Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

mortek

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
218
Πόντοι
1
για τον φιλο που ρωταγε για τα εισαγομενα trans στην καβαλας εχω να του πω τα εξης... οταν περασα ειχε 2. μια ξανθια και μια μελαχρινη. πρωτα πηγα στην ξανθια γιατι φαινοταν πιο εντυπωσιακη και ηταν και πιο ψηλη, αλλα απο κοντα με ξενερωσε, πολυ χαλια, ασε που της ελειπε και ενα δοντι....  η μελαχροινη αν και πιο κοντουλα ηταν πιο ομορφη και την πηρα. δεν ελεγε καθολου σπο sex και το χειροτερο ειναι πως καταλαβαινει ελαχιστα ελληνικα και δεν γινεται καλο παιχνιδι. με λιγα λογια θα ελεγα μακρια....
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Γιατι διαγραψατε το ποστ μου ρε σεις;
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Eskiya τα έσβησα γιατί το λινκ είναι από ένα αστυνομικό τμήμα όπως είπες και συ και είναι ατυχές το ποστάρισμα εδώ στα τραβέλια.
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Ε δεν ειναι κι ασχετο. 2 τρανσεξουαλ καναν στριπ τιζ. Απλα μου εκανε εντυπωση γιατι σβηστηκε το ενα μονο. Εγω ειρωνικα απαντησα για τη Ν.Σμυρνη λογω Συγγρου, ουτε ξερω που στο διαολο ηταν το συμβαν
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Eskiya τα έσβησα γιατί το λινκ είναι από ένα αστυνομικό τμήμα όπως είπες και συ και είναι ατυχές το ποστάρισμα εδώ στα τραβέλια.
Παιδια την μια την ξερω,αυτην με το κιτρινο μπλουζακι και το ροζ κιλοτακι.Την ειχα δει πριν κανα διμηνο,λιγο πριν την Παντειο,μπροστα στη αντιπροσωπεια των αυτοκινητων.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ε δεν ειναι κι ασχετο. 2 τρανσεξουαλ καναν στριπ τιζ. Απλα μου εκανε εντυπωση γιατι σβηστηκε το ενα μονο. Εγω ειρωνικα απαντησα για τη Ν.Σμυρνη λογω Συγγρου, ουτε ξερω που στο διαολο ηταν το συμβαν

Και τα 2 έσβησα απλά ο καλλιτέχνης το πόσταρε πάλι στο καπάκι ;)
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366

Επισκέπτης
Ε δεν ειναι κι ασχετο. 2 τρανσεξουαλ καναν στριπ τιζ. Απλα μου εκανε εντυπωση γιατι σβηστηκε το ενα μονο. Εγω ειρωνικα απαντησα για τη Ν.Σμυρνη λογω Συγγρου, ουτε ξερω που στο διαολο ηταν το συμβαν
αυτό το βίντεο είναι διεθνώς γνωστό από το ΑΤ Ομονοίας.
 

shm

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
οντως είναι φοβερά καβλάκια οι γκόμενες... :uglystupid:
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
περασα εχθες κατα της 2:30 απο βουκουρεστιου και ειχε ενα ξανθο με μπουκλες και βυζι τουμπανο και φατσα λιγο καπως, σε ενα colt mitsubishi μπλε,που την ψωνιζε ενας τυπος και στην ομηρου ενα τρελο καυλι με ξανθα ισια μαλλια, επισησ τουμπανο το βυζι και πολυ καλο προσωπο σε ενα yaris ασημι (αυτη πρεπει να ειναι πολυ καλο), θελει 80€ σε ξενοδοχειο.
Ξερει κανεις κατι για αυτα τα δυο??
Το δευτερο ξαναλεω πρεπει να ειναι δυναμη!!
 

anestis(1)

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
67
Κριτικές
19
Like
4
Πόντοι
10
Γεια σας συντροφοι,αυτην την ωρα εχει μια εκπομπη στο star chanel που εχει καποιες τρανς!Οι λατρεις ας το δουνε!
 

Zourlaris81

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
ΚΑλά αυτή που είναι δίπλα στη Δρούζα (άκρη-άκρη στον καναπέ είναι απίστευτο μωρό...την ξέρουμε???
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
περασα εχθες κατα της 2:30 απο βουκουρεστιου και ειχε ενα ξανθο με μπουκλες και βυζι τουμπανο και φατσα λιγο καπως, σε ενα colt mitsubishi μπλε,που την ψωνιζε ενας τυπος και στην ****** ενα τρελο καυλι με ξανθα ισια μαλλια, επισησ τουμπανο το βυζι και πολυ καλο προσωπο σε ενα yaris ασημι (αυτη πρεπει να ειναι πολυ καλο), θελει 80€ σε ξενοδοχειο.
Ξερει κανεις κατι για αυτα τα δυο??
Το δευτερο ξαναλεω πρεπει να ειναι δυναμη!!
η αλλη οδος ειναι αυτη του μεγαλου αρχαιου ποιητη
 

anestis(1)

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
67
Κριτικές
19
Like
4
Πόντοι
10
Συντροφε δεν ασχολουμαι πολυ με το ειδος και δε τη ξερω.αλλα το σιγουρο ειναι οτι θα ασχοληθω..εχει καλα μωρακια!Αρχηγος ειναι η Ευα Κουμαριανου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom