Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Παρακολουθώ ανώνυμα το συγκεκριμένο thread εδώ και πολύ καιρό. Νομίζω λοιπόν ότι είναι καιρός να συνεισφέρω.

Έχω βρεθεί με την Κιμ πριν από αρκετό καιρό (ίσως και 2 χρόνια, δεν θυμάμαι ακριβώς) ψωνίζοντας την στην Συγγρού. Πρόκειται για εκπληκτικά όμορφη και ιδιαίτερα θηλυπρεπη τράνς – αν και κάπως αδύνατη για τα γούστα μου. Μαζί με την Χαρά - που είχε αναφερθεί παλαιότερα εδώ - είναι μακράν οι εντυπωσιακότερες τρανς απ όσες έχω γνωρίσει στην Ελλάδα. Επίσης ήταν πάρα πολύ καθαρή, τυπική και ευγενής.

Στα μειονεκτήματα τώρα. Δεν ήταν καθόλου συμμετοχική (μάλλον διεκπεραιωτική  θα τη χαρακτήριζα) και μου έδινε μια αίσθηση βιασύνης, ψυχρότητας και αδιαφορίας. Επίσης δεν διέθετε υδραυλικά, αλλά ήταν πρόθυμη να χρησιμοποιήσει παιχνίδια αν της το ζητούσες.

Overall νομίζω ότι ως value for money, οι υπηρεσίες της είναι υπερτιμημένες. Ειδικά μάλιστα αν αναλογιστεί κανείς ότι – λόγω χαρακτήρα ίσως – δείχνει ιδιαίτερα απόμακρη και δεν διαθέτει "ραβδάκι".

Νομίζω ότι είναι πολύ θετικό το ότι επαγγελματίες όπως η Κιμ, η Νάντια ή η Σύλβια επιλέγουν να εκτεθούν γράφοντας εδώ – και να υποστούν την κριτική μας.
Επειδη Ναντια και Συλβια δεν τις γνωριζω οποτε δεν εκφερω γνωμη.Αλλα επειδη και εγω εχω φαει φολα απο την Κιμ,δεν νομιζω οτι ειναι τοσοσ επαγγελματιας ωστε να δεχτει κριτικη,μαλλον αρπαχτες θελει να κανει.Και μαλλον η δουλεια εχει πεσει,σκεφτηκε να αυτοδιαφημιστει.
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Επειδη Ναντια και Συλβια δεν τις γνωριζω οποτε δεν εκφερω γνωμη.Αλλα επειδη και εγω εχω φαει φολα απο την Κιμ,δεν νομιζω οτι ειναι τοσοσ επαγγελματιας ωστε να δεχτει κριτικη,μαλλον αρπαχτες θελει να κανει.Και μαλλον η δουλεια εχει πεσει,σκεφτηκε να αυτοδιαφημιστει.

Και αυτό αναμενόμενο...
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε CENTRINO, αν και από ότι βλέπω είναι η πρώτη σου εγγραφή και αυτό θα σήμαινε πολλά, παρόλα αυτά θα σου απαντήσω και δεν θα σου πω ότι είσαι βαλτός να πάρεις θέση. Εξ’ άλλου και αυτό είναι αναμενόμενο...

Σίγουρα είναι θετικό, και αν κατάλαβες το ύφος με το οποίο έγραψα ότι έγραψα, δεν την έδιωξα από το thread.
Απεναντίας τελειώνοντας δήλωσα ότι έχουμε ανάγκη από κουκλάρες σαν την Νικόλ.
Όμως η Νικόλ πρέπει να αλλάξει συμπεριφορά απέναντι στους πελάτες της. Απ’ ότι βλέπεις ο ένας μετά τον άλλο όσοι μπαίνουν και διαβάζουν τα γραφόμενα εν συνεχεία βάζουν και ένα αρνητικό πετραδάκι στην γενική εικόνα. Νομίζω ότι αυτό λεει πολλά. Γιατί δεν υπήρξε η ίδια αντίδραση και για την Σύλβια ή την Νάντια ή την Δανάη?
Και μάλιστα θα σου τονίσω ότι τόσο στη Νάντια όσο και στην Δανάη εγράφησαν κατά καιρούς αρνητικά σχόλια, τα οποία όμως διευθετήθηκαν είτε με απαντήσεις των κοριτσιών είτε και με την συμπεριφορά που έδειξαν στην συνέχεια στους πελάτες τους (κυρίως με το δεύτερο).
Το ζητούμενο λοιπόν δεν είναι να εξαφανιστεί η Νικόλ από το site.
Το ζητούμενο είναι να καταλάβει το τι έχει δημιουργηθεί (και καλά έγινε) γύρω από το όνομά της έτσι ώστε να αλλάξει την συμπεριφορά της.

Κλείνοντας θα θέσω το ακόλουθο. Με όσες κοπέλες βρέθηκα από εδώ, 1ον είχαν εξ αρχής ξεκαθαρίσει το θέμα της αμοιβής. 2ον Με υποδέχθηκαν και μου συμπεριφέρθηκαν με περισσή ευγένεια σαν οικοδέσποινες, είτε με κάποιο κέρασμα είτε με τα καλά τους λόγια, 3ον μου φέρθηκαν ζεστά και φιλικά για να σπάσει ο πάγος, 4ον δεν κοίταξαν ούτε για μία στιγμή ρολόι λέγοντας καιρός να φεύγεις, 5ον Ενδιαφέρθηκαν για το αν έμεινα ευχαριστημένος.

Αν λοιπόν η Νικόλ μπορεί να εφαρμόσει αυτά σίγουρα κανένας δεν θα θέλει να φύγει από το site, αντιθέτως αυτή θα βγει κερδισμένη.

Στο χέρι της είναι...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Κουφαθηκα μ αυτο που διαβασα οτι ενω ζητησε 70,στο σπιτι μετα το γυρισε σε 100....Λυπαμαι που το λεω αλλα αυτο ειναι για πολλες φαπες εκεινη την ωρα!!!
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Yanbi,

Δεν διαφωνούμε επί της ουσίας νομίζω. Άλλωστε ούτε και η δική μου κριτική ήταν θετική για την Κίμ. Η βιασύνη και η αδιαφορία της ήταν άλλωστε αυτά που με έκαναν να μην θελήσω να την συναντήσω δεύτερη φορά (αν και προσωπικά δεν μου συμπεριφέρθηκε τόσο άσχημα όσο είχες περιγράψει σε παλιότερο σχόλιο σου).

Πάντως αυτό που έχω δει από τη μέχρι τώρα μπουρδελιάρικη καριέρα μου είναι ότι η επαγγελματική εντιμότητα είναι δυσεύρετο είδος στον τομέα του πληρωμένου έρωτα και ότι σπάνια οι πανέμορφες τρανς έχουν επιδόσεις και συμπεριφορά αντάξιες της κουκλίστικης εμφάνισης τους.
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Στην δική μου περίπτωση ήταν καθαρή απάτη centrino...
Και πίστεψέ με ήταν τελείως μα τελείως φτιαχτή. Ίσως και να με αντιπάθησε που με είδε και μόνο (συμβαίνουν και αυτά στην ζωή) και γι’ αυτό να συμπεριφέρθηκε έτσι.
Όμως αυτό δεν είναι δικαιολογία... Όταν τα παίρνει ΟΦΕΙΛΕΙΣ να δώσεις το ελάχιστον αυτά που πουλάς. Τα παραπάνω δώστα όπου θέλεις...
Όσον αφορά το τι υπάρχει εκεί έξω... Εχω πάψει να ζητώ τις κουκλάρες... Πηγαίνω μόνον όπου ξέρω ότι θα περάσω καλά... Φυσικά να υπάρχει και μία στοιχειώδης εμφάνιση.
Όμως επειδή είμαι σίγουρος ότι οι περισσότερες εκεί έξω παρακολουθούν το τι γράφεται εδώ. Είναι καιρός να καταλάβουν ότι αν και είμαστε όλοι μας μόνοι εκεί έξω... Η στάση τους απέναντί μας περνάει μέσω του site αυτού σε όλους μας... Διότι οι περισσότεροι (για να μην πω όλοι) πήγαινουμε στην Συγγρού...

Καιρός λοιπόν να αναθεωρήσουν...
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Εγω παιδια,με την μονη που εχω φχαριστηθει κρεββατι ειναι η Περσα,με ενα Πεζω 206coupe cabrio.Αυτη παιδια δεν ξερω αλλα μου εχει ξηγηθει σπαθι.Ουτε βαλε κατι ακομα,ουτε μην πιανεις εδω,δεν το κανω αυτο κλπ.Το αντιθετο μαλιστα.Και κουβεντουλα πιανει,και αργο γδυσιμο,ακομη αργοτερο ντυσιμο,γενικα δειχνει να το φχαριστιεται,και το βασικο δεν βιαζεται να σε ξεπεταξει.
 

admiralxxx

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
Κουφαθηκα μ αυτο που διαβασα οτι ενω ζητησε 70,στο σπιτι μετα το γυρισε σε 100....Λυπαμαι που το λεω αλλα αυτο ειναι για πολλες φαπες εκεινη την ωρα!!!
Σύνηθης πρακτική στην Συγγρού.
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
η Καίτη είναι εντάξει άτομο και σωστή - τίμια επαγγελματίας. Μακάρι να υπήρχαν και άλλα τέτοια σπίτια και πιστεύω ότι θα ανοίξουν σύντομα, διότι είχα πάει πριν από καιρό στην Καίτη και τα δωμάτια ήταν πλήρη, παράλληλα άλλος περίμενε στο σαλόνι και άλλος είχε τα μυαλά στα κάγκελα.


Λέει η δε λέει, τη δοκίμασες? Ακουσα πως είναι παλαβή.....
 

THunterAth

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους απανταχού λάτρεις του "καυλιάρικου" φύλου.. Μόλις ανακάλυψα το site & το forum και είμαι πολύ ευχαριστημένος με τη καλή δουλειά που κάνετε όλοι σας και μας ενημερώνετε με ότι καλύτερο!! :) :) :) :) :) :)
Είμαι ένας συναγωνιστής που μόλις γύρισε στη πρωτεύουσα μετά από καιρό και όντας υπέρ-καυλωμένος θέλω να αρχίσω ξανά την γλυκιά ηδονή με ένα "εφοδιασμένο" t-girl.. Έτσι φίλοι μου παρακαλώ για την όποια ενημέρωση στα εν λόγω κόκκινα σπιτάκια της Αθήνας αν κάποιος από σας έχει επισκεφθεί πρόσφατα.. 
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και σας υπόσχομαι ότι θα συμμετάσχω ενεργά στον αγώνα για την αναζήτηση των πιο όμορφων προικισμένων t-girls!!!
[move]Keep searching for the best[/move]
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Σύνηθης πρακτική στην Συγγρού.
εγω εχω φορτοσει 5-6 φορες απο συγγρου και δεν μου εχει τυχει...αντιθετος μου χει συμβει το αναποδο...να φορτοσω να παω σπιτι να πηδηξω και να μου δωσει πισω τα λεφτα μου...μαλλον θα ειμαι πολυ καλος γαμιας :)
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Πάντοτε τα επι πλέον χρήματα τα ζητάνε προκαταβολικά του στυλ "δώσε κάτι παραπάνω για να κάτσουμε όσο θέλουμε", οπότε δεν έχουν καταλάβει ότι είμαστε καλοί γαμιάδες ή όχι. Εμένα δεν μου έχει συμβεί να μου δώσουν πίσω χρήματα, μου συνέβαινε όμως στο παρελθόν - όταν δεν υπήρχαν κινητά -να μου δώσουν το τηλέφωνο του σπιτιού τους για free επίσκεψη. Πήγα 2-3 φορές αφού τηλεφώνησα και γινόταν πανικός από επισκέπτες απρόσκλητους και μη.


εγω εχω φορτοσει 5-6 φορες απο συγγρου και δεν μου εχει τυχει...αντιθετος μου χει συμβει το αναποδο...να φορτοσω να παω σπιτι να πηδηξω και να μου δωσει πισω τα λεφτα μου...μαλλον θα ειμαι πολυ καλος γαμιας :)
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
εγω εχω φορτοσει 5-6 φορες απο συγγρου και δεν μου εχει τυχει...αντιθετος μου χει συμβει το αναποδο...να φορτοσω να παω σπιτι να πηδηξω και να μου δωσει πισω τα λεφτα μου...μαλλον θα ειμαι πολυ καλος γαμιας :)
Μάλλον πλαστά θα της εδωσες και σε πήρε χαμπάρι!  :huh: :huh:
Και τι να φωνάξει το 100?  :uglystupid:
Κλάφτηκες και λίγο μεγάλε και σου πέταξε το παλιόχαρτο στα μούτρα!  :hammer: :hammer:
Τόβαλες στα πόδια και τώρα μας τη λές παραποιημένη την ιστορία... :2funny: :2funny: :2funny: καλός μπαμιας!!  :jerking: :jerking: :jerking:
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Μάλλον πλαστά θα της εδωσες και σε πήρε χαμπάρι!  :huh: :huh:
Και τι να φωνάξει το 100?  :uglystupid:
Κλάφτηκες και λίγο μεγάλε και σου πέταξε το παλιόχαρτο στα μούτρα!  :hammer: :hammer:
Τόβαλες στα πόδια και τώρα μας τη λές παραποιημένη την ιστορία... :2funny: :2funny: :2funny: καλός μπαμιας!!  :jerking: :jerking: :jerking:
τι λες βρε μαλακα...λυγμενα περνεις?
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Πάντως, υπάρχουν και περιπτώσεις που η τράνς είναι μεν ασυνεπής στο οικονομικό μέρος (ζητώντας περισσότερα χρήματα εκ των υστέρων), αλλά οι υπηρεσίες της είναι εξαιρετικές.

Θυμάμαι μια τύπισσα με ένα σκούρο μπλε Ford Puma (μαυρομάλλα, έκφυλο πρόσωπο, γύρω στα 30, μέτριο ανάστημα, με μικρό στήθος, πολύ θηλυκή σε κίνηση/φωνή - με δυνατό εργαλείο) που έβγαινε στο παράδρομο της Συγγρού, και που από τα προσυμφωνημένα 60ευρώ έφτασε να μου ζητήσει τα διπλά – αφού μάλιστα είχα γδυθεί στο διαμέρισμα της.

Στην αρχή στράβωσα αλλά τελικά μάλλον μου βγήκε σε καλό που υπέκυψα στον εκβιασμό. Ήταν τόσο καυλιάρα και φιλική στο κρεβάτι που την επόμενη φορά της ακούμπησα το 100στάρικο χωρίς καν να μου το ζητήσει η ίδια. Σίγουρα αντιεπαγγελματική συμπεριφορά, αλλά τελικά ανεκτή - αφού πέρασα καλά.

Αν κάποιος συνμπουρδελιάρης θυμάται το όνομα της ας το αναφέρει (ο χώρος της ήταν σε ισόγειο διαμέρισμα της Δοϊράνης). Πάντως η συγκεκριμένη εμφανίζεται αραιά πλέον (κυρίως Παρασκευή και Σάββατο), οπότε - αν διατηρεί το ίδιο επίπεδο υπηρεσιών - αξίζει μια δοκιμή νομίζω ...
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.730
Like
2.468
Πόντοι
456
Η αλήθεια είναι φίλοι συναθλητές πως στη Συγγρού δεν θυμάμαι μια φορά που να ΜΗΝ ήταν ξεπέτα και να μην μου ζητήσουν πάντα περισσότερα χρήματα απ ότι μου είχαν πει στην αρχή, γι αυτό και έκοψα τις τσάρκες στη λεωφόρο της "μεταλλαγμένης ηδονής" όπως λέει κι ενα φίλος συναθλητής. Η Πέρσα όντως ήταν πολύ καλή περίπτωση την οποία επισκεπτόμουν στο διαμέρισμα που είχε πριν μερικά χρόνια πίσω από τον ιππόδρομο στη Συγγρού και έπαιρνε 50 ευρώ αλλά τα τιμούσε πραγματικά. Δεν είχε ιδιαίτερα μεγάλο εργαλείο αλλά ήταν πάντα duracel.
P.S. ρε γαμώτο εμένα γιατί δεν μου επέστρεψε καμμία τα χρήματα που της έδωσα  :think:?
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Η αλήθεια είναι φίλοι συναθλητές πως στη Συγγρού δεν θυμάμαι μια φορά που να ΜΗΝ ήταν ξεπέτα και να μην μου ζητήσουν πάντα περισσότερα χρήματα απ ότι μου είχαν πει στην αρχή, γι αυτό και έκοψα τις τσάρκες στη λεωφόρο της "μεταλλαγμένης ηδονής" όπως λέει κι ενα φίλος συναθλητής. Η Πέρσα όντως ήταν πολύ καλή περίπτωση την οποία επισκεπτόμουν στο διαμέρισμα που είχε πριν μερικά χρόνια πίσω από τον ιππόδρομο στη Συγγρού και έπαιρνε 50 ευρώ αλλά τα τιμούσε πραγματικά. Δεν είχε ιδιαίτερα μεγάλο εργαλείο αλλά ήταν πάντα duracel.
P.S. ρε γαμώτο εμένα γιατί δεν μου επέστρεψε καμμία τα χρήματα που της έδωσα  :think:?
δεν σου επεστρεψε τα χρηματα καμια γιατι μαλλον τελιωσες γρηγορα και δεν την κουρασες :dancing: :dancing: :rockon:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.730
Like
2.468
Πόντοι
456
δεν σου επεστρεψε τα χρηματα καμια γιατι μαλλον τελιωσες γρηγορα και δεν την κουρασες :dancing: :dancing: :rockon:

Eνας λόγος παραπάνω για να μου τα επιστρέψει..
Εμένα πάντως ένα είναι το παράπονό μου... Πότε θα γίνουμε Βραζιλία αδέρφια μου ? και για να καταλάβετε τι εννοώ... πάρτε μια γεύση από αυτό το βιντεάκι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom