ο καθενας λεει οτι θελει
τι να σου αποδειξω ρε τζιτζιφιογκο?ειναι φανερο οτι μπηκες μεσα μονο και μονο για να θαψεις τη Ναντια.αν την εχω γνωρισει ρωτα την ιδια. :birdman:
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
895
Κριτικές
4
Like
764
Πόντοι
86
Χρόνια πολλά και από 'μενα Δανάη! Είμαι καινούργιος στο forum.
Πάντως ψάχνω παρέα με τρανς είναι κάτι που δεν έχω κάνει και θα το ήθελα πολύ, οπότε παίζει τίποτα να μοθ προτείνετε?
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
895
Κριτικές
4
Like
764
Πόντοι
86
Δανάη είδα το blog σου και είσαι σκέτη καύλα!!!!!!!!!!!
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
τι να σου αποδειξω ρε τζιτζιφιογκο?ειναι φανερο οτι μπηκες μεσα μονο και μονο για να θαψεις τη Ναντια.αν την εχω γνωρισει ρωτα την ιδια. :birdman:


...ελα βρε μωρακι μου ασε το παιδακι να εκφρασει τις ανασφαλειες του...μονο και μονο που εγραψε οτι ειμαι 2 μετρα και βαρεια!!! δειχνει οτι οχι μονο ο ιδιος δεν εχει ιδεα για το ποια ειμαι και πως ειμαι αλλα ουτε και οι "πηγες" του οπως λεει στεκουν...
και επειδη γνωριζω απο εδω, ποιος εχει παει μαζι μου ή οχι ...και ευχαριστω ολους οσοι εγραψαν για μενα και ακομη αυτους που δεν εγραψαν κατι αλλα περασαν ωραιες στιγμες μαζι μου...

...εκτος και εαν εχει καποιος αλλαξει username...αυτος που θελει μετα απο αρνητικη κρητικη να αποδειξει οτι οντως εχει παει μαζι μου μπορει να μου στειλει pm και να πει ξεκαθαρα καποιες λεπτομερειες για μενα και θα δηλωσω τοτε δημοσια οτι οντως εχει παει μαζι μου ...και τοτε ΝΑΙ  η αρνητικη του κρητικη ειναι δεχτη...
...αλλα σχολια απαξιωτικα του τυπου...ειναι αντρακλας δυνατος και σε βαζει κατω και ειναι ο χαραλαμπος με ψωλαρα δυνατη...μονο γελιο φερνουν και δειχνουν αν μη τι αλλο το νεαρον της ηλικιας, την ανωριμοτητα και την απειρια του συγγραφεα...
...και επειδη το ατομο πηρε φορα και απλως προβαλει τις δικες του παιδικες ανασφαλειες...του το κανω και πιο ευκολο γιατι αγαπη μου ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΦΟΒΗΘΩ ΚΑΜΜΙΑ ΚΡΗΤΙΚΗ:

προκαλω οποιονδηποτε ηρθε να με δει και μολις με ειδε ετρεξε να φυγει! ή, οποιονδηποτε ζητησε πισω τα λεφτα του...ή οποιονδηποτε ζητησε να μην πληρωσει γιατι κακοπερασε...ή οποιονδηποτε θεωρησε οτι δεν ανταποκριθηκα σε αυτα που δηλωνω...ή οποιονδηποτε πιστευει οτι τον παραπλανησα...να βγει ξεκαθαρα με το username που γνωριζω και αφου πρωτα μου αποδειξει οτι τον γνωριζω να γραψει οτι θελει...
...γιατι αγαπη μου κανεις δε δινει τα λεφτα που ζηταω (δες τιμοκαταλογο στο site μου) για να κατσει 1 ωρα και περισσοτερο μαζι μου και ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΛΙΚ!!!!  και το γεγονος οτι ΚΑΝΕΙΣ δεν εχει φυγει οταν με ειδε λεει πολλα....ΟΣΟΙ ΗΡΘΑΝ πληρωσαν προκαταβολικα και καθησαν μαζι μου και εκαναν αυτο που ηρθαν να κανουν! ΑΣ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΔΩ , ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ, ΑΣ ΔΗΛΩΣΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!!!

....και ολα τα μικρα αγορακια που εχουν φοβιες και ανασφαλειες για τη σεξουαλικοτητα τους (γενικα μιλαω και οχι για το δικο μου στυλ!) μπορουν να συνεχισουν να φαντασιωνονται και να αυνανιζονται  στα δωματια τους μπρoστα στον υπολογιστη τους...εγω κανω σεξ με αντρες που εκφραζουν ανοιχτα τις φαντασιωσεις τους και δεν ντρεπονται για τη σεξουαλικοτητα τους...και ΑΥΤΗ την κατηγορια πελατων θελω...γιατι μονο αυτη η κατηγορια αφηνεται σεξουαλικα (ειτε ενεργητικα ειτε παθητικα!) και ετσι περναμε και οι 2 καλα...και περαν τουτου αυτη η κατηγορια διαθετει και το πορτοφολι που ζηταω!!!

για τους αλλους ...ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ...ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑ...και εαν δε γουσταρει το στυλ μου...εγω  του ζηταω ΝΑ ΜΗΝ ξοδεψει τα ωραια του λεφτουδακια ΜΑΖΙ ΜΟΥ...μπορει να βρει το κοριτσι των ονειρων του και με πολυ λιγοτερα!!!

....οσον αφορα το σχολιο του φιλου centrino για τα κοριτσακια στο Λονδινο σε πληροφορω αγαπητε μου οτι αυτα τα κοριτσακια (χωρις ιδιαιτερα προσοντα) κυριως ασιατισες που εχουν γεμισει την λονδρεζικη αγορα εχουν ριξει τις τιμες κατακορυφα και τα κανουν ολα με 100 λιρες...και οι ευρωπαιες τραβανε τα βυζια τους!!!! και ως γνωστον αγαπητε μου σε πιατσα ημουνα 5 χρονια ...και δουλευα με ολους ..και οχι μονο αυτους που ζηταγαν role play καταστασεις...και οι πιο σταθεροι μου πελατες ηταν λαικοι ανθρωποι (ως επι το πλειστον ενεργητικοι)...και εφοσον δε με εχεις δει απο κοντα τοτε σε παρακαλω μη με κατηγορειοποιεις!!!!!!!!!! η καλη επαγγελματιας ειναι αυτη που προσαρμοζεται στις επιθυμιες των πελατων της...και ναι ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΡΙΣΜΑ!!!!


...συναδελφισες...πολλες ευχες ...και καλες δουλειες...Δαναη Χρονια Πολλα...



xxx
n
 

santos63

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Xρονια πολλα Δαναη




* Παρακαλω μικρους χαρακτηρες
 

santos63

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά διευθύνσεις για καλ τραβελια?








* Δες PM

 

santos63

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια το σιτε τησ δαναησ ειναι τελειο ελπιζω να ειναι και στο κρεβατι ετσι
 

santos63

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Δαναη στο blog σου φαινεσαι πολυ καωλα μεχεισ παλαβωσει μαναρι μου....αχχχχ
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Νάντια,

Για τα περί εξωτερικού καταθέτω προσωπικές εμπειρίες αφού τυχαίνει να ταξιδεύω συχνά, για επαγγελματικούς λόγους, σε ηπειρωτική Ευρώπη και Βρετανία.

Ποτέ δεν έχω βρεί αξιόλογη τρανς στο Λονδίνο στην κατηγορία των 100λιρών – ειδικά όταν διακινείται μέσω γραφείου. Προσωπικά δεν είμαι πρόθυμος να πάρω ρίσκα στον τομέα υγιεινής/ασφάλειας και ούτε γουστάρω τις μικροσκοπικές (σε όλα τους) τράνς-μπιμπελο (εκτός αν είναι πανέμορφες, αλλά αυτό είναι το 1 στα 1000),  οπότε αποφεύγω τα ανώνυμα ασιατικά προϊόντα.

Όσο για το τι μπορεί να βρει εκεί κανείς, τα γνωρίζεις σίγουρα καλύτερα από μένα υποθέτω. π.χ. Προσωπικά έχω συναντήσει σε city tours τράνς πορνοστάρ όπως η Kimberly Devine  (προτού παχύνει, μακράν η καλύτερη σε συμπεριφορά και κρεβάτι), η Barbie Woods και η Allanah Starr.

Σε ότι αφορά στην κατηγοριοποίηση τώρα. Προφανώς θα ήταν γελοίο να σου υποδείξω το ποιο είναι το πελατολόγιο σου, ή να έχω άποψη για πράγματα που δεν είδα με τα μάτια μου. Αυτό που έγραψα είναι ότι το intended target group σου, όπως αυτό προκύπτει από τις πληροφορίες που η ίδια δίνεις στο site σου, είναι περιορισμένο και στηρίζεται σε 3 στοιχεία: Επαγγελματισμός, Δυνατό Εργαλείο & Παιχνίδια για ψαγμένους. Το πώς είχες δουλέψει στο παρελθόν και το ποιοι πελάτες σε προτιμούν λόγω τσαχπινιάς, φιλικότητας και προσαρμοστικότητας είναι ανεξάρτητο από αυτό. Γούστα είναι αυτά.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ξερει καποιος το σαιτ της δαναης?με πμ...ευχαριστω....
 

ALEXANDROS159

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Danah

Χρονια Πολλα γλυκια μου να εισαι παντα ομορφη υπεροχη και ξεχωριστη!!

Ειχαμε συναντηθει μερικες φορες πριν χρονια, τοτε που ειχες τα σκιουρακια σου.

Αλεξανδρος
 

THunterAth

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κατ' αρχήν να πω χρονια πολλά στη Δνάη, ενα απο τα πιο ατελειωτα μωρα..

Κατα δευτερον θελω να εστιασω σε ενα αλλο θεμα που χθες β΄ραδυ με τσίτωσε ασχημα..
Ρε παιδια καλα ολα αυτα που λετε για την καθαριοτητα στα ωραια αυτα σπιτακια καθως και στα κοριτσια τους..αλλα υπαρχει και κατι αλλο.. προσεχετε κι εσεις πως πατε, αυτο που δεν εχουν καταλαβει μερικοι ειναι οτι αυτο ειναι και για το δικο τους καλο. Αν εσυ εχεις να κανεις μπανιο απο περισυ, μετα τι απαιτεις απο τη κακομοιρη τη κοπελα;;; Και μετα θα ερχεσαι και θα γραφεις οτι δε σε ικανοποιησε οσο ηθελες..Για μενα το σωστο θα ηταν να σε πεταγε εξω.. Χθες μπηκα σε ενα ωραιο "μαγαζακι" και ηταν ολα οπως πρεπει, μεχρι που καθησε διπλα μου ενας και νομιζα πως ήμουν σε θάλαμο αερίων. Εγω σηκωθηκα κ εφυγα αφου πρωτα εδωσα να καταλαβει καλα η τσατσα το λογο. Γι αυτο προσεχετε ρε σεις ολοι σας.. Τα κοριτσια δεν ειναι γκομενες σας, δικιο δεν εχω ρε μαγκες; τι λετε;
 

nikole!!!

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
αυτο που λες ειναι το συνηθης φαινομενο...κ οταν το λες , σου λενε εγω.... δεν μπορεις να κανεις τιποτα σε τετοια περιπτωση.... κ μετα εισαι κακια κ τον εχεις κοροιδεψει....κ του τα πηρες τσαμπα.... κ τον πεταξες κ εξω...
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Κατ' αρχήν να πω χρονια πολλά στη Δνάη, ενα απο τα πιο ατελειωτα μωρα..

Κατα δευτερον θελω να εστιασω σε ενα αλλο θεμα που χθες β΄ραδυ με τσίτωσε ασχημα..
Ρε παιδια καλα ολα αυτα που λετε για την καθαριοτητα στα ωραια αυτα σπιτακια καθως και στα κοριτσια τους..αλλα υπαρχει και κατι αλλο.. προσεχετε κι εσεις πως πατε, αυτο που δεν εχουν καταλαβει μερικοι ειναι οτι αυτο ειναι και για το δικο τους καλο. Αν εσυ εχεις να κανεις μπανιο απο περισυ, μετα τι απαιτεις απο τη κακομοιρη τη κοπελα;;; Και μετα θα ερχεσαι και θα γραφεις οτι δε σε ικανοποιησε οσο ηθελες..Για μενα το σωστο θα ηταν να σε πεταγε εξω.. Χθες μπηκα σε ενα ωραιο "μαγαζακι" και ηταν ολα οπως πρεπει, μεχρι που καθησε διπλα μου ενας και νομιζα πως ήμουν σε θάλαμο αερίων. Εγω σηκωθηκα κ εφυγα αφου πρωτα εδωσα να καταλαβει καλα η τσατσα το λογο. Γι αυτο προσεχετε ρε σεις ολοι σας.. Τα κοριτσια δεν ειναι γκομενες σας, δικιο δεν εχω ρε μαγκες; τι λετε;
πες τα  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
325
Κριτικές
8
Like
96
Πόντοι
1
χρονια πολλα τρελοκαυλο
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Δεν ειπαμε οτι θα το κανουμε τωρα χειμωνιατικα.Και το καλοκαιρι καποιο βραδυ σε καποια παραλια?
Παράθεση από:Yanbi
Ωραίος μηχανόβιος είσαι ρε OVELIX... Σιγά μην κρειώσει... Τόσοι και τόσοι κυκλοφορούμε επάνω σε μηχανές χειμώνα καλοκαίρι και δεν παθαμε τίποτε... Ναι ρε μάγκα, χειμώνα θα την βγάλης με το κρανακι της και ένα μπουφανάκι...Εξ' άλλου αν θυμάμε καλά και η Δανάη κυκλοφορούσε ή κυκλοφορεί ακόμα με μηχανάκι...
Μην τον ακούς τον yan βρε ovel
Το καλοκαίρι να το πάρεις τοι κορίτσι με τη μηχανή σου και να το πάς στην παραλία να δροσιστεί...
:think: Δεν πιστεύω όμως να ξηγιέσαι παπάκι, δε λέει.. :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom