Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Και επειδη με εχετε τρελανη με το σιτε μου εδω στο φορουμ κατω απο τη φωτο μου υπαρχουν κατι σηματα αν πατησης το στρογγυλο θα σε βγαλη στο σιτε μου.  Θα το ανανεωνω συχνα μην ανησυχειτε.  Ευχαριστω τους υπευθυνους του μπουρδελα γι αυτο. Το εκτιμω. Εχετε την αγαπη μου.  Φιλια πολλα σε ολους.
 

nikole!!!

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
φιλια πολλα σε ολα τα παιδια κ στα δυσαρεστημενα!!! κ στα κοριτσια που αισθανονται σταθερες αξιες χαλκου... κ στα διπλωματικα κοριτσια.. τωρα ο καθενας βγαζει συμπερασματα!! κ να προσθεσω οτι υπαρχουν κ μερικοι που οταν τελειωσουν , τρελενονται για τα λεφτα που εδωσαν.... τωρα για αυτο δεν φταιμε εμεις..κ οταν μας εχουν ταλαιπωρησει κιολας... .τωρα αυτοι που το παιζουν οι εξυπνοι κ μαγκες... θα την βρουνε καποια στιγμη απο κατι ΜΩΡΑΚΙΑ.... γιατι πολλα τετοια γινονται.... κ απλα δεν ακουγονται...γιατι στην καριερα μου εχω δει να ερχονται κ να το παιζουν αντρες που σε εμας... κ δεν καταλαβαινουν οτι εμεις στο φιναλε ειμαστε πιο ανρομακγακια...!!!!
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Ναντια και Συλβια σας δινω τα φιλια μου και την αγαπη μου δεν εχουμε γνωριστη απο κοντα για μενα ειστε αξιολογες και οι δυο και σας αγαπω πολυ. Και μην μου ανχωνεστε. Δεν παμε για κανενα πρωταθλημα. Να δωσουμε ιδωνη θελουμε, και ισως και καποια ζεστη αγκαλια που ισως εχουν αναγκη.  Εχετε σκεφτη ποτε οτι ισως ολοι αυτοι που ερχονται ισως θελουν κατι παραπανω απο το να χυσουν?  Πανω απ ολα θελουν την καλη παρεα, και την καλη διαθεση. Το να χυσουν δεν ειναι δυσκολο βαζουν και μια τσοντα και την παιζουν. Δεν ειναι αναγκη να πανε στην αλλη ακρη της Αθηνας να βρουνε τη Ναντια τη Συλβια η εμενα. Μας τιμουν που ερχονται. Σας αγαπω και να περνατε παντα ωραια. Φιλια πολλα 

Το έπιασες σωστά Δανάη...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
φιλια πολλα σε ολα τα παιδια κ στα δυσαρεστημενα!!! κ στα παιδια που αισθανονται σταθερες αξιες χαλκου... κ στα διπλωματικα κοριτσια.. τωρα ο καθενας βγαζει συμπερασματα!! κ να προσθεσω οτι υπαρχουν κ μερικοι που οταν τελειωσουν , τρελενονται για τα λεφτα που εδωσαν.... τωρα για αυτο δεν φταιμε εμεις.. .τωρα αυτοι που το παιζουν οι εξυπνοι κ μαγκες... θα την βρουνε καποια στιγμη απο κατι ΜΩΡΑΚΙΑ.... γιατι πολλα τετοια γινονται.... κ απλα δεν ακουγονται...
Νικολ μου εχης την αγαπη μου
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
φιλια πολλα σε ολα τα παιδια κ στα δυσαρεστημενα!!! κ στα παιδια που αισθανονται σταθερες αξιες χαλκου... κ στα διπλωματικα κοριτσια.. τωρα ο καθενας βγαζει συμπερασματα!! κ να προσθεσω οτι υπαρχουν κ μερικοι που οταν τελειωσουν , τρελενονται για τα λεφτα που εδωσαν.... τωρα για αυτο δεν φταιμε εμεις.. .τωρα αυτοι που το παιζουν οι εξυπνοι κ μαγκες... θα την βρουνε καποια στιγμη απο κατι ΜΩΡΑΚΙΑ.... γιατι πολλα τετοια γινονται.... κ απλα δεν ακουγονται...

Δεκτά μωρό μου τα φιλιά σου, αν και ...άφησαν «μία οσμή έμμεσων απειλών» (πως λεμε άρωμα γυναίκας...) και χαίρομαι που είσαι εδώ και συμμετέχεις στην συζήτηση μας... Βέβαια χαίρομαι με την προϋπόθεση ότι θα μπορούσε να βγει μια εποικοδομητική συζήτηση...
 

nikole!!!

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
γεια σου!!! απο εμενα θα ακουτε την αληθεια... ειλικρινα δεν εχω να κερδισω τιποτα... δεχομαι κ την αρνητικη κριτικη σας!!!!
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
29
Like
1.874
Πόντοι
7.316
Καλησπερα Κυριοι/ιες
Καταθετω και εγω την αποψη μου για τα λεγομενα τησ δαναης, Δεδομενου οτι προκειται για σαρκικη επαφη και μαλιστα επαγγελματικη η γνωμη μου ειναι οτι δεν υπαρχουν συναισθηματισμοι (αλωστε που να προσλαβεις). Αυτο που ζητουν οι εκαστωτε πελατες ειναι καθαριωτητα - ευγενια - εχεμυθια αυτο ειναι ολο το ζουμι και οχι να κατσει να σου πει την ιστορια της ζωησ τος. Το με κανεις και νιωθω ανετα ειναι ικανοτητα που χαρακτιριζει τον επαγγελματια σε οποιοδηποτε επαγγελμα, Σε ποιον - πια απο εμας δεν εχει τυχει να πας καπου και ο πωλητης να σε κανει να νιωθεις αβολα λογω πιεσης η λαθοσ συμπεριφορας. Δεν υπαρχουν συνεσθηματισμοι υπαρχει μια υγιεις ανταλλαγη η οποια εχει βαση την προσφορα και την ζητηση. Ζητω συγνωμη για την κυνικοτητα αλλα επιδει εχω επισκευτει καποιεσ δεσποινιδες απο εδω μπορω να σας πω οτι λιγες εχουν το χαρισμα ανεξαρτητου εικονας να προσφερουν την ανεση στον πελατη.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
φιλια πολλα σε ολα τα παιδια κ στα δυσαρεστημενα!!! κ στα κοριτσια που αισθανονται σταθερες αξιες χαλκου... κ στα διπλωματικα κοριτσια.. τωρα ο καθενας βγαζει συμπερασματα!! κ να προσθεσω οτι υπαρχουν κ μερικοι που οταν τελειωσουν , τρελενονται για τα λεφτα που εδωσαν.... τωρα για αυτο δεν φταιμε εμεις..κ οταν μας εχουν ταλαιπωρησει κιολας... .τωρα αυτοι που το παιζουν οι εξυπνοι κ μαγκες... θα την βρουνε καποια στιγμη απο κατι ΜΩΡΑΚΙΑ.... γιατι πολλα τετοια γινονται.... κ απλα δεν ακουγονται...γιατι στην καριερα μου εχω δει να ερχονται κ να το παιζουν αντρες που σε εμας... κ δεν καταλαβαινουν οτι εμεις στο φιναλε ειμαστε πιο ανρομακγακια...!!!!
καριερα ε?
αυτο ειναι που λενε...δεν γαμιεσαι να κανεις καριερα!!!!
η νικολ το εκανε!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καλησπερα Κυριοι/ιες
Καταθετω και εγω την αποψη μου για τα λεγομενα τησ δαναης, Δεδομενου οτι προκειται για σαρκικη επαφη και μαλιστα επαγγελματικη η γνωμη μου ειναι οτι δεν υπαρχουν συναισθηματισμοι (αλωστε που να προσλαβεις). Αυτο που ζητουν οι εκαστωτε πελατες ειναι καθαριωτητα - ευγενια - εχεμυθια αυτο ειναι ολο το ζουμι και οχι να κατσει να σου πει την ιστορια της ζωησ τος. Το με κανεις και νιωθω ανετα ειναι ικανοτητα που χαρακτιριζει τον επαγγελματια σε οποιοδηποτε επαγγελμα, Σε ποιον - πια απο εμας δεν εχει τυχει να πας καπου και ο πωλητης να σε κανει να νιωθεις αβολα λογω πιεσης η λαθοσ συμπεριφορας. Δεν υπαρχουν συνεσθηματισμοι υπαρχει μια υγιεις ανταλλαγη η οποια εχει βαση την προσφορα και την ζητηση. Ζητω συγνωμη για την κυνικοτητα αλλα επιδει εχω επισκευτει καποιεσ δεσποινιδες απο εδω μπορω να σας πω οτι λιγες εχουν το χαρισμα ανεξαρτητου εικονας να προσφερουν την ανεση στον πελατη.

Αγαπητε μου δεν ειμαστε ειδος. Ανθρωποι ειμαστε. Το να φευγη καποιος απο το χωρο μας με ενα μεγαλο χαμογελο ειναι διπλη χαρα δικη μου. Οι στιγμες οι ωραιες στη ζωη ειναι λιγες και καλες ας φροντισουμε ολοι μας να τις περασουμε οσο πιο ωραια μπορουμε χωρις να κανουμε τα πραγματα τοσο δυσκολα. Ετσι δεν ειναι??
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
29
Like
1.874
Πόντοι
7.316
Δεν βλεπω πουθενα να εχω αναφερει τισ trans ειδος, απο φυσησ και μονο ειμαι πολυ επιφυλακτικοσ και μετριμενος με τισ κουβεντες που χρησιμοποιω οποτε δεν θα ηθελα να αλλαξει το νοημα αυτων που ειπα για μια λεξη η οποια ειναι τοσο ουσιωδης.
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα Κυριοι/ιες
Καταθετω και εγω την αποψη μου για τα λεγομενα τησ δαναης, Δεδομενου οτι προκειται για σαρκικη επαφη και μαλιστα επαγγελματικη η γνωμη μου ειναι οτι δεν υπαρχουν συναισθηματισμοι (αλωστε που να προσλαβεις). Αυτο που ζητουν οι εκαστωτε πελατες ειναι καθαριωτητα - ευγενια - εχεμυθια αυτο ειναι ολο το ζουμι και οχι να κατσει να σου πει την ιστορια της ζωησ τος. Το με κανεις και νιωθω ανετα ειναι ικανοτητα που χαρακτιριζει τον επαγγελματια σε οποιοδηποτε επαγγελμα, Σε ποιον - πια απο εμας δεν εχει τυχει να πας καπου και ο πωλητης να σε κανει να νιωθεις αβολα λογω πιεσης η λαθοσ συμπεριφορας. Δεν υπαρχουν συνεσθηματισμοι υπαρχει μια υγιεις ανταλλαγη η οποια εχει βαση την προσφορα και την ζητηση. Ζητω συγνωμη για την κυνικοτητα αλλα επιδει εχω επισκευτει καποιεσ δεσποινιδες απο εδω μπορω να σας πω οτι λιγες εχουν το χαρισμα ανεξαρτητου εικονας να προσφερουν την ανεση στον πελατη.

Δεν μπορείς να αποκλείσεις όμως την περίπτωση του ότι μερικοί πηγαίνουν για να πουν και τον πόνο τους (να το πω και έτσι ωμά)... Σε συζήτηση που είχα με κάποιο από τα κορίτσια εδώ σε κάποια συνάντηση που είχαμε (δεν θα αναφέρω όνομα διότι δεν το θεωρώ απαραίτητο) μου είπε ότι είναι πολλοί αυτοί που βγάζουν τα προβλήματα τους στην μετέπειτα συζήτηση που έχουν...
Και να σου πω και κάτι ακόμα; Οι αρχαίες εταίρες σε κάποια άλλη κοινωνία έχαιραν μεγάλης εκτίμησης για το έργο το οποίο προσέφεραν, το οποίο δεν ήταν μόνον το σεξ αλλά κυρίως η καλή παρέα. Και μιλάμε για άτομα με υψηλή κοινωνική μόρφωση...
Εγώ θεωρώ ότι η Δανάη έχει πιάσει σωστά το θέμα και αυτός είναι και ο λόγος που ακούς από πολλούς να λενε τα καλύτερα λόγια γι’ αυτήν.
 

nikole!!!

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
σαν επαγγελματιας εκανα γλυκε μου. .....
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Δεν βλεπω πουθενα να εχω αναφερει τισ trans ειδος, απο φυσησ και μονο ειμαι πολυ επιφυλακτικοσ και μετριμενος με τισ κουβεντες που χρησιμοποιω οποτε δεν θα ηθελα να αλλαξει το νοημα αυτων που ειπα για μια λεξη η οποια ειναι τοσο ουσιωδης.
Δεν βλεπω πουθενα να εχω αναφερει τισ trans ειδος, απο φυσησ και μονο ειμαι πολυ επιφυλακτικοσ και μετριμενος με τισ κουβεντες που χρησιμοποιω οποτε δεν θα ηθελα να αλλαξει το νοημα αυτων που ειπα για μια λεξη η οποια ειναι τοσο ουσιωδης.
Απλα ο τροπος που γραφης για τις Τρανς δηλαδη οτι ειναι θεμα καθαρα χρηματικο και δεν ενδιαφερονται για τον αλλον παρα μονο για να χυση ειναι λιγο.... Το θεμα δεν ειναι καρδια μου αν θα χυση αλλα πως θα χυση.
 

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
Δεν, επαναλαμβάνω δεν τα βαράμε τα κορίτσια.
απλά δεν ξαναπάμε, και το λέμε και στο φλόρουμ, αυτή είναι
η ιδέα νομίζω :idiot:
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
29
Like
1.874
Πόντοι
7.316
Ο τροπος που γραφω δεν αφορα τις trans σαν οντοτητες αφορα τον τιτλο του επαγγελματια τον οποιο αν και ιερος χρησιμοποιειται τοσο ευκολα που εχει χασει την αξια του. Το γεγονος οτι καποιοι συναδελφοι στο forum γραφουν καλα reviews ειναι σαφος τιμητικο για την εκαστωτε δεσποινιδα. Οσο αφορα τισ υπηρεσιες ξαναλεω οτι για να προσφερεισ υπηρεσιεσ καθε ειδουσ θα πρεπει να εχεισ την ικανοτητα για να το κανεις. Αλωστε εαν το δεις και απο καθαρα τεχνοκρατικη πλευρα εφοσον οι υπηρεσιεσ εχουν γνωμονα το κερδος, ειναι συμφερον σου να κρατας τον πελατη ευχαριστημενο γιατι μονο τοτε μπορεις να του προσφερεις τις υπηρεσιες σου. Η σχεση ειναι αμφιδρομη καθως ο πελατησ εχει την αναγκη και εσυ την ικανοποιεις, οταν ο ενας εξαφανιστει παυει να υπαρχει και ο αλλος αυτοματα (αυτο σε ιδανικεσ συνθηκες).
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
266
Κριτικές
3
Like
195
Πόντοι
1
Αφήστε τις αμπελοφιλοσοφίες :jerking:.. και μην ντρεπεστε... οσοι πηγένετε με τραβέλια ψωφάτε να σκουπίσετε τον κόλο σας με κρεάς :headbang:.. με άλλα λόγια να τον φάτε.. :rockon: Η πλάκα είναι ότι τα λέτε και κορίτσια... :jerking: :jerking: :jerking: Μην κοροϊδεύετε τον εαυτό σας... παραδεχτείτε ότι έχετε, πως να το κάνουμε, λίγο γυναικεία φύση... :sunglasses:

Και για να προλάβω τους συναδέρφους που θα πουν ότι εξ ιδίων κρίνω τα αλλότρια να σας πω ότι σιχαίνομαι και μόνο που τους βλέπω, τραβέλια και πούστηδες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom