Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
:think:
όχι αρχηγέ.
μήπως με πειράζει που έχω καιρό να την πηδήξω.... :dancing:

 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
παντως, οπως συνεβη και στο αντιστοιχο θεμα για θεσσαλονικη, με το που μπηκαν στη συζητηση καποιες τρανς, εγινε μπουρδελο ονομα και πραγμα.
ευτυχως γιατι νομιζα οτι ηταν μονο δικο μας προνομιο

Ωπα ρε μεγάλε... Γιατί εγινε μπουρδέλο δηλαδή; Επειδη ανταλλάσονται απόψεις και γίνεται και λίγος χαβαλες;;;
OK... Να φύγουμε τότε από το bourdela.com
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
αμα απαγορευονται οι κακες κριτικες για τη ναντια ενταξει.νομιζω οτι εδω γραφονται τοσο τα καλα οσο και τα ασχημα.εγω ξερω τα κακα.τι να κανω?τα γεγονοτα οτι ειναι δυνατη σαν αντρας και οτι φοραει περουκα ισως να ενδιαφερουν καποιον που σκεφτεται να την επισκεφτει ρε παιδια.ας βγει καποιος που την εχει δει απο κοντα να μας πει αν αυτα τα 2 δεν ειναι γεγονοτα.
μακαρι να ηξερες  ποσες  ακομα ειναι που φορανε περουκα ακομα και σε μπουρδελα μεσα..............εσι δλδ μας λες οτι την τραβεστι την κανει γυναικα  το μαλλι και οχι η περουκα :helpplea: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Aρχηγέ, ότι και να πείς, δέν υπάρχει μεγαλύτερη καύλα απο ένα ζόρικο τράνς κολαράκι.

αυτά
ο κωλος ειναι κολαση και το μουνι πηγαδι και οποιος τον κωλο δεν γαμει στραβος παει στον αδη
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Εμένα πάντως η Νάντια δεν μου φάνηκε για μπετατζής ή αγρότης. Ισως της λείπει το στήθος, αλλά κατα τα άλλα έχει πολύ ωραία και προσεγμένη εμφάνιση, είναι ευγενική, και η γενικότερη συμπεριφορά ήταν άψογη...
Τώρα αυτό το πούστης με περούκα... Τι να πω... Θα πρεπει να μπούμε σε φάσεις αναλύσεων λέξεων που θα οδηγήσει σε αδιέξοδο...
Πιστεύω ότι οσοι πανε στην Νάντια, πάνε γιατι τους αρέσει όπως είναι...
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ωπα ρε μεγάλε... Γιατί εγινε μπουρδέλο δηλαδή; Επειδη ανταλλάσονται απόψεις και γίνεται και λίγος χαβαλες;;;
OK... Να φύγουμε τότε από το bourdela.com
να υποθεσω οτι και στην απαντηση σου εχεις διαθεση για χαβαλε;
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Η Νάντια έχει web site (είναι καταχωρημένο κάτω από το Avatar της) που είναι προσπελάσιμο εδώ
Έχω επικοινωνήσει μαζί της τηλεφωνικά μόνον, αλλά από την όλη συμπεριφορά της (τις πληροφορίες που μου έστειλε μέσω email κτλ) μου φάνηκε – εκ πρώτης όψεως - άψογη επαγγελματίας - ρίξτε μια ματιά στο web site της και θα καταλάβετε τι εννοώ.

Για όποιον είναι στοιχειωδώς εξοικειωμένος με την ιντερνετική αγορά του έρωτα, είναι προφανές ότι η Νάντια πουλάει κυρίως το δυνατό εργαλείο της και το role playing σε “Ειδικό Κοινό” – και όχι στον τυπικό μπουρδελιάρη της Συγγρού. Ως πιθανός πελάτης λοιπόν θεωρώ ότι συμπεριφέρεται απολύτως έντιμα και με αξιοσημείωτο επαγγελματισμό – αφού οι πληροφορίες που μου έδωσε η ίδια ήταν αρκετές για να καταλάβω ότι δεν ήταν αυτό που ψάχνω.

Για παράδειγμα αν η Νάντια διέθετε βυζάρες και λεπτεπίλεπτα δαχτυλάκια θα τα πρόβαλε στις φωτογραφίες της αφού αυτά από μόνα τους θα αποτελούσαν μεγάλο κράχτη για όσους από εμάς γουστάρουμε "κορίτσια" με πουλάκι και όχι προικισμένα άτακτα "αγόρια" με τακούνια (και αυτό δεν το γράφω απαξιωτικά, μην πλακωθούμε για τα γούστα του καθενός τώρα).
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
να υποθεσω οτι και στην απαντηση σου εχεις διαθεση για χαβαλε;
Δεν πρέπει δηλκαδή να χρωματίζουμε και λίγο την ζωή μας;;;
Πάντως δεν σε αποπείρα... Δεν βλάφτει λίγο χρωμα...
Είχαμε και ωραία παρέα σήμερα... Ολα τα κορίτσια ήταν εδώ...(Σχεδόν όλα)
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Η Νάντια έχει web site (είναι καταχωρημένο κάτω από το Avatar της) που είναι προσπελάσιμο εδώ
Έχω επικοινωνήσει μαζί της τηλεφωνικά μόνον, αλλά από την όλη συμπεριφορά της (τις πληροφορίες που μου έστειλε μέσω email κτλ) μου φάνηκε – εκ πρώτης όψεως - άψογη επαγγελματίας - ρίξτε μια ματιά στο web site της και θα καταλάβετε τι εννοώ.

Για όποιον είναι στοιχειωδώς εξοικειωμένος με την ιντερνετική αγορά του έρωτα, είναι προφανές ότι η Νάντια πουλάει κυρίως το δυνατό εργαλείο της και το role playing σε “Ειδικό Κοινό” – και όχι στον τυπικό μπουρδελιάρη της Συγγρού. Ως πιθανός πελάτης λοιπόν θεωρώ ότι συμπεριφέρεται απολύτως έντιμα και με αξιοσημείωτο επαγγελματισμό – αφού οι πληροφορίες που μου έδωσε η ίδια ήταν αρκετές για να καταλάβω ότι δεν ήταν αυτό που ψάχνω.

Για παράδειγμα αν η Νάντια διέθετε βυζάρες και λεπτεπίλεπτα δαχτυλάκια θα τα πρόβαλε στις φωτογραφίες της αφού αυτά από μόνα τους θα αποτελούσαν μεγάλο κράχτη για όσους από εμάς γουστάρουμε "κορίτσια" με πουλάκι και όχι προικισμένα άτακτα "αγόρια" με τακούνια (και αυτό δεν το γράφω απαξιωτικά, μην πλακωθούμε για τα γούστα του καθενός τώρα).
αφου ψαχνεις 100% γυναικεια εμφανιση  δεν πας με οριντζιναλ γυναικα?τι ψαχνεσε στις τραβεστι?μαλλον κατι αλλο ψαχνεις σου αρεσει η διαφορετικοτητα....... φιλε μου κανε και εσι μια βολτα μεχρι το λονδινο μαθε τι συμενει τραβεστι και μετα ελα να μας πεις
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν πρέπει δηλκαδή να χρωματίζουμε και λίγο την ζωή μας;;;
Πάντως δεν σε αποπείρα... Δεν βλάφτει λίγο χρωμα...
Είχαμε και ωραία παρέα σήμερα... Ολα τα κορίτσια ήταν εδώ...(Σχεδόν όλα)
χρωμα;;;
οσο για την ναντια εχουν γραφτει καμια δεκαρια σελιδες.
καντε ενα κοπο και διαβαστε τις.
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
http://[URL unfurl="true"]www.asianlbs.com/galleries/ladyboygold/lee006purple-stockings/03.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.asianlbs.com/galleries/ladyboygold/lee006purple-stockings/05.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.asianlbs.com/galleries/ladyboygold/lee006purple-stockings/08.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.asianlbs.com/galleries/ladyboygold/lee006purple-stockings/09.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.asianlbs.com/galleries/ladyboygold/lee006purple-stockings/16.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.asianlbs.com/galleries/ladyboygold/lee006purple-stockings/14.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.asianlbs.com/galleries/ladyboygold/lee006purple-stockings/10.jpg[/img[/URL]]
απλα θεα
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Η Νάντια έχει web site (είναι καταχωρημένο κάτω από το Avatar της) που είναι προσπελάσιμο εδώ
Έχω επικοινωνήσει μαζί της τηλεφωνικά μόνον, αλλά από την όλη συμπεριφορά της (τις πληροφορίες που μου έστειλε μέσω email κτλ) μου φάνηκε – εκ πρώτης όψεως - άψογη επαγγελματίας - ρίξτε μια ματιά στο web site της και θα καταλάβετε τι εννοώ.

Για όποιον είναι στοιχειωδώς εξοικειωμένος με την ιντερνετική αγορά του έρωτα, είναι προφανές ότι η Νάντια πουλάει κυρίως το δυνατό εργαλείο της και το role playing σε “Ειδικό Κοινό” – και όχι στον τυπικό μπουρδελιάρη της Συγγρού. Ως πιθανός πελάτης λοιπόν θεωρώ ότι συμπεριφέρεται απολύτως έντιμα και με αξιοσημείωτο επαγγελματισμό – αφού οι πληροφορίες που μου έδωσε η ίδια ήταν αρκετές για να καταλάβω ότι δεν ήταν αυτό που ψάχνω.

Για παράδειγμα αν η Νάντια διέθετε βυζάρες και λεπτεπίλεπτα δαχτυλάκια θα τα πρόβαλε στις φωτογραφίες της αφού αυτά από μόνα τους θα αποτελούσαν μεγάλο κράχτη για όσους από εμάς γουστάρουμε "κορίτσια" με πουλάκι και όχι προικισμένα άτακτα "αγόρια" με τακούνια (και αυτό δεν το γράφω απαξιωτικά, μην πλακωθούμε για τα γούστα του καθενός τώρα).

Θεωρείς ότι είναι κακό αυτό;;;
Νομίζω ότι κάνει ότι μπορεί καλύτερο για να προβληθεί...
Δεν νομίζω ότι αυτή είναι λάθος κίνηση...
Και μια και συζυτάμε για την Νάντια, έχω προσέξει ότι κατέχει αρκετά το πως δουλεύει η ιντερνετικη αγορά...
Σε οποίο site μπω την βρίσκω μέσα...
Συν του ότι έχει φτιαξει δικο της site με κανονικό domain...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Γιασου βρε Συλβια τσαχπινογαργαλιαρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom