Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
618
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
6
Η Κουμαριανού είναι λίγο μεγάλη ρε φίλε αλλα αν θέλεις να πας είναι μια τίμια trans.
Για τον φίλο που ψάχνει μη εγχειρισμένες ας διαβάσει λίγο τα προηγούμενα posts. To 95% των "κοριτσιών" που κάνουν πιάτσα σε Συγγρού και Καβάλας είναι ΜΗ εγχειρισμένα.

Συναγωνιστές που είδατε την εκπομπή της Δρούζας την Παρασκευή, πως σας φάνηκε η Ίνα? Δεν είναι αστέρι το παιδί? Ξέρει κανείς που κατοικοεδρεύει?
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαγκες οι πιο πολλες απαντησεις ειναι ασχετες με το θεμα.μπηκα να βρω πληροφοριες και καταθεσεις εμπειρειων με τρανς και οι πιο πολλοι λενε το μακρυ και το κοντο τους.αλλος λεει σιχαινομαι τη που..α,αλλος προσπαθει να πεισει οποιον παει με τρανς οτι ειναι αδερφαρα κτλ.με πληροφοριες και καταθεση εμπειρειων δηλαδη με το θεμα αυτο καθ'αυτο λιγοι ασχολουνται.εγω αυτο που θελω να πω απο τη μερια μου σε οποιον τυχον σκεφτεται να βρεθει με καποια τρανς κοπελα ειναι σχετικα με τη ΝΑΝΤΙΑ.δεν την εχω δει ακομα απο κοντα αλλα εχω να πω οτι η κοπελα απαντησε πολυ γρηγορα σε ολα μου τα μεηλ και οταν την πηρα τηλεφωνο ηταν πολυ ευγενικη και ζεστη και επισης πολυ προθυμη να μου απαντησει σε οτιδηποτε χωρις να βιαζεται.και μη βιαστει κανεις να πει οτι αφου θα στα παρει χοντρα φυσικα και θα στο παιξει ευγενικη.εγω νομιζω οτι η κοπελα παιδια εχει τετοια πελατεια που δεν εχει αναγκη να γλυψει κανεναν για 100 και 200 ευρω.επισης η φωνη της και ο τροπος ομιλιας ειναι 100% θυληκος και προσωπικα για μενα και πολυ σεξυ.αν ειχα καποιες αναστολες για το αν πρεπει να την επισκεφτω η οχι μιλωντας μαζι της σιγουρευτηκα οτι αξιζει τον κοπο και μεσα στις επομενες μερες θα την επισκεφτω σιγουρα.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
στιν καβαλας θα βρεις πολλα τραβελακια με ιδραυλικα καυλιαρετζο μου!επισισ και στον εροτικο παραδρομο τισ σιγκρου μπορισ να αναζιτισισ αυτο που ψαχνις....
επισισ μεταμεσονιχτια στο μεταξουργειο κανουν πιατσα τραβελακια με ιδραυλικα!

καλι αναζιτισι διχασμενε χιστι και μιστι!

Δεν το πιστεύω!
:dancing:Εδώ ειναι Ο Αρχηγός,
                    Ο Πορνοτραβελοπαντογνώστης :dancing:
                                              Ο Πανεπίτιμος  :dancing:
Ο Τιμημένος Ο Άξιος πρόεδρος μας!  :dancing:
Μας έλειψες μεγάλε! :rockon: :rockon:
Και  οχι τιποτε αλλό αλλά οι κακές γλώσσες διέδιδαν οτι τάχα πήγες Βραζιλία για πλαστική και σμίκρυνση του βροντόσαβρου σου, :bigdick:
Λόγω καταγγελιών και παραπόνων των άτακτων πορνίδιων ότι τους ξεσούφρωνες τα μάλλα τις οπές και πονούσαν κατόπιν γλυκά και αφόρητα!
Έμπενε μεγάλεεεε και εμείς οι απλοί στρατιώτες ακολουθούμε! :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
hotyancd  τα σεβοι μου μεγα προφιτι τισ μεταλαγμενισ ιδονισ!
μολις απολιμανα το βρομερο και ανιθικο κορμι μου το οποιο ξεχιλιζει απο ιδονι και πιτσιλαει τους παντες και τα παντα..!
πισο στιν βασι για μεταλαγμενι αφθονι ενιμεροσι...
ξεκιναο λοιπον με το λαγνο οχιμα μου και σινανταο τιν στελλα στισ αρχες τις σιγκου(φιξ)μαυρο μεταλαγμενο εκφιλο προιον!
παρακατο σε ενα αμαρτολο στενακι ,καθοσ διεσχιζα τιν σιγκου με σκοπο να δειυσδισο στον εροτικο και διχασμενο παραδρομο,μπανιζο ενα ξανθο πουτανιδιο....πλισιαζο ..και αντικριζο ενα  μιλφ τραβελακι...το οπιο αρχειζει να μου τριβει τιν πουτσα μεσ στι μεσι του δρομου...ατιμο μιλφει!καυλονο λοιπον και τινο να πιασο το μουνακι τισ απο καυλα...και σκευτομαι τελευτεα στιγμι πος δεν θα ιταν καλι ιδεα...και αρκεστικα στο μπουτακι τις..!
μετα απο αυτιν τιν αναταραχι του ψολοσαυρου μου....μπενο αργα αργα και καμαροτα στον μεταλαγμενο παραδρομο...
τι το ιθελα λοιπον...
αρχιζο να μιαλο με ενα μεταλαγμενο πορνιδιο και αρχιζει και αυτο να τριβει με μανια το κρεατινο ραβδι μου εοσ οτου το πεταξα εξο και αρχισε να μου τονν ιποδουλονι στιν παλινδρομικι ιδονι..πο πο ειχα φουντοσι απο γκαυλα..δεν αντεχα αλο!οσπου το πορνιδιο επενευε τιν βεργα μου και τιν εβαλε για λιγο στο στομα τις...!ομος ενασ παλεμαχος ναυτις τισ γκαυλας δεν ιπεκιψε στισ καυτες δοκιμασιες και σινεχισε τιν βολτα προσ τα κατο οπου ειδα και αλλες θεσπεσιες παρουσιες να εκδιδονται!
τεσπα....αφου περιειγιθικα στα σοκακια του πιο πονιρου παραδρομου τισ πολις μας....και το σπερμα ειχε σισορευτει στα εγκεφαλικα μου κιταρα .....πιτσιλισα τιν μπελα...ξανθο ψιλο εκφιλο πορνιδιο οπου με οδιγισε σε μια ιπογεια διαβασι και τιν τιμορισα στα ορθεια!
για τιν καυλα τις στιγμις ιταν οτι πρεπει...αλλα γενικα δεν αξιζει το πιτσιλισμα σινεμπουρδελιαριδες!!!!καλο βραδι σε ολους...!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Σας δινω την αγαπη μου και τα φιλια μου και χαιρομε που περνατε ολοι καλα.  Εμπειριες χρειαζονται στην ζωη. Αυτο ηταν για αυτους που κολονουν να πανε με Τρανς. Σας δινω και την Ιστοσελιδα μου για οποιον θελη να μαθη περισσοτερα για μενα, ξερω αρκετοι θα χαρουν πολυ. Λοιπον αυτο ειναι 
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Καλησπερα Δαναη.Μπηκα στο σαϊτ σου.Εισαι πολυ μεγαλη καυλα.Θελω να τα πουμε και να γνωριστουμε
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
Η Κουμαριανού είναι λίγο μεγάλη ρε φίλε αλλα αν θέλεις να πας είναι μια τίμια trans.
Για τον φίλο που ψάχνει μη εγχειρισμένες ας διαβάσει λίγο τα προηγούμενα posts. To 95% των "κοριτσιών" που κάνουν πιάτσα σε Συγγρού και Καβάλας είναι ΜΗ εγχειρισμένα.

Συναγωνιστές που είδατε την εκπομπή της Δρούζας την Παρασκευή, πως σας φάνηκε η Ίνα? Δεν είναι αστέρι το παιδί? Ξέρει κανείς που κατοικοεδρεύει?

Ποια εκπομπη ρε παιδια? μπορει καποιος να μπει σε λεπτομεριες τι εγινε? ακουγεται ενδιαφερον...Υπαρχει μηπως αποσπασμα να κατεβασω απο καπου?
Για δωστε πλεροφοριες, μην τα αφηνετε αυτα ετσι...
 

shm

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Ποια εκπομπη ρε παιδια? μπορει καποιος να μπει σε λεπτομεριες τι εγινε? ακουγεται ενδιαφερον...Υπαρχει μηπως αποσπασμα να κατεβασω απο καπου?
Για δωστε πλεροφοριες, μην τα αφηνετε αυτα ετσι...
Αδερφέ συναγωνιστή ήταν η εκπομπή μπορώ με την αξιότιμη και αξιοσέβαστη ιέρεια της τουβού μας κα. Δρούζα με τίτλο ΜΠΟΡΑΩ.Να συμπληρώσω επίσης ότι ως θέμα της είχε κοπέλες τρανς., εκ των οποίων οι 2 ήταν υπέρκαυλες και οι άλλες 2 υπέρχαλες.Συν αυτώ υπήρχε και η μέγιστη Κουμαριανού η οποία έχει ψιλομεγαλώσει και έχει σπάσει καθώς επίσης όπως είναι της μόδας έχει γίνει και πιο φιλοσοφίμενη.Ενδεχομένως να βρεις κάποιο απόσπασμα στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ.
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εκανες τη σωστή κίνηση. Κατι που ελειπε.....
Αλλά?
Sta asterakia ti bazeis asteri moy??
The webpage cannot be found :headbang:
Σας δινω την αγαπη μου και τα φιλια μου και χαιρομε που περνατε ολοι καλα.  Εμπειριες χρειαζονται στην ζωη. Αυτο ηταν για αυτους που κολονουν να πανε με Τρανς. Σας δινω και την Ιστοσελιδα μου για οποιον θελη να μαθη περισσοτερα για μενα, ξερω αρκετοι θα χαρουν πολυ. Λοιπον αυτο ειναι 
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Πληροφοριακό Δελτίο

Pre-op TS
Pre-op TS - A transsexual who has not yet undergone the surgery required to complete a physical change of sex, although may be in a transition period in which he or she is living full-time as a member of the "opposite sex" and recieving hormone therapy to partially facilitate the physical sex change. Normally implies the individual is planning to have SRS.

Post-op TS 
Post-op TS - A transsexual who has completed SRS (Post operative), the physical change of sex surgical procedure. No longer considered by some as transsexual, however since gender surgery is never quite the same as having the appropriate gender at birth most individuals still accept that they are transsexual.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αφού κάνεις copy-paste, κάνε και μια μετάφραση ;)
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
αφηστε ρε.την κανω εγω                                                                                                      πληροφοριακο δελτιο=informal press note
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
PRE-OP=μη εγχειρισμενο ατομο.κοινως με πεος.  POST-OP=ατομο που εχει κανει εγχειρηση και εχει αφαιρεσει το ανδρικο μοριο
 

strangewonderer

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
84
Like
8
Πόντοι
0
παιδια δεν υπαρχι καλιτερο παιδι απο τιν nandia.....απλα ιπεροχη εππαγκελματιας με ολη τιν σιμασια τισ λεξεις......και η γιογκα σου κουκλι......ολα τα λεφτα

πια ειναι ρε παιδια που την βρισκουμε;;;;;
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ξερει κανεις  το σαιτ η και τηλ για κονε?με πμ..ευχαριστω εκ των προτερων....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom