Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αγαπες μου εισαστε καλα ολοι? Τι εγινε στις γιορτες ξεσαλωσαμε? Χρονια πολλα σε ολους Καλη χρονια να περνατε παντα καλα εξαλου το κανετε και γινετε φιλοι με το 2008 φετος. Και πιστεψε με ολα θα πανε καλα. Στελνω την αγαπη μου και τα Χρονια Πολλα στα παιδια που εχουν το Σιτε γιατι για να περναμε ολοι μας καλα εδω ειναι συνεχεια σε φορμα.  Ολο κουκλια ειστε εδω μεσα γαμωτη μου. Περναμε τελεια και αυτο εχη σημασια. Θα χαρω να τα πουμε. Δαναη
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
Την Αλεξια λες? Mου εχει μιλησει γι'αυτην ο Πιτσης και μου εχει πει οτι δεν εχει ωραια φατσα αλλα εχει ωραιο σωμα. Εγω εχω δει κατι φωτο της απο το adult.gr

η αλέξια που αναφέρεις μένει ν.σμύρνη σύνορα με φάληρο, όχι πίσω από το χίλτον
 

PLOUTOS

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2006
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Αγαπες μου εισαστε καλα ολοι? Τι εγινε στις γιορτες ξεσαλωσαμε? Χρονια πολλα σε ολους Καλη χρονια να περνατε παντα καλα εξαλου το κανετε και γινετε φιλοι με το 2008 φετος. Και πιστεψε με ολα θα πανε καλα. Στελνω την αγαπη μου και τα Χρονια Πολλα στα παιδια που εχουν το Σιτε γιατι για να περναμε ολοι μας καλα εδω ειναι συνεχεια σε φορμα.  Ολο κουκλια ειστε εδω μεσα γαμωτη μου. Περναμε τελεια και αυτο εχη σημασια. Θα χαρω να τα πουμε. Δαναη

Χρονια πολλα και σε εσενα.

Μπορεις να μου στειλεις στοιχεια πως μπορουμε να βρεθουμε ?
 

saruman

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις τπτ για την dayse απο το ts-dating??
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
η αλέξια που αναφέρεις μένει ν.σμύρνη σύνορα με φάληρο, όχι πίσω από το χίλτον
Εχουμε μπερδεψει τα ονοματα και το που μενει η καθε μια.....αλλα δεν εχουν αδικο να μπερδευονται με το ιδιο ονομα μπαινουν πολλες στα σαιτ........ :2funny:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Βρε-βρε καλώς τη Σύλβιααα :smitten: :smitten: :smitten: που χάθηκες βρε; Ελπίζω να σου "μπήκε" καλά το νέο έτος :thumbsup:.  Σε βρίσκω ανεβασμένη με τη νέα φωτό!!! :happy:
 

tsia1983

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μηπως ξερει κανεις για την φενια οπου εχει δικο της χωρο ιπποκρατους ψηλα κοντα στην αλεξανδρας...την ξερετε ?αξιζει τα 50 ευρω που θελει για μια ωρα?
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
παιδια μηπως ξερει κανεις για την φενια οπου εχει δικο της χωρο ιπποκρατους ψηλα κοντα στην αλεξανδρας...την ξερετε ?αξιζει τα 50 ευρω που θελει για μια ωρα?

πια ειναι αυτη ρε χιστι ;
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Χωρίς καμιά διάθεση κριτικής για τις επιλογές του καθενός μπορείτε να μου λύσετε μία απορία. Από όσα έχω διαβάσει τις τρανς τις θέλετε να είναι όσο γίνετε περισσότερο θηλυκές αλλά ταυτόχρονα να έχουν όσο γίνετε μεγαλύτερο πούτσο. Αυτή την αντίφαση δεν την καταλαβαίνω, και μάλιστα διαβάζοντας ότι όλοι τις γαμάτε (δεν σας γαμάνε).
Να σημειώσω ότι εγώ έχω γαμήσει εγχειρισμένη, και αν ήταν μία θεά με υδραυλικά θα προτιμούσα να ήταν δυσδιάκριτα.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
παιδια μηπως ξερει κανεις για την φενια οπου εχει δικο της χωρο ιπποκρατους ψηλα κοντα στην αλεξανδρας...την ξερετε ?αξιζει τα 50 ευρω που θελει για μια ωρα?
Μιλαμε για διαμερισμα επι της Ιπποκρατους  η την περιοχη τερμα Ιπποκρατους, διοτι στην δευτερη περιπτωση μου ερχεται στο νου "κυρια" που μενει στην Μαρκου Ευγενικου, καθετο στην Ιπποκρατους.
 

tsia1983

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Μιλαμε για διαμερισμα επι της Ιπποκρατους  η την περιοχη τερμα Ιπποκρατους, διοτι στην δευτερη περιπτωση μου ερχεται στο νου "κυρια" που μενει στην Μαρκου Ευγενικου, καθετο στην Ιπποκρατους.

μου ειπε οτι διαμενει ιπποκρατους σχετικα κοντα στην λεωφορο....εσενα αυτη που σου ερχεται στο μυαλο τι λεει απο υπηρεσιες??
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
μου ειπε οτι διαμενει ιπποκρατους σχετικα κοντα στην λεωφορο....εσενα αυτη που σου ερχεται στο μυαλο τι λεει απο υπηρεσιες??
Προκειται για συμπαθες ατομο,ογκωδης αλλα οχι τερας, βυζος Νο 3, "εργαλειο" - ροπαλο,υποθετω οτι "λογχιζει" αν το ζητησης. Κατεβαινει και Συγγρου,αργα,μετα τα μεσανυχτα,  με ασπρο παλιο Suzuki Jimmy.
 

admiralxxx

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
Χωρίς καμιά διάθεση κριτικής για τις επιλογές του καθενός μπορείτε να μου λύσετε μία απορία. Από όσα έχω διαβάσει τις τρανς τις θέλετε να είναι όσο γίνετε περισσότερο θηλυκές αλλά ταυτόχρονα να έχουν όσο γίνετε μεγαλύτερο πούτσο. Αυτή την αντίφαση δεν την καταλαβαίνω, και μάλιστα διαβάζοντας ότι όλοι τις γαμάτε (δεν σας γαμάνε).
Να σημειώσω ότι εγώ έχω γαμήσει εγχειρισμένη, και αν ήταν μία θεά με υδραυλικά θα προτιμούσα να ήταν δυσδιάκριτα.
Μπορεί να λέμε ότι τις γαμάμε αλλά δεν λέμε με τι.
Λοιπόν σου βάζω homework-γρίφο:
Αντίφαση υπάρχει όταν τις γαμάμε:
α) με τον πούτσο
β) με το στόμα
γ) με τον κώλο
δ) ουδέν των ανωτέρω
ε) Όλα τα ανωτέρω

Υ.Γ. Όποιος βρει την σωστή απάντηση έχει δώρο
    την κουρτίνα 1 (γαμήσι με εγχειρισμένη για να μην αγχώνεται), ή
    την κουρτίνα 2 (γαμήσι με φίλο υδραυλικό για του λύσει όλες τις απορίες)
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
URL]]
 

Black_Pearl

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστές και χρόνια πολλά.Παρακολουθώ εδώ και καιρό το site,αλλά χωρίς συμμετοχή.Αναγκάστηκα να κάνω εγγραφή για να καταθέσω μία εμπειρία μου για να μην την πατήσει κανένας άλλος.Την Πέμπτη επισκέφτηκα ένα τραβέλι στην Πιπίνου και Αχαρνών (από αγγελία στο Έθνος της Δευτέρας-το τηλ τελειώνει σε πέντε ένα οκτώ τρία).Με το που μπαίνω στο διαμέρισμα (5ος όροφος) βλέπω έναν άντρα με γυναικεία εσώρουχα στην κυριολεξία.Περνάω μέσα και πάμε στο δωμάτιο.Μου λέει "γδύσου,νιώσε άνετα".Και του λέω "δεν νιώθω άνετα,καλύτερα να φύγω" και πάω προς την πόρτα.Ανοίγω και έρχεται από πίσω μου και με το ένα χέρι προσπαθεί να κλείσει την πόρτα, ενώ με το άλλο με τραβάει από τα ρούχα για να μη βγω από το διαμέρισμα.Εγώ έβαλα το πόδι μου στην πόρτα για να μην μπορέσει να την κλείσει και του έδωσα μία γροθιά στο χέρι για να με αφήσει,όπως και έκανε.Και καθώς βγήκα από το διαμέρισμα με απειλούσε λέγωντας "θα δεις τι θα πάθεις όταν κατέβεις".Φυσικά δεν έπαθα τίποτα κάτω....Προσοχή μάγκες!!!

Oντως πρέπη να προσέχουμε για να μην την πατήσουμε!!! Εγώ ροτάω πάντα, τα πάντα για οποιαδήποτε trans απο το τηλ πριν αποφασείσω να πάω μαζί τις. Αν δεν μου κάνει τν κάνω με ελαφριά πηδηματάκια!
 

Desperanto

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
4
Πόντοι
0
Ξέρει κανεις παιδια μια Τζένη απο Θεσσαλονικη?
Βρηκα το κινητο της απο αγγελια (απο το www,aggelioxoros.gr) , την πηρα μου ειπε μενει κοντα στο γηπεδο του ΒΑΟ (το κλειστο) ,ειπε ειναι τραβεστι οχι ενχειρισμενη παθητικη .Ειχαμε κανονισει να παω σπιτι της αλλα τελικα δεν πηγα. Η φωνη της μου φανηκε καλουτσικη.

Την εχει παρει κανεις?Την ξέρει κανεις?Την έχει κανεις ακουστα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom