Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

asslover2

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες ξερει κανενας τι παιζεται στην λαρισα?
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
και εμείς ουδέν γνωρίζαμε!


το ειπε κι η κουβελογιαννη το μεσημερι...
Δεν ειχε μονο εναν οικο στην πατρα ειπε αλλα σε πολλες πολεις της χωρας οπως Αθηνα Θεσσνικη Πατρα κτλ...
 

tdmtwin900

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
σπανιως μιλαω και πολυ περισσοτερο παρακολουθω.... Η Χαρα οσο μουναρα και να ειναι δεν αξιζει. Η ολη φαση μαζι της ειναι του στυλ λεγε μου ποσο ομορφη ειμαι να χαιρομαι εγω και συ αντε γαμησου. Εμενα με παροτρυνε να της λεω τετοια λογια και οποτε σταματαγα με εκοβε για να της πω και αλλα. Δεν το ηξερα δηλαδη οτι ειμαι υποχρεωμενος κιολας!!!!
Η πιο μεγαλη μαλακια ομως ειναι οτι συνεχως κτυπαει το τηλεφωνο και σε κοβει για να απαντησει.....και εμενα στα 30 λεπτα εκει με εκοψε 3 φορες για να απαντησει σε τηλ . Μαλιστα στον τελευταιο που ηταν εκει κοντα στην περιοχη του ειπε ελα τωρα και πριν καλα τελιωσουμε εμεις κτυπαγαν τα κουδουνια......Χιλιες φορες 2 φορες σε στουντιο παρα σε αυτην....
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
ωραιος ο τδμ


εχεις δικιο σε αυτο τουλαχιστον να τα εκλειναν οσο πηδας
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
μια πολι ορεα κσανθια που βγενι σιγκρου με ενα c2 ασιμενιο τι λει σε εμφανισι ινε τρομερι
 

tdmtwin900

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
αυτη λογικα πρεπει να ειναι η barbie......τρομερη αλλα δεν εχω καταφερει να παω μαζι της. Εχει ενα βλεμμα η πουτανα μονο που σε κοιταει σε λιωνει....
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μια πολι ορεα κσανθια που βγενι σιγκρου με ενα c2 ασιμενιο τι λει σε εμφανισι ινε τρομερι
ρε χαντοκ,χιλια συγνωμη που στην λεω αλλα ρε φιλε γραφε λιγο καλυτερα να καταλεβαινουμε τι λες....βαζε τουλαχιτον κανα ερωτηματιο να ξερουμε ποτε ρωτας...πχ εδω μας ρωτας αν ειναι τρομερη σε εμφανηση?ή μας ενημερωνεις?
ημαρτον!!!
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
αυτη λογικα πρεπει να ειναι η barbie......τρομερη αλλα δεν εχω καταφερει να παω μαζι της. Εχει ενα βλεμμα η πουτανα μονο που σε κοιταει σε λιωνει....
H μπαρμπι δεν εχει αμαξι μορο μου διπλα μου βγενει με τα ποδια
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
δεν ινε ι μπαρμπι ινε πολι πιο ορεα απο τιν μπαρμπι, αν ινε καλι στιν πρακσι ροταο? 100 ευρο ζιται
 

t4444

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
παιδια κατεβαινω αθηνα το σαββ/κο και θα ηθελα αν μπορει καποιος αν μου στειλει το τηλ της χαρας απο adult.προσπαθω να της στειλω μυνημα στο adult αλλα ειναι μπλοκαρισμενο απο τα πολλα μυνηματα.οποιος εχει την καλοσυνη τον ευχαριστω .
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
παιδια κατεβαινω αθηνα το σαββ/κο και θα ηθελα αν μπορει καποιος αν μου στειλει το τηλ της χαρας απο adult.προσπαθω να της στειλω μυνημα στο adult αλλα ειναι μπλοκαρισμενο απο τα πολλα μυνηματα.οποιος εχει την καλοσυνη τον ευχαριστω .
διαβασες πιο πισω τα σχολια οσων την επισκευτηκαν φιλε μου?
 

t4444

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
κατι διαβασα οτι απο  sex  δεν λεει και πολλα,αλλα εχει καλη εμφανιση,υπαρχει και κατι αλλο που δεν καταλαβα?αν θες ενημερωσε με.
διαβασες πιο πισω τα σχολια οσων την επισκευτηκαν φιλε μου?
 

sas100

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Δεν καταλαβαίνω αυτούς, που συνεχώς ψαχνονται για καινούργιες εμπειρείες και δεν απολαμβάνουν την ιδια κοπέλλα, που όσο την γνωρίζεις-και σε γνωρίζει-τόσο καλλίτερο γίνεται το sex .
Εκτός αν έχεις φάει "μούφα" οπότε αλλάζει το πράγμα ...
 

LeChat

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σύντροφοι!

Γνωρίζει κάτι καλό κανείς που να δουλεύει τέτοια ώρα? Έχω μια διάθεση για "βόλτα"... αλλα δεν ξέρω καθόλου αν παίζει κάτι αυτή την ώρα...

όποιος ξέρει και μπορεί να απαντήσει ... ευχαριστώ πολύ!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
δεν ινε ι μπαρμπι ινε πολι πιο ορεα απο τιν μπαρμπι, αν ινε καλι στιν πρακσι ροταο? 100 ευρο ζιται
Αν ειναι αυτη που βγαινει στο υψος της Express Service η λιγο πιο πανω, στην διασταυρωση με την Ιφιγενειας δηλαδη, την συνιστω, τουλαχιστον για μια φορα.Καλο γυμνασμενο σωμα, βυζος σιλικονουχος Νο 3,αρκετα καλη συμπεριφορα.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Δεν καταλαβαίνω αυτούς, που συνεχώς ψαχνονται για καινούργιες εμπειρείες και δεν απολαμβάνουν την ιδια κοπέλλα, που όσο την γνωρίζεις-και σε γνωρίζει-τόσο καλλίτερο γίνεται το sex .
Εκτός αν έχεις φάει "μούφα" οπότε αλλάζει το πράγμα ...

Φίλε, όσο καλή και να είναι κάποια, μπορεί να τη βαρεθείς. Και να μην τη βαρεθείς, την ποικιλία τη θέλουν όλοι. Αλλά ο κυριότερος λόγος είναι είναι ότι όσο καλή και να 'ναι κάποια, πάντα θα πιστεύουμε ότι ίσως (σίγουρα για πολλούς) υπάρχει και καλύτερη(ες). Κι έτσι οι πιο πολλοί είμαστε σε μια διαρκή αναζήτηση του τέλειου. Καλά τα λέω?
 

davmast

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
129
Like
4
Πόντοι
1
Δεν είναι η barbie αυτή με το C2. Διαβαστε κριτικές πιο πριν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom