Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

panos__23

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
το τι κανωεγω στο σεξ δεν ειναι κακο φιλαρακι  αλλωστε οσοι πανε με τραβεστι ψαχνουν κατι το διαφορετικο.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
πληρωσες για να σε ξεσκισει?
Γιατι εχω την εντυπωση οτι πολλοι απο το φορουμ τον παιρνουν αλλα δεν εχουν το θαρρος να το παραδεχτουν? Εγω ψιλοαηδιασα με την περιγραφη αλλα ο τυπος δε κρυβεται πισω απο το δαχτυλο του.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Γιατι εχω την εντυπωση οτι πολλοι απο το φορουμ τον παιρνουν αλλα δεν εχουν το θαρρος να το παραδεχτουν? Εγω ψιλοαηδιασα με την περιγραφη αλλα ο τυπος δε κρυβεται πισω απο το δαχτυλο του.
Συμφωνω....εγω παντως εχω παρει αρκετα τραβελια αλλα δεν εχω ακουμπησει ουτε ψωλοτριχα τους....οποιος θελει πιστευει οποιος οχι στα @@ μου ;)
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνω....εγω παντως εχω παρει αρκετα τραβελια αλλα δεν εχω ακουμπησει ουτε ψωλοτριχα τους....οποιος θελει πιστευει οποιος οχι στα @@ μου ;)
και εγο το ιδιο, ομος ακομα και εμας καπιοι μας λενε ανομαλους οποτε δεν καταλαβενο τι προβλιμα εχετε με το παιδι ,ι σιλβια παντος οντος ινε φοβερο ατομο
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
και εγο το ιδιο, ομος ακομα και εμας καπιοι μας λενε ανομαλους οποτε δεν καταλαβενο τι προβλιμα εχετε με το παιδι ,ι σιλβια παντος οντος ινε φοβερο ατομο
μα δεν αιχι κανης προβλιμα μαι τω πεδη ραι χαντοκ...ας κανι οτη θαιλη
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Να επεμβει ο καθηγητης Μπαμπινιωτης εδω και τωρα.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Συμφωνω....εγω παντως εχω παρει αρκετα τραβελια αλλα δεν εχω ακουμπησει ουτε ψωλοτριχα τους....οποιος θελει πιστευει οποιος οχι στα @@ μου ;)
Μήπως επειδή τις ψωλότριχές τους τις έχουν ξυρισμένες;;;    :dancing: :dancing: :dancing:





(εννοείται ότι πλάκα κάνω )
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Για ολα εχεις την απαντηση.....ο χρυσος οδηγος εισε? :tickedoff:
Τον ξερεις τον πιτσι μωρο?αααααααααααααααααααααα γαμω τα παιδια....
αυτος ξεκινησε την ανορθογραφη σχολη γιαυτο τον ανεφερα!!!
 

mortek

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
ασ μην ξεφευγοθμε απο το θεμα μας αν καποιοσ εχει να προτινει κατι καλο οκ,αλλιως ΑΣ μην κανει σχολια στα γουστα του καθενως...   :headbang:
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
αυτη η Συλβια ειναι πραγματι σαν αντρας ντυμενος γυναικα . Οκ και εγω γουσταρω τρανς αλλα οχι και ετσι!
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
καλησπερα σε ολους .. να καταθεσω και εγω την δικη μου εμπειρια.γνωρισα την Συλβια απο κοντα επιτελους μετα απο αρκετες μερες που τα λεγαμε τηλεφωνικως.πολυ καλη . με υποδεχτηκε στο σπιτι της ντυμενη οπως και στις φωτος της.μπηκαμε και καθησαμε στο σαλονι με ρωτησε αν ηθελα να με κερασει κατι.....τελος παντων να περασω στο ψητο.ξαπλωσαμε και αρχισαμε να χαιδευομαστε ενιωθα σα να με χαιδευε η γκομενα μου και ακομα καλυτερα.καβλωσαμε και οι δυοενω αλληλογλυφομασταν την πηρα στα 4 και μετα με γυρισε στα 4 και με ξεσκιζε με το 20 cm καυλι της επι μια ωρα....... στο τελοσ χυσαμε μαζι.περασα το τελειοτερο 2ωρο που εχο περασει ποτε με τραβεστι.τετοιο πραγμα δεν εχω ξανανιωσει, αλλα απο δω και περα θα το κανω συνεχεια.παιδια δοκιμαστε με τη συλβια τιποτα αλλο δε λεω.και πειτε μου μετα αν τα λεω καλα.αξιζει πολλα περισσοτερα απο 50 ευρω για 2 ωρες, και 150 θα τα εδινα πολυ ευχαριστως.σε τετοια ατομα αξιζει να αφηνουμε απο μονοι μας κατι παραπανω.  παιδιαααααααααα  λιγα λογια πολλες πραξεις,  δοκιμαστε και δε θα χασετε.
εξω οι πισογλεντηδες.δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα να γαμας αντρα.οτι χειροτερο.πρεπει να εχετε μεγαλο προβλημα ψυχολογικο.ειναι για λυπησει οσοι πανε με τραβεστι[αντρα].
 

mortek

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
εξω οι πισογλεντηδες.δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα να γαμας αντρα.οτι χειροτερο.πρεπει να εχετε μεγαλο προβλημα ψυχολογικο.ειναι για λυπησει οσοι πανε με τραβεστι[αντρα].

και εσενα τι σε νοιαζει ρε φιλε?? το δικο σου πωπω μαμανε??? αν δεν σου αρεσει μην μπαινεις στο θεμα αυτο η αν εισαι περιεργος μπες αλλα μην κρινεις αλλους,κοιτα την δουλεια σου και κανε μοκο!!!!!!
και μαλλον το προβλημα το εχεισ εσυ που δεν μπορεις να δεχρεισ την διαφορετικοτητα του αλλου η τα γουστα του.....
 

shm

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
πέστα ρε mortek...το που το βάζει ο καθένας είναι δικη του δουλειά!!!!!! ;)
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
αντ1 τωρα εχει την κουμαριανου....παναγια μου!!!!!!!!!!!!!!!
 

kavlasyros

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
όποιος δεν έχει πάει με Σύλβια χάνει! Την συνάντησα Σαββατο βράδυ στο σπίτι της.... Καβλιάρα, με υπομονή, καλό και σκληρό εργαλείο, ευγενική και έτοιμη για όλα... θα την ξαναπροτιμήσω σίγουρα!!!  :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom