Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
επειδή εμένα δεν μου αρέσει η Σύλβια δεν σημαίνει οτι δεν πρέπει να αρέσει και στους άλλους
Ακριβώς, τώρα μιλάς σωστά.... Παρενέβηκα επειδή εξέφρασες κατεπανάληψη την αποδοκιμασία σου ως προς την Σύλβια...δεν είμαι υπερσπστής κανενός αλλά όπως δεν κάνουμε διαφήμιση σε αυτό το φόρουμ, μη περναμε και στην δυσφήμιση όταν αυτα που αφορά η κριτική μας είναι υποκειμενικά όπως είναι η εμφάνιση.
Όσον αφορά στις διαπιστώσεις σου περί Συγγρού δυστυχώς  έχεις δίκο :headbang:
Για πες όμως τη μία καλή περίπτωση που λες ότι έχεις πετύχει, έστω και σε pm αν δεν θες εδω...
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
tora emena ayto giati mou kanei san treli diafimisara apo tin idia tin Sylvia ,tha mou peis "re file poli kaxipoptos eisai ",nai eimai kaxipoptos kai epeidi i Sylvia einai antras me ta ola tis mou kanei entiposi pos kapoios tin vriski kai  os tin kaliteri trans..sorry ki olas.Εσυ φιλαρακι που μιλας ως προς την εμφανιση μου εχεις τα αρχιδια να μου τα πεις face to face?kαι να μας αποδιξεις που και ποτε με γνωρισες?αλωστε η φωτο μου αποδικνιει.....και αν καποιος θελει να με δει και πιο καλα σε πιο πολλες φωτο για να δει αν ισχυει αυτο που λες υπαρχει το my space μου :jerking:
 

peterk

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
H Silvia είναι καλό παιδί κ πάνω απο όλα επαγγελματίας.
 

strapon-trans

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδια δεν υπαρχι καλιτερο παιδι απο τιν nandia.....απλα ιπεροχη εππαγκελματιας με ολη τιν σιμασια τισ λεξεις......και η γιογκα σου κουκλι......ολα τα λεφτα
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
μεγαλε σιγα με την ορθογραφια σου.....
 

Επισκέπτης
Παντως γενικως στην ελλαδα δε βρισκεις καλα τρανς,στο εξωτερικο ειναι κατι κουκλαρες αλλο πραμα,ενταξει ολοι το ξερουμε αλλα κατι πρεπει να γινει.Εισαγωγες αμεσα!
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
να ρωτησω ρε παιδες επειδη εχω διαβασει απο δω περι τρανς κτλ και αρχιζω και ψινομαι ειναι καλη εμπειρια; παντα ενεργιτικα προς αποφυγη παρεξηγησεων δεν τον φαγαμε στα νιατα μας δεν θα τον φαμε τωρα
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
να ρωτησω ρε παιδες επειδη εχω διαβασει απο δω περι τρανς κτλ και αρχιζω και ψινομαι ειναι καλη εμπειρια; παντα ενεργιτικα προς αποφυγη παρεξηγησεων δεν τον φαγαμε στα νιατα μας δεν θα τον φαμε τωρα

αυτά που λες εσύ
μας τα χει πει και άλλος
κι αν δεν τον έφαγες μικρός
θα τονε φας μεγάλος

ΥΓ. πλάκα, έ? μην παρεξηγηθείς... μου βγήκε να το πω
 

Επισκέπτης
να ρωτησω ρε παιδες επειδη εχω διαβασει απο δω περι τρανς κτλ και αρχιζω και ψινομαι ειναι καλη εμπειρια; παντα ενεργιτικα προς αποφυγη παρεξηγησεων δεν τον φαγαμε στα νιατα μας δεν θα τον φαμε τωρα
Ειναι κατι το διαφορετικο σιγουρα,πολλοι καβλωνουν και αμα εχουν ακομα το πουλακι τους τα ''κοριτσια''. Οτι σου κεντριζει το ενδιαφερον συναγωνιστη
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
αυτά που λες εσύ
μας τα χει πει και άλλος
κι αν δεν τον έφαγες μικρός
θα τονε φας μεγάλος

ΥΓ. πλάκα, έ? μην παρεξηγηθείς... μου βγήκε να το πω
αν θυγομαστε με τετοια καλυτερα να μην φυγουμε απο το site. τι λες τωρα εχεις και τον μεγα ροζ πανθηρα φωτο!!!! εχω ακουσει παντως καλες περιγραφες και λεω να κανω ενα test drive
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
γεια σε ολα τα μελη του μπουρδελουκομ.ρε παιδια εχω επικοινωνησει με τη Ναντια μεσω μεηλ κ πηρα το τηλ της μπας και την δω αυτη τη δευτερα.ελπιζω να μη παθω καμια στραβη γιατι το ευρω μας εχει διαλυσει κ δεν ημαστε για να πεταμε λεφτα.διαβασα καποια πραγματα για αυτην αλλα εχω αποριες.το αν ειναι ομορφη ειναι υποκειμενεικο.εκει που προσκυναει ο ενας χεζ.. ο αλλος.το μεγεθος του στηθους παλι το ιδιο.απο τη στιγμη που αυτο που βλεπω στις φωτογραφιες τις με ελκυει,το μονο που θελω να μαθω  ειναι μονο εαν η φωνη της και και η κινηση της(οχι στο κρεβατι) ειναι γυναικεια.ας απαντησει μονο καποιος που την εχει δει απο κοντα παρακαλω.
 

cosyle

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
οπως ειπες και εσυ φιλε μου ολα ειναι θεμα γουστου
γι αυτα που ρωτας, η Ναντια θα σε καλυψει με το παραπανω
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
γραψτον στ αρχιδια σου βρε...μην ασχολεισαι...

Την λεει σε ενα τραβεστι ενας τυπος και συμβουλευει ο φιλος μας την τραβεστι να τον γραψει στα αρχιδια της.
Χαχαχαχα. Εχω κλασει στο γελιο
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Την λεει σε ενα τραβεστι ενας τυπος και συμβουλευει ο φιλος μας την τραβεστι να τον γραψει στα αρχιδια της.
Χαχαχαχα. Εχω κλασει στο γελιο
Τουλάχιστον σε αυτή την περίπτωση μπορείς να κυριολεκτήσεις. Εδώ έχουν φτάσει μουνίτσες με περισσό θράσος να λένε "στ'αρχίδια μου" . Τουλάχιστον παλιότερα το συμπλήρωναν "... τα ξύλινα" :headbang:
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
152
Πόντοι
1
Συντροφε δεν ασχολουμαι πολυ με το ειδος και δε τη ξερω.αλλα το σιγουρο ειναι οτι θα ασχοληθω..εχει καλα μωρακια!Αρχηγος ειναι η Ευα Κουμαριανου!
H Κουμαριανού δουλευει ακόμα? Γνωριζει κανείς? Εντυπώσεις?
 

edvil

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
οποιος μπορεί να μας πει που θα βρω τραβέλι ΜΗ εγχειρισμενο ας κανει το κόπο να μου πει..
 

Επισκέπτης
οποιος μπορεί να μας πει που θα βρω τραβέλι ΜΗ εγχειρισμενο ας κανει το κόπο να μου πει..
στιν καβαλας θα βρεις πολλα τραβελακια με ιδραυλικα καυλιαρετζο μου!επισισ και στον εροτικο παραδρομο τισ σιγκρου μπορισ να αναζιτισισ αυτο που ψαχνις....
επισισ μεταμεσονιχτια στο μεταξουργειο κανουν πιατσα τραβελακια με ιδραυλικα!
καλι αναζιτισι διχασμενε χιστι και μιστι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom