Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alnos

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
72
Like
17
Πόντοι
0
....ααααα....εγω εκανα το προξενιο....κ αλλοι θελουν να γινουν κουμπαροι? κοριτσια.....εγω κουμπαρος....οχι στον γαμο.....αλλα στα γαμισια.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Εγω παντως,πολυ θα γουσταρα να ειμαι σε ενα τρενακι,με την Δαναη και την Συλβια.Αλλα στην σκευοφορο.Ουτε μπροστα ουτε στην μεση.Πισω για σιγουρια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και τι θα εκανες εκει πισω βρε? Ποσο θα αντεχες? Ειμαστε τσαχπινες εμεις. Δεν παιζουμε.
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Και τι θα εκανες εκει πισω βρε? Ποσο θα αντεχες? Ειμαστε τσαχπινες εμεις. Δεν παιζουμε.
εγω να πω την αμαρτια μου πρωτημο να ειναι μεσεο βαγονι ο αντρας.....κατι τετοια με τρελενουν...δυπλη απολαυση
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
τσαχπινες αλλα ο πελατης εχει παντα δικαιο ετσι δεν ειναι μωρα μου?
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Πονηρούλη εσύ... Πάντα επί του ασφαλούς...
Αααα,ολα κιολα.Εγω το κωλαρακι μου το θελω οπως ειναι. :2funny: :2funny:
Αν ομως θελεις Δαναη,μπορουμε να βρεθουμε αποψε,να σου δειξω,ποσα πιδια βαζει ο σακος. :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Αααα,ολα κιολα.Εγω το κωλαρακι μου το θελω οπως ειναι. :2funny: :2funny:
Αν ομως θελεις Δαναη,μπορουμε να βρεθουμε αποψε,να σου δειξω,ποσα πιδια βαζει ο σακος. :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Εεεεε... Moderators...!!! Που είσατε.... Εδω σηκώνει προμήθεια...!!!
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Ρε τι έχουμε πάθει νυχτιάτικα...
Πάλι μας βλέπω να την παίζουμε...
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
....ααααα....εγω εκανα το προξενιο....κ αλλοι θελουν να γινουν κουμπαροι? κοριτσια.....εγω κουμπαρος....οχι στον γαμο.....αλλα στα γαμισια.... :rockon: :rockon: :rockon:
kουμπαρος οπου θες αρκει να αντεχεις την κρεπαλη  και οχι μονο ...κουμπαροσ θα γινεις  μετα συμφονιας αν δεχτεις να κανειςολα τα βαγονια του τρενου :boobies: :boobies: :-* :-* :-* :-* :-*
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Σε μιση ωρα εχω τα γενεθλεια μου
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Ησυχια και σκασμος.Θελω να κανω μια ανακοινωση
Θα ηθελα να ευχηθω μεσω του Thread σε ενα πολυαγαπημενο μου προσωπο,Χπονια Πολλα,Πολυχρονη και να τα εκατοστησει.Φιλακια πολλα πολυαγαπημενο μου μωρακι :dancing: :dancing: :dancing:
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
OVELIX, στο avatar εσύ είσαι στην φωτό με τις γκόμενες;
Και εκέι έπαιζες το τελευταίο βαγόνι;;;;
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Αμα θελεις σου προσφερω το κορμι μου αποψε να το κανεις οτι θελεις.Ακομη και το κωλαρακι μου τετοια μερα
 

alnos

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
72
Like
17
Πόντοι
0
kουμπαρος οπου θες αρκει να αντεχεις την κρεπαλη  και οχι μονο ...κουμπαροσ θα γινεις  μετα συμφονιας αν δεχτεις να κανειςολα τα βαγονια του τρενου :boobies: :boobies: :-* :-* :-* :-* :-*

ασε ρε silvia.... για κασκαντερ ψαχνεις εσυ... :rockon: :rockon:
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
kουμπαρος οπου θες αρκει να αντεχεις την κρεπαλη  και οχι μονο ...κουμπαροσ θα γινεις  μετα συμφονιας αν δεχτεις να κανειςολα τα βαγονια του τρενου :boobies: :boobies: :-* :-* :-* :-* :-*
Σε βλέπω OVELIX να τρέχεις με το σουβλί αγκαλιά...!!! :think: :2funny: :think: :2funny: :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom