Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Επισκέπτης
για δωσε μας τα φωτα σου?την εχεις παρει?
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
μαλλον δεν εισουν πολυ τισ γυρασ....Εβγαινα Συγγρου...τωρα να πω για τον εαυτο μου, δεν το κανω...

Μωρό μου, έχεις ακόμα εκείνο το φανταστικό μπικινάκι με την Αμερικάνικη Σημαία;;;
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
895
Κριτικές
4
Like
764
Πόντοι
86
Γεια σας παιδιά! Είμαι καινούργιος εδώ και ψάχνω την πρώτη μου εμπειρία με τρανς που δεν είναι ολοκληρωμένη γυναίκα.
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
895
Κριτικές
4
Like
764
Πόντοι
86
Καμιά πληροφορία για στέκια ή τηλέφωνα για Αθήνα? (Δε μένω Αθήνα)
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
29
Like
1.874
Πόντοι
7.316
Καλημερα κυριοι/ιες
Αυτο που βλεπω εγω και ετσι οπωσ το βλεπω ειναι οτι το σιτε εχει πολυ δυναμη οσο αφορα τα reviews που καταθετουν τα μελη. Τετοια ομορφια σαν την nikole και να καταδεχεται να μπει εδω με σκοπο την διαφημιση? Αναδουλειες μου μυριζονται και μαλιστα σε μεγαλο βαθμο, δεν πειραζει ομως καποια στιγμη θα πρεπει οι επαγγελματιες να γινουν πραγματικοι επεγγελματιες και να βλεπουν τον πελατη σαν πραγματικο πελατη και οχι σαν ξεπετα. Ειμαι της αποψης και μαλιστα πολυ θερμος υποστιρικτης οτι τα βιτσια πρεπει να τα πληρωνεις γεναιοδωρα και μαλιστα χωρισ δευτερη σκεψη αφου ομως μεινεις ικανοποιημενος σε μεγαλο βαθμο και οχι να γυριζεις να γραφεις στο site οπως πολοι συναδελφοι εχουν κανει και κανουν, να γραφουν την λεξη ξεπετα (μην πατε κτλ κτλ). Το χρημα δεν πρεπει να χαριζεται πρεπει να κερδιζεται, Εαν το κοριτσι βαριεται η εχει τα ψυχολογικα του να μην βγει, τον πελατη δεν τον ενδιαφερει ο επαγγελματιας πρεπει να ειναι επαγγελματιας. Ζητω συγνωμη για το μαρκοσκελες κειμενο αλλα μου δοθηκε μια καλη ευκαιρια για ενα mini ξεσπασματακι για το οποιο εψαχνα αφορμη απο καιρο.
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Αδερφε σε προσκυνω!Εισαι μεσα στο μυαλο μου.Δεν θα μπορουσες να τα πεις καλυτερα!Ετσι πρεπει να γινεται κανονηκα!
 

strangewonderer

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
84
Like
8
Πόντοι
0
Καλημερα κυριοι/ιες
Αυτο που βλεπω εγω και ετσι οπωσ το βλεπω ειναι οτι το σιτε εχει πολυ δυναμη οσο αφορα τα reviews που καταθετουν τα μελη. Τετοια ομορφια σαν την nikole και να καταδεχεται να μπει εδω με σκοπο την διαφημιση? Αναδουλειες μου μυριζονται και μαλιστα σε μεγαλο βαθμο, δεν πειραζει ομως καποια στιγμη θα πρεπει οι επαγγελματιες να γινουν πραγματικοι επεγγελματιες και να βλεπουν τον πελατη σαν πραγματικο πελατη και οχι σαν ξεπετα. Ειμαι της αποψης και μαλιστα πολυ θερμος υποστιρικτης οτι τα βιτσια πρεπει να τα πληρωνεις γεναιοδωρα και μαλιστα χωρισ δευτερη σκεψη αφου ομως μεινεις ικανοποιημενος σε μεγαλο βαθμο και οχι να γυριζεις να γραφεις στο site οπως πολοι συναδελφοι εχουν κανει και κανουν, να γραφουν την λεξη ξεπετα (μην πατε κτλ κτλ). Το χρημα δεν πρεπει να χαριζεται πρεπει να κερδιζεται, Εαν το κοριτσι βαριεται η εχει τα ψυχολογικα του να μην βγει, τον πελατη δεν τον ενδιαφερει ο επαγγελματιας πρεπει να ειναι επαγγελματιας. Ζητω συγνωμη για το μαρκοσκελες κειμενο αλλα μου δοθηκε μια καλη ευκαιρια για ενα mini ξεσπασματακι για το οποιο εψαχνα αφορμη απο καιρο.


:thumbsup:
 

nikole!!!

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους! παρακολουθω τελευταια το σαιτ, δεν εχω  δει να εχει βαλει καποια καμια φωτο... κατα καιρους βαζουν απο εδω καποιες που εμενα δεν μου αρεσουν...μπηκα εδω για να δηξω οτι υπαρχουν κ πολυ πιο ομορφες που προσεχουν την εμφανιση τους κ γινονται η φαντασιωση του καθενα απο εσας... δεν εχω αναγκη απο διαφιμιση κ δεν ειναι οτι ειμαι ακαταδεκτη κ πως μπηκα εδω...ολες μπαινουν αλλα εγω δεν κολοσα να σας δηξω ποια ειμαι!! κ να μιλησω μαζι σας!!!! φιλια
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
καλημερα σε ολους........παλι εδω γυρισα..................καλως σας βρηκα
 

Επισκέπτης
καλημερα σε ολους! παρακολουθω τελευταια το σαιτ, δεν εχω  δει να εχει βαλει καποια καμια φωτο... κατα καιρους βαζουν απο εδω καποιες που εμενα δεν μου αρεσουν...μπηκα εδω για να δηξω οτι υπαρχουν κ πολυ πιο ομορφες που προσεχουν την εμφανιση τους κ γινονται η φαντασιωση του καθενα απο εσας... δεν εχω αναγκη απο διαφιμιση κ δεν ειναι οτι ειμαι ακαταδεκτη κ πως μπηκα εδω...ολες μπαινουν αλλα εγω δεν κολοσα να σας δηξω ποια ειμαι!! κ να μιλησω μαζι σας!!!! φιλια
βαλε φοτογραφια σου να σε δουμε ανιθικι ξεβρακοκεφαλι νεραιδα του μεταλαγμενου εροτα!!!!
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Πολύ καλό αυτό, το να εμφανίζονται στο site και επαγγελματίες και να δηλώνουν την παρουσία τους. Αρκεί να καταλαβαίνουν ότι εδώ μέσα δεν είναι απλά ένα κοπάδι πρόβατα, αλλά ένα κοινωνικό σύστημα όπου θα πρέπει να το σέβονται και να κερδίζουν ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΣ.
Από ότι διαβάζω εδώ και πολλούς μήνες εδώ μέσα τα περισσότερα κορίτσια που εμφανίζονται (σχεδόν όλα), έχουν αποδείξει μέσω των διαφόρων reviews που γράφονται από τους πελάτες τους, το κατά πόσον σέβονται αυτό το κοινό και πόσο σωστές είναι απέναντί μας.
Εδω μέσα αγαπητοί φίλοι, δεν δικάζουμε, αλλά η δύναμη που ανέφερε ο φίλος OUROVOROS είναι η ενημέρωση. Και η καλή αλλά και η κακή.
Καλό λοιπόν είναι και απευθύνομαι κυρίως στους καινούργιους γιατί οι παλαιοί μπορεί να θυμούνται, κάθε φορά που εμφανίζεται και μία καινούργια στο site "φίλη" μας, να ρίχνουμε μία ματιά και στα στοιχεία που έχουμε εδώ για το πιο είναι το άτομο αυτό που μπήκε στην παρέα μας.
Αλλιώς αυτή η δύναμη θα μετατραπεί σε ένα κοπάδι όπως ανέφερα προηγουμένως.

Τελειώνοντας θα απευθυνθώ καθαρά στην Νικόλ.

Εδω και 12 ώρες έβαλα ένα ερώτημα στο thread στο οποίο αυτός που πρέπει να απαντήσει είσαι εσύ Νικόλ. Και ξεκαθαρίζω ότι δεν υπονοώ τίποτε που να σε θίγει. Όμως οφείλεις να απαντήσεις...

Υπάρχει κάποια συσχέτιση μεταξύ της Νικόλ και της Κιμ?  Κοινώς είσαι το ίδιο άτομο?

Περιμένω απάντησή σου...
 

nikole!!!

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
ναι εγω ειμαι το ψευδωνυμο μου ειναι ΚΙΜ
 

tarifas31

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες καλημερα.ως λατρης των τρανς θα ηθελα να σας πω σχετικα με την κιμ. μ α κ ρ υ α.ειναι κουκλα,πανεμορφη αλλα ενα ψυχρο πραγμα σαν παγοκολονα.πιο κρυα τρανς δεν εχω ξανασυναντησει.θα κλαιτε τα λεφτα σας.εκτος κ αν σας ενδιαφερει να κανετε σεξ με μια κουκλα.αλλα αν ειναι ετσι αγοραστε καλυτερα μια πλαστικη.θα σας ερθει φτηνοτερα.
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
συναγωνιστες καλημερα.ως λατρης των τρανς θα ηθελα να σας πω σχετικα με την κιμ. μ α κ ρ υ α.ειναι κουκλα,πανεμορφη αλλα ενα ψυχρο πραγμα σαν παγοκολονα.πιο κρυα τρανς δεν εχω ξανασυναντησει.θα κλαιτε τα λεφτα σας.εκτος κ αν σας ενδιαφερει να κανετε σεξ με μια κουκλα.αλλα αν ειναι ετσι αγοραστε καλυτερα μια πλαστικη.θα σας ερθει φτηνοτερα.

Και όχι μόνον αυτό...
Οπως είπα και προηγουμένως...
Διαβάστε... Υπάρχει αρκετό υλικό καταχωρημένο...
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητή ΚΙΜ, σίγουρα δεν με θυμάσαι (δεν θα είμαι και ο μοναδικός), αλλά εδώ που τα λέμε δεν υπάρχει και λόγος...
Όπως έγραψε και ο φίλος tarifas31, αν κατάλαβες καλά δεν φτάνει μόνο να είσαι κουκλάρα για να τραβήξεις κόσμο. Πρώτα από όλα χρειάζεται να σκέφτεσαι και τον άλλο από τον οποίο παίρνεις τα χρήματα...
Και αυτά που έγραψε ο tarifas31 είναι λίγα.
Εμένα προσωπικά με δελέασες δίνοντας μία τιμή 70 ευρώ, με το που μπήκα στο σπίτι σου μου τα έκανες πολύ έξυπνα ομολογώ 100 ευρώ, και αφού τα πήρες, με ξεφορτώθηκες με τον χειρότερο τρόπο σε 5 λέπτα χωρίς να γίνει και τίποτε από ότι θα έπρεπε.
Αυτό εγώ το λεω απάτη...
Εδω μέσα λοιπόν τα πράγματα είναι λίγο πιο «δύσκολα» από ότι είναι εκεί έξω. Γιατί εδώ μέσα Νικόλ μου, ή όπως αλλιώς σε λένε, λειτουργούμε όλοι σαν ένας...
Έχει μερίδα η πίτα για πολλές που μπαίνουν εδώ, αλλά όχι γι’ αυτές που θεωρούν τους άλλους ηλίθιους...

Αν λοιπόν αποφάσισες να αλλάξεις τακτική και να σέβεσαι το 100αρικο του άλλου που για να στο δώσει μπορεί να δούλευε και μία εβδομάδα (και όμως στο έδωσε γιατί το είχε ανάγκη) τότε καλωσόρισες στην παρέα μας. Έχουμε ανάγκη από κουκλάρες που μας σέβονται όπως και εμείς αυτές... Και εγώ θα είμαι από τους πρώτους και μόνιμους πελάτες σου παρά την άσχημη εμπειρία που έχω από σένα...
Αν όμως εξακολουθείς την ίδια τακτική, χτύπησες λάθος πόρτα...

Αν έχεις κάτι να πεις γι’ αυτά πάντα είναι καλοδεχούμενα... Απλά μην μας υποτιμάς...
 

davmast

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
129
Like
4
Πόντοι
1
Διώξτε την απο το blog. Ειμαστε όλοι εξαγριωμένοι
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Παρακολουθώ ανώνυμα το συγκεκριμένο thread εδώ και πολύ καιρό. Νομίζω λοιπόν ότι είναι καιρός να συνεισφέρω.

Έχω βρεθεί με την Κιμ πριν από αρκετό καιρό (ίσως και 2 χρόνια, δεν θυμάμαι ακριβώς) ψωνίζοντας την στην Συγγρού. Πρόκειται για εκπληκτικά όμορφη και ιδιαίτερα θηλυπρεπη τράνς – αν και κάπως αδύνατη για τα γούστα μου. Μαζί με την Χαρά - που είχε αναφερθεί παλαιότερα εδώ - είναι μακράν οι εντυπωσιακότερες τρανς απ όσες έχω γνωρίσει στην Ελλάδα. Επίσης ήταν πάρα πολύ καθαρή, τυπική και ευγενής.

Στα μειονεκτήματα τώρα. Δεν ήταν καθόλου συμμετοχική (μάλλον διεκπεραιωτική  θα τη χαρακτήριζα) και μου έδινε μια αίσθηση βιασύνης, ψυχρότητας και αδιαφορίας. Επίσης δεν διέθετε υδραυλικά, αλλά ήταν πρόθυμη να χρησιμοποιήσει παιχνίδια αν της το ζητούσες.

Overall νομίζω ότι ως value for money, οι υπηρεσίες της είναι υπερτιμημένες. Ειδικά μάλιστα αν αναλογιστεί κανείς ότι – λόγω χαρακτήρα ίσως – δείχνει ιδιαίτερα απόμακρη και δεν διαθέτει "ραβδάκι".

Νομίζω ότι είναι πολύ θετικό το ότι επαγγελματίες όπως η Κιμ, η Νάντια ή η Σύλβια επιλέγουν να εκτεθούν γράφοντας εδώ – και να υποστούν την κριτική μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom