Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

guru_gr

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Like
16
Πόντοι
1
καλησπερα,καλη χρονια

Εκανα βολτα εχθες απο Καβαλας και με εκπληξη ειδα Τραβεστι εισαγωμενες..... :think:

Απο Βουλγαρια... 4-5 θα ηταν,στεκονται με κατευθυνση προς Χαιδαρι λιγο πριν το φαναρι της Λε.Κηφισου...πλακα μας κανουνε? και ξενες Τραβεστι!!! :helpplea:
Ειπα δυο κουβενετες με μια "Ροσα",αλλα δεν μου γεμισαν το ματι,εχει παει κανεις με καποια απο αυτες?
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Ξέρει κανεις παιδια μια Τζένη απο Θεσσαλονικη?
Βρηκα το κινητο της απο αγγελια (απο το www,aggelioxoros.gr) , την πηρα μου ειπε μενει κοντα στο γηπεδο του ΒΑΟ (το κλειστο) ,ειπε ειναι τραβεστι οχι ενχειρισμενη παθητικη .Ειχαμε κανονισει να παω σπιτι της αλλα τελικα δεν πηγα. Η φωνη της μου φανηκε καλουτσικη.

Την εχει παρει κανεις?Την ξέρει κανεις?Την έχει κανεις ακουστα?
φιλε μου καλυτερα να θεσεις το ερωτημα στα θεματα της θεσαλονικης....οπως πχ "πιατσες θεσσαλονικης,τραβελια πουτανες"...ολο και καποιος θα ξερει τι παιζεται!
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
φιλε μου καλυτερα να θεσεις το ερωτημα στα θεματα της θεσαλονικης....οπως πχ "πιατσες θεσσαλονικης,τραβελια πουτανες"...ολο και καποιος θα ξερει τι παιζεται!
aσε βρε το παιδι να ρωταει οπου θελει :tickedoff: :rockon:
 

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
618
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
6
Χαιρετίζω το thread και τους posters. Χαίρομαι που υπάρχει ένας τέτοιος χώρος για τους fan των τρανς. Ελπίζω με τον καιρό να συνεισφέρω κι εγώ!
 

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
καλησπερα,καλη χρονια

Εκανα βολτα εχθες απο Καβαλας και με εκπληξη ειδα Τραβεστι εισαγωμενες..... :think:

Απο Βουλγαρια... 4-5 θα ηταν,στεκονται με κατευθυνση προς Χαιδαρι λιγο πριν το φαναρι της Λε.Κηφισου...πλακα μας κανουνε? και ξενες Τραβεστι!!! :helpplea:
Ειπα δυο κουβενετες με μια "Ροσα",αλλα δεν μου γεμισαν το ματι,εχει παει κανεις με καποια απο αυτες?
δέν παίζει.
εν τω μεταξύ μάλλον Αλβανέζες είναι.
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
....sok παιδια....η φιλη μου καταδικαστηκε τελικα σε 5 χρονια φυλακιση...πορνεια μαστρωπεια και αλλα ....
καποιες απελαθηκαν μονο με κατηγορια για πορνεια....πολυ κριμα η φιλη μου και πολυ ατυχη...πρωτη φορα στο dubai και επαθε τετοια καταστροφη...και ολα αυτα τα μαθαμε απο δικηγορο...αυτη ειπε μια φιλη της που απελαθηκε ειναι σα να της κανανε πλυση εγκεφαλου...ζομπι!
"midnight express" all over again!!!!
...μακρια...

xxx
n
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
....sok παιδια....η φιλη μου καταδικαστηκε τελικα σε 5 χρονια φυλακιση...πορνεια μαστρωπεια και αλλα ....
καποιες απελαθηκαν μονο με κατηγορια για πορνεια....πολυ κριμα η φιλη μου και πολυ ατυχη...πρωτη φορα στο dubai και επαθε τετοια καταστροφη...και ολα αυτα τα μαθαμε απο δικηγορο...αυτη ειπε μια φιλη της που απελαθηκε ειναι σα να της κανανε πλυση εγκεφαλου...ζομπι!
"midnight express" all over again!!!!
...μακρια...

xxx
n
h φιλη σου ειναι Ελληνιδα που εκανε βιζιτες στο ντουμπαι?διευκρινησε δεν θυμαμαι...κριμα παντως!αλλα αν ετσι ειναι οι νομοι εκει επρεπε να προσεχει...
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
...οχι, Ιταλιδα ειναι που δουλευει Λονδινο...πρωτη φορα αποφασησε να κανει και αυτη μια περιοδεια M.Aνατολη και 1 μερα πριν φυγει απο dubai την πιασανε...ειχε και στο ονομα της 2 αριθμους κινητων της τοπικης εταιρειας Etisalat(εκει δινεις διαβατηριο για να παρεις νουμερο τοπικο!!!!)..ενα γι'αυτην και ενα για τη φιλη της (post-op trans απο Ιταλια και αυτη) και ετσι κατηγορηθηκε οτι ηταν και προαγωγος !!!! η δε φιλη της απελαθηκε μετα απο καποιες μερες......
δυστυχως επεσε πανω στο μεγαλυτερο μαζεμα του ετους...γινονται κατα διαστηματα συλληψεις αλλα οχι τετοιας εκτασης..ειπα...ηταν πολυ ατυχη...


xxx
n
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
...οχι, Ιταλιδα ειναι που δουλευει Λονδινο...πρωτη φορα αποφασησε να κανει και αυτη μια περιοδεια M.Aνατολη και 1 μερα πριν φυγει απο dubai την πιασανε...ειχε και στο ονομα της 2 αριθμους κινητων της τοπικης εταιρειας Etisalat(εκει δινεις διαβατηριο για να παρεις νουμερο τοπικο!!!!)..ενα γι'αυτην και ενα για τη φιλη της (post-op trans απο Ιταλια και αυτη) και ετσι κατηγορηθηκε οτι ηταν και προαγωγος !!!! η δε φιλη της απελαθηκε μετα απο καποιες μερες......
δυστυχως επεσε πανω στο μεγαλυτερο μαζεμα του ετους...γινονται κατα διαστηματα συλληψεις αλλα οχι τετοιας εκτασης..ειπα...ηταν πολυ ατυχη...


xxx
n
γαμησε τα....
δυσκολο μουνι ο κολος...κριμα!
 

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
...οχι, Ιταλιδα ειναι που δουλευει Λονδινο...πρωτη φορα αποφασησε να κανει και αυτη μια περιοδεια M.Aνατολη και 1 μερα πριν φυγει απο dubai την πιασανε...ειχε και στο ονομα της 2 αριθμους κινητων της τοπικης εταιρειας Etisalat(εκει δινεις διαβατηριο για να παρεις νουμερο τοπικο!!!!)..ενα γι'αυτην και ενα για τη φιλη της (post-op trans απο Ιταλια και αυτη) και ετσι κατηγορηθηκε οτι ηταν και προαγωγος !!!! η δε φιλη της απελαθηκε μετα απο καποιες μερες......
δυστυχως επεσε πανω στο μεγαλυτερο μαζεμα του ετους...γινονται κατα διαστηματα συλληψεις αλλα οχι τετοιας εκτασης..ειπα...ηταν πολυ ατυχη...


xxx
n
τάχουμε ξαναπεί ρε μάτια μου. καλίτερα κάτσε να πηδηχτείς στον τόπο σου που ξέρεις και τι παίζει, τι τα θές τι τα γυρεύεις τώρα.
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Πανε για μια αρπακτη και τελικα πεφτουν πανω στους υποκριτες. Παντου ετσι ειναι.
 

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
618
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
6
Κρίμα για την Ιταλίδα φίλη...
Μακάρι να τα καταφέρει να βγει και να κάνει περιοδείες προς Ελλάδα μεριά που υπάρχει και έλλειψη ...
 

swtirisd

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλημερα....γνωριζετε τι εχει απογινει Η ΡΑΝΙΑ απο λιοσιων 303 που εχει κλεισει προφανως....
 

sleepless32

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2006
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
Καποιο review για την τρομερη nandia υπαρχει καπου ρε παιδες ?
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
....sok παιδια....η φιλη μου καταδικαστηκε τελικα σε 5 χρονια φυλακιση...πορνεια μαστρωπεια και αλλα ....
καποιες απελαθηκαν μονο με κατηγορια για πορνεια....πολυ κριμα η φιλη μου και πολυ ατυχη...πρωτη φορα στο dubai και επαθε τετοια καταστροφη...και ολα αυτα τα μαθαμε απο δικηγορο...αυτη ειπε μια φιλη της που απελαθηκε ειναι σα να της κανανε πλυση εγκεφαλου...ζομπι!
"midnight express" all over again!!!!
...μακρια...

xxx
n
πουτσο απο τον τοπο σου κ ας ειναι κ πεσμενος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom