Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
α ναι σορρυ της δαναης..
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αγαπες μου εισαστε καλα? Για οποιον ενδιαφερετε ας μου στηλη μηνυμα στο προφιλ μου και του στελνω 
το σιτε μου.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.033
Πόντοι
17.085
Σου έχω στείλει pm. Απάντηση περιμένω...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Σας δινω την αγαπη μου και τα φιλια μου και χαιρομε που περνατε ολοι καλα.  Εμπειριες χρειαζονται στην ζωη. Αυτο ηταν για αυτους που κολονουν να πανε με Τρανς. Σας δινω και την Ιστοσελιδα μου για οποιον θελη να μαθη περισσοτερα για μενα, ξερω αρκετοι θα χαρουν πολυ. Λοιπον αυτο ειναι 
  Αγαπες μου επειδη το εσβησαν απο εδω το σιτε δεν μπορειτε να μπειτε. Αυτο που υπαρχη εδω με τα αστερακια δεν ισχυη.  Οποιος θελη να μπη στο σιτε μου ας μου στηλη μηνυμα στο προφιλ μου και θα του το στηλω οκ? Φιλακια σε ολους.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
και στο πμ με αστερακια ερχεται λεμε βρε δαναη
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
giati theleis na sta po face to face ,ti tha allaksei?,den katalavaino mou  pou poulas tsampouka?gia na katalavo diladi ....epeidi leo oti den mou areseis prepei na sou apologitho?i apopsi mou einai ayti kai to keimeno mou fanike  poli periergo apo kei kai pera na ksereis oti otan mpaineis se ena site  gia na konomisis (gi ayto eisai edo kai kala kaneis)tha akouseis kala kai kaka sxolia ,kai ase tous tiletsampoukades,se ayto to site mpainei o kathenas kai leei tin gnomi tou den einai to prosopiko site den tha apologitho oute se sena oute se kanenan allon gia tis apopsis mou ...ante min trellathoume ki olas.
Φιλε,η γραμματοσειρα σου πρεπει να ειναι στα ελληνικα.Διορθωσε το.
 

nikole!!!

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολουσ! :2funny: :rockon:παρακολουθω το σαιτ χαιρομαι που γουσταρετε την φαση! πρεπει να ξερετε οτι υπαρχουν πολλη  καλιτερεσ απο αυτεσ που μπαινουν κατα καιρουσ εδω... αν θελετε να με δειτε μπητε φατσᨴdelimakim..
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
οι mods μάλλον έχουν ώρα να μπουν εδώ.
apolakis, από πού βγαίνει το nickname σου?
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Προς ενημερωσιν των συναγωνιστων, συναδελφος μου υπεδειξε το , υποθετω οτι εχει τα σχετικα, αλλα επειδη δεν μπορω να μπω, ας προσπαθησει καποιος και ενημερωνει την κοινοτητα.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
καλησπερα σε ολουσ! :2funny: :rockon:παρακολουθω το σαιτ χαιρομαι που γουσταρετε την φαση! πρεπει να ξερετε οτι υπαρχουν πολλη  καλιτερεσ απο αυτεσ που μπαινουν κατα καιρουσ εδω... αν θελετε να με δειτε μπητε φατσᨴdelimakim..
Δεν κατεβαινουμε πλεον στην Λεωφορο ?
 

nikole!!!

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολουσ! :2funny: :rockon:παρακολουθω το σαιτ χαιρομαι που γουσταρετε την φαση! πρεπει να ξερετε οτι υπαρχουν πολη  καλιτερεσ απο αυτεσ που μπαινουν κατα καιρουσ εδω... αν θελετε να με δειτε μπητε φατσᨴdelimakim..
 

Συνημμένα

  • niki mobile fotos 576.jpg
    niki mobile fotos 576.jpg
    62,1 KB · Εμφανίσεις: 38

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
γειά σου και σένα Νικόλ.
δεν αναπτύσεις το θέμα, να ενημερωθούμε?
 

nikole!!!

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
τι να σου πω... ειμαι αρκετα γνωστη στο κυκλο του ΕΡΩΤΑ!!!
 

nikole!!!

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον δεν εισουν πολυ τισ γυρασ....Εβγαινα Συγγρου...τωρα να πω για τον εαυτο μου, δεν το κανω...
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
29
Like
1.874
Πόντοι
7.316
Καλησπερα κυριοι/ες
Γνωστο το προσωπο της nikole αλλα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι απο τοτε που εβγαινε στην πιατσα εχουν υπαρξει καποιες βελτιωσεις, κατα τα λοιπα δεν μπορω να θυμηθω περισσοτερα....
 

clind

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
ναι ρε παιδιά η nicole μαλιστα  ..ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ!!!!  :)
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
νικολ σου εστειλα ενα μηνυμα αν θες απαντησε..ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom