Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.730
Like
2.468
Πόντοι
456
Silvia, απ ότι κατάλαβα ο άνθρωπος ψάχνει αυτό που χμμμ... επιστημονικά (που λέει ο λόγος) αποκαλούμε trans pre-op, δηλαδή ένα τρανς με γυναικείες καμπύλες και θυληκή συμπεριφορά, αλλά και με εργαλείο "εν δράσει" κατί που όλοι μας αναζητούμε άλλωστε.. κι οταν είπα σε προηγούμεη απάντηση "πότε θα γίνουμε Βραζιλία" αυτό εννοούσα... δηλαδή πότε θα δούμε και στο Ελλάντα καμμιά τρανς σαν αυτές τις βραζιλιάνες... σαν κι αυτή στο βιντεάκι..
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Αντε κορίτσια... Ολες εδώ σήμερα...
Δεν κανονίζετε και κανένα παρτάκι;;;
Ετσι για να φέρουμε και μερικούς που δεν γουστάρουν τέτοιες φάσεις...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Να ρωτησω κατι? Τραβεστι μεταξη τους κανουν σχεση? Ερωτευονται? Ποιος μπορη να μου πη? Συλβια τι λες?? Ναντια??
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
εγω την Ναντια την ειδα προσφατα.μαγκα ειναι φανερο οτι δεν την εχεις γνωρισει.λοιπον ειναι οντως ψηλη.με τις μποτες της μου πεταγε αρκετους ποντους.επειδη εισαι βαρυς και μιλας για γεγονοτα ασ απαντησω ετσι και εγω.ειναι θυληκα ομορφη.γεγονος.η φωνη της ειναι καυλιαρικη.γεγονος.ειναι ευγενικη.γεγονος.μαλλον φοραει εχτενσιονς.οκ γεγονος.ειναι πεντακαθαρη.γεγονος.ειναι επαγγελματιας και δε κανει τιποτα περα απο οτι εχεις συμφωνησει μαζι της.και εγω φιλε να σου πω την αληθεια επειδη δεν ειμαι κανας δυνατος αντρακλας ειχα καποιες ψιλοαμφιβολιες.αλλα η κοπελα ηταν αψογη στη συμπεριφορα της.πολλη χολη ρε φιλε για το ατομο.απωθημενα?
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αφηστε τη Ναντια βρε παιδια. Μια χαρα ατομο ειναι. Ναντια κανουμε σχεση??
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
@Yanbi,

Βεβαίως και δεν είναι κακό το ότι η Νάντια προβάλεται στο ίντερνετ, κάθε άλλο μάλιστα. Μακάρι να ακολουθήσουν περισσότερες ιέρειες του έρωτα το παράδειγμα της.

Απλά θέλω να πω ότι, όπως εγώ βλέπω το θέμα τουλάχιστον, η Νάντια φαίνεται να είναι απολύτως έντιμη σε αυτό που κάνει. Ούτε θηλυπρέπεια πουλάει, ούτε ψεύτικα βυζιά βάζει στις φωτογραφίες της, ούτε εικονικά χαμηλές χρεώσεις δηλώνει, και είναι και απολύτως ξεκάθαρη στο τι προσφέρει. Αυτό τον επαγγελματισμό και την σοβαρότητα πρέπει να της τα αναγνωρίσουμε, ανεξαρτήτως αν γουστάρουμε ή όχι να πάμε μαζί της.

@Σύλβια,

Για μένα ισχύει αυτό που έγραψε, πολύ σωστά, ο Glykomoutsounos. Και για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις αυτό είναι το προσωπικό μου βίτσιο και τίποτα περισσότερο. Δεν κρίνω αρνητικά ούτε τις πιθανά διαφορετικές προτιμήσεις άλλων μπουρδελιάριδων, αλλά ούτε και την εμφάνιση τράνς που είναι λιγότερο θηλυπρεπείς απ όσο προσωπικά προτιμώ.

Και μια και η φώτο έγιναν την μόδας, δες μερικά παραδείγματα:

 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
εγω την Ναντια την ειδα προσφατα.μαγκα ειναι φανερο οτι δεν την εχεις γνωρισει.λοιπον ειναι οντως ψηλη.με τις μποτες της μου πεταγε αρκετους ποντους.επειδη εισαι βαρυς και μιλας για γεγονοτα ασ απαντησω ετσι και εγω.ειναι θυληκα ομορφη.γεγονος.η φωνη της ειναι καυλιαρικη.γεγονος.ειναι ευγενικη.γεγονος.μαλλον φοραει εχτενσιονς.οκ γεγονος.ειναι πεντακαθαρη.γεγονος.ειναι επαγγελματιας και δε κανει τιποτα περα απο οτι εχεις συμφωνησει μαζι της.και εγω φιλε να σου πω την αληθεια επειδη δεν ειμαι κανας δυνατος αντρακλας ειχα καποιες ψιλοαμφιβολιες.αλλα η κοπελα ηταν αψογη στη συμπεριφορα της.πολλη χολη ρε φιλε για το ατομο.απωθημενα?
kαι μαλιστα παρα πολλα αποθιμενα εχει ο τυπος........
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
@Yanbi,

Βεβαίως και δεν είναι κακό το ότι η Νάντια προβάλεται στο ίντερνετ, κάθε άλλο μάλιστα. Μακάρι να ακολουθήσουν περισσότερες ιέρειες του έρωτα το παράδειγμα της.

Απλά θέλω να πω ότι, όπως εγώ βλέπω το θέμα τουλάχιστον, η Νάντια φαίνεται να είναι απολύτως έντιμη σε αυτό που κάνει. Ούτε θηλυπρέπεια πουλάει, ούτε ψεύτικα βυζιά βάζει στις φωτογραφίες της, ούτε εικονικά χαμηλές χρεώσεις δηλώνει, και είναι και απολύτως ξεκάθαρη στο τι προσφέρει. Αυτό τον επαγγελματισμό και την σοβαρότητα πρέπει να της τα αναγνωρίσουμε, ανεξαρτήτως αν γουστάρουμε ή όχι να πάμε μαζί της.

@Σύλβια,

Για μένα ισχύει αυτό που έγραψε, πολύ σωστά, ο Glykomoutsounos. Και για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις αυτό είναι το προσωπικό μου βίτσιο και τίποτα περισσότερο. Δεν κρίνω αρνητικά ούτε τις πιθανά διαφορετικές προτιμήσεις άλλων μπουρδελιάριδων, αλλά ούτε και την εμφάνιση τράνς που είναι λιγότερο θηλυπρεπείς απ όσο προσωπικά προτιμώ.

Και μια η φώτο έγιναν την μόδας, δες μερικά παραδείγματα:

τι μας ποσταρεις τις φοτο και δεν πασ εκει να τις βρεις?παρα καθεσε στην ελλαδα και το συζιτας
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Αυτά αγαπητέ φίλε centrino είναι άπιαστα όνειρα για την δική μας αγορά...
Δεν νομίζω να βρεθεί κάποιος εδω μέσα που να μην δεχθει ότι είναι Θεές...
Ομως έχουμε και μεις μερικά καλά...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
γεια σου ρε Δανάη κρητικοπούλα.
Γεια σου και σενα μου λυπουν τα Χανια. Απλα οταν ειμαι εκει καθοντε ολοι στα αυγα τους. Μολις ερχομε Αθηνα ερχοντε ολοι. Βρε τι σου κανη η επαρχια.  Απλα η Αθηνα εχει τσαχπινογαργαλιαριδες. Δεν βλεπης τι γινετε εδω μεσα?? Και η Ναντια της κανω καμακι και δεν μου απανταη.
 

george1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
γεια σου δαναη βαβυ τι κανεισ ολα καλα΄΄΄θα σε επισκευτο συντομα....
 

Επισκέπτης
Γεια σου και σενα μου λυπουν τα Χανια. Απλα οταν ειμαι εκει καθοντε ολοι στα αυγα τους. Μολις ερχομε Αθηνα ερχοντε ολοι. Βρε τι σου κανη η επαρχια.  Απλα η Αθηνα εχει τσαχπινογαργαλιαριδες. Δεν βλεπης τι γινετε εδω μεσα?? Και η Ναντια της κανω καμακι και δεν μου απανταη.
θα ήταν καλό ένα ζωντανό σώου μαζί εσείς οι δυο
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Αυτά αγαπητέ φίλε centrino είναι άπιαστα όνειρα για την δική μας αγορά...
Δεν νομίζω να βρεθεί κάποιος εδω μέσα που να μην δεχθει ότι είναι Θεές...
Ομως έχουμε και μεις μερικά καλά...

Ναι έχεις δίκιο. Παρουσίες όπως οι συγκεκριμένες είναι άλλωστε εξαιρετικά σπάνιες και ΠΟΛΥ ακριβές περιπτώσεις - ακόμα και για τα μέτρα της "πολιτισμένης" Ευρώπης.
Πάντως αν κάποιος ταξιδεύει συχνά στο Λονδίνο και είναι πρόθυμος να διαθέσει 200-300 λίρες μπορεί να πετύχει σε City Tours πραγματικά υπέροχες "δεσποινίδες" (για να απαντήσω και στην Σύλβια σχετικά με τα Λονδίνα) ... Ότι πληρώνεις, παίρνεις τελικά  ;)

 

alnos

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
72
Like
17
Πόντοι
0
Γεια σου και σενα μου λυπουν τα Χανια. Απλα οταν ειμαι εκει καθοντε ολοι στα αυγα τους. Μολις ερχομε Αθηνα ερχοντε ολοι. Βρε τι σου κανη η επαρχια.  Απλα η Αθηνα εχει τσαχπινογαργαλιαριδες. Δεν βλεπης τι γινετε εδω μεσα?? Και η Ναντια της κανω καμακι και δεν μου απανταη.

...βρε δαναη....δεν ειναι μονο η ναντια εδω.....μπορει να θελει η silvia...... :grin: :grin: :grin:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Συλβια αν θελω να παω μαζη σου πρεπει να κλησω ραντεβου?
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Ναι έχεις δίκιο. Παρουσίες όπως οι συγκεκριμένες είναι άλλωστε εξαιρετικά σπάνιες και ΠΟΛΥ ακριβές περιπτώσεις - ακόμα και για τα μέτρα της "πολιτισμένης" Ευρώπης.
Πάντως αν κάποιος ταξιδεύει συχνά στο Λονδίνο και είναι πρόθυμος να διαθέσει 200-300 λίρες μπορεί να πετύχει σε City Tours πραγματικά υπέροχες "δεσποινίδες" (για να απαντήσω και στην Σύλβια σχετικά με τα Λονδίνα) ... Ότι πληρώνεις, παίρνεις τελικά  ;)

Μπορεί να είναι ωραία τα μωρά αυτά, δεν νομίζω ότι θα τα έδεινα αυτά τα χρήματα centrino. Και οι τιμές αυτές είναι για μία ώρα...
Δεν νομίζω ότι αξίζει για τόσο χρήμα... Εκτος πια αν είχα τέτοια οικονομική επιφάνεια, που δεν θα με απασχολούσε αν θα χαλασω 100 ή 1000 ευρώ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom