Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Μάθετε (όσοι δεν ξέρετε) ποιά είναι η διαφορά μεταξύ transexual και crossdresser εδώ. Μιλάει μία Αμερικάνα τρανσέξουαλ απλά αγγλικά .
h ttp://rapidshare.com/files/84709269/difference_CD_and_TS.wmv.html
 

ALEXANDROS159

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα μηπως γνωριζει κανεις μια τρανς απο Ν.Κοσμο Νινα ειναι κουκλα εχω χασει το τηλ της. Η αν εχετε καμια πολυ καλη να μου πειτε παιδια.
 

petcross

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
κάποια Λία απο adult (nick name lian29) την ξερει κανενας? Καπου πατησια μου ειπε οτι ειναι δεχεται σπιτι της. Επίσης πάλι απο adult (nick name kaylokoritso) την ξερει κανενας? αυτη ειναι Νεο κοσμο λεει
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
κάποια Λία απο adult (nick name lian29) την ξερει κανενας? Καπου πατησια μου ειπε οτι ειναι δεχεται σπιτι της. Επίσης πάλι απο adult (nick name kaylokoritso) την ξερει κανενας? αυτη ειναι Νεο κοσμο λεει

Ρε συ το "kaylokoritso" που λες αν δεις προσεχτικα τις φωτο, σε μια ειναι μπροστα σε καθρεφτη και φαινεται η μουρη. Μιλαμε για πουστη κανονικο οχι τρανς. Η μονη που φαινεται να ειναι πραγματικη τρανς ειναι η "xara_cha6". Οι αλλοι ειναι αντρες με ρουχα γυναικεια. Νομιζω οτι ειναι μονο για gay καταστασεις.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
....sok παιδια....η φιλη μου καταδικαστηκε τελικα σε 5 χρονια φυλακιση...πορνεια μαστρωπεια και αλλα ....
καποιες απελαθηκαν μονο με κατηγορια για πορνεια....πολυ κριμα η φιλη μου και πολυ ατυχη...πρωτη φορα στο dubai και επαθε τετοια καταστροφη...και ολα αυτα τα μαθαμε απο δικηγορο...αυτη ειπε μια φιλη της που απελαθηκε ειναι σα να της κανανε πλυση εγκεφαλου...ζομπι!
"midnight express" all over again!!!!
...μακρια...

xxx
n

Τι μας λες ρε Ναντια. Οταν πηγαινεις σε ενα ξενο κρατος πρεπει να σεβεσαι τους νομους.
Αν οι νομοι δεν ειναι σωστοι ειναι αλλο θεμα.
Παρανομησε και καλα κανανε και τη κλεισανε μεσα.
Πηρε ρισκο για τη κονομα.
 

nsbowler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
193
Κριτικές
11
Like
1.319
Πόντοι
491
Επιτελους. Η καλυτερη ισως τραβεστι μετα απο τις διακοπες της επιτελους και παλι κοντα μας...για να μας κανει τις φαντασιωσεις μας πραγματικοτητα...Sylvia εισαι απλα η καλυτερη μωρο μου...Μας ελειψες πολυ... ανυπομονω να τα πουμε απο κοντα
 

nsbowler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
193
Κριτικές
11
Like
1.319
Πόντοι
491
Ρε συ το "kaylokoritso" που λες αν δεις προσεχτικα τις φωτο, σε μια ειναι μπροστα σε καθρεφτη και φαινεται η μουρη. Μιλαμε για πουστη κανονικο οχι τρανς. Η μονη που φαινεται να ειναι πραγματικη τρανς ειναι η "xara_cha6". Οι αλλοι ειναι αντρες με ρουχα γυναικεια. Νομιζω οτι ειναι μονο για gay καταστασεις.
Ναι φιλε μου αλλα η χαρα που λες στο προσωπο ειναι πιο "αγρια" απο κοντα....δεν εχει σχεση με τις φωτο που ανεβαζει στα sites...trust me
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Τι μας λες ρε Ναντια. Οταν πηγαινεις σε ενα ξενο κρατος πρεπει να σεβεσαι τους νομους.
Αν οι νομοι δεν ειναι σωστοι ειναι αλλο θεμα.
Παρανομησε και καλα κανανε και τη κλεισανε μεσα.
Πηρε ρισκο για τη κονομα.Σε αυτο εχεις δικιο....ολες κανουμε περιοδιες αλλα προσεχουμε σε πια μερη παμε δεν ειναι δυνατον να πηγενεις σε χωρες που η πορνια θεωριτε εγκλιμα και να εχες την απετηση να το ανεχτουν :think:
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Ναι φιλε μου αλλα η χαρα που λες στο προσωπο ειναι πιο "αγρια" απο κοντα....δεν εχει σχεση με τις φωτο που ανεβαζει στα sites...trust me

Kαλα ειμαι πολυ περιεργος. Για πες.
 

chis

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα καιεγώ δεν έχω εμπειρίες...
αύτή που μου αρέσει πολύ και θα έκανα κάτι είναι η την έχει δοκιμάσει κανείς ?/

thanks
 

Tzeny_trans

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ναι φιλε μου αλλα η χαρα που λες στο προσωπο ειναι πιο "αγρια" απο κοντα....δεν εχει σχεση με τις φωτο που ανεβαζει στα sites...trust me
Δεν συνηθίζω να γράφω στος κρίσεις που δημοσιεύονται εδώ,αλλά σε αυτήν την περίπτωση νομίζω ότι πρέπει.Έχεις πάει στην Χαρά και το λες? εμενα είναι φίλη μου, τις περισσότερες φωτός τις έχω τραβήξει εγώ και είναι ακόμα πιο θηλυκιά στην πραγματικότητα..Οι φωτογραφίες είναι δικές της και δεν εχουν πειραχτεί καθόλου.Ας γράψει και κάποιος άλλος που να την ξέρει όμως......
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.406
Κριτικές
5
Like
66.225
Πόντοι
12.056
Συμφωνω και εγω για την Χαρα...Φιλος μου κρητικος απο Χανια λεει οτι ειναι απαιχτη...
Απο τα καλυτερα θεματα πανελλαδικος.. :rockon: :rockon: :rockon:
 

kapotas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Δεν συνηθίζω να γράφω στος κρίσεις που δημοσιεύονται εδώ,αλλά σε αυτήν την περίπτωση νομίζω ότι πρέπει.Έχεις πάει στην Χαρά και το λες? εμενα είναι φίλη μου, τις περισσότερες φωτός τις έχω τραβήξει εγώ και είναι ακόμα πιο θηλυκιά στην πραγματικότητα..Οι φωτογραφίες είναι δικές της και δεν εχουν πειραχτεί καθόλου.Ας γράψει και κάποιος άλλος που να την ξέρει όμως......

Tzeny δεν ξερω καν αν εισαι η Χαρα η Τζενη η καποιος "καλος" σαμαριτης η αν κανεις και συ την ιδια δουλεια απλα να ξερεις οτι επειδη εχω μιλησει με την χαρα τα λεφτα που ζηταει ειναι παρα πολλα,οσο καλη και να ειναι η εμφανιση της δεν το ρισκαρω ιδιαιτερα αφου υπαρχουν και αναφορες απο συναγωνιστες για την συμπεριφορα της στο "φαγητο".Κριμα.
οσα γραφω ειναι καθαρα προσωπικη μου γνωμη και με καμια διαθεση να κανω κακο η καλο η οτιδηποτε τεσπα.Απλα η γνωμη μου

 

proedrosgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας μάγκες, ξέρει κανείς τίποτα για τη Πάτρα; Παίζει κανένα καλό μωρό;
 

proedrosgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
....sok παιδια....η φιλη μου καταδικαστηκε τελικα σε 5 χρονια φυλακιση...πορνεια μαστρωπεια και αλλα ....
καποιες απελαθηκαν μονο με κατηγορια για πορνεια....πολυ κριμα η φιλη μου και πολυ ατυχη...πρωτη φορα στο dubai και επαθε τετοια καταστροφη...και ολα αυτα τα μαθαμε απο δικηγορο...αυτη ειπε μια φιλη της που απελαθηκε ειναι σα να της κανανε πλυση εγκεφαλου...ζομπι!
"midnight express" all over again!!!!
...μακρια...

xxx
n

Παιδιά συνελήφθει και στην πάτρα την προηγούμενη εβδομάδα, μια τρανς ονοματι Κατερίνα, διότι διατηρούσε παράνομο οίκο ανοχης.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Παιδιά συνελήφθει και στην πάτρα την προηγούμενη εβδομάδα, μια τρανς ονοματι Κατερίνα, διότι διατηρούσε παράνομο οίκο ανοχης.
το ειπε κι η κουβελογιαννη το μεσημερι...
Δεν ειχε μονο εναν οικο στην πατρα ειπε αλλα σε πολλες πολεις της χωρας οπως Αθηνα Θεσσνικη Πατρα κτλ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom