Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

swtirisd

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλημερα...θελω μια πληροφορια οποιος γνωριζει....Η ρανια απο λιοσιων 303 που εχει κλεισει
μηπως ξερει κανεις που θα τη βρουμε??? καθως και η ευα απο αλκιβιαδου που δουλευει στης προεδρου
τι μερες ειναι εκει??? ευχαριστω
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
παιδια καλημερα...θελω μια πληροφορια οποιος γνωριζει....Η ρανια απο λιοσιων 303 που εχει κλεισει
μηπως ξερει κανεις που θα τη βρουμε??? καθως και η ευα απο αλκιβιαδου που δουλευει στης προεδρου
τι μερες ειναι εκει??? ευχαριστω
Συμφωνα με οσα γραφει η ιδια, στο thread Trans Ευα, δουλευει Αχαρνων 104, Δευτερα/Τεταρτη πρωι και Πεμπτη/Παρασκευη ολη μερα,μεχρι 24.00' περιπου.
 

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
παιζει κανα τραβελι να γουσταρει ξεσκισμα του κώλου της με γροθια;  :dancing:
 

Desperanto

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
4
Πόντοι
0
Ξερει καποιος ενα τραβελι στην Θεσσαλονικη με Nissan Micra μπλε? Κανει πιατσα μεταξυ σφαγειων και δικαστηριων την ψιλοειδα χθες αλλα οχι καλα. Ειναι ομορφη?Την έχει παρει κανεις?Τι κανει?
 

grxn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
845
Κριτικές
3
Like
163
Πόντοι
6
Ναντια!!
σε περιμένουμε Θεσσαλονικη!!!
Εχουμε ναγκη απο κατι καλλο!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
παιζει κανα τραβελι να γουσταρει ξεσκισμα του κώλου της με γροθια;  :dancing:
Σιγά ρε Μποξέρ!  :bigdick:Παίζει αν σε ενδιαφέρει, η Ζουκλάλα, Η Γκουσγκούνη και η Rocky... Με τη διαφορά της αντιστροφής των ρόλλων! Σου κάνει κλίσμα με γροθιά! :bottom:
 

sunscreen

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
1
Κατι καινουριο από Αριστοτελους+Πιπινου?
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αγαπες μου ευχωμε σε ολη την καλη παρεα εδω απο την καρδια μου Χρονια Πολλα, Καλα χριστουγεννα, και το νεο Ετος για ολους μας να ειναι γεματο χαρα. Να μας φερη πολλες και ομορφες εκπληξεις. Να περνατε παντα καλα. Σας δινω το φιλια μου και την αγαπη μου. Δαναη
 

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
[
Σιγά ρε Μποξέρ!  :bigdick:Παίζει αν σε ενδιαφέρει, η Ζουκλάλα, Η Γκουσγκούνη και η Rocky... Με τη διαφορά της αντιστροφής των ρόλλων! Σου κάνει κλίσμα με γροθιά! :bottom:
:jerking:ασχημα θα της παει να σκειστει ο κώλος της;
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπερα σας  ......πολλα φιλια σε ολους...Σας ευχομαι χρονια πολλα καλα χριστουγενα...το νεο ετος να σας φερει ευτυχεια και οτι επιθυμιτε...... και πολλες καυλες :smitten:γυριζω αθηνα στις 4 ιανουαριου........φιλακια πολλα καυλες
 

Black_Pearl

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Mάγκες!! Μάλλον σήμερα θα πάω με κάποια trans στο κέντρο αθήνα. Είναι στην Μάρνης αρχή μου είπε στο τηλ χθές που μιλήσαμε με 40 ευρώ τα κάνει όλα.
Δεν είναι ανάγκη να χλευάζουμε όποιον γουστάρη τις trans.
Για εμένα είναι καλύτερα να πάω με κάποια trans απο ότι με κάποια ρωσίδα ( όπως πολύ σωστά είπε κάποιος φίλος ).
Τα λέμε.
 

Black_Pearl

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
οταν λες γνωρισες, εννοεις συναντηθηκες???
Ναι φίλε μου πριν απο μερικές μέρες. Δεν λέει τίποτα. Μόνο ωραί βυζί έχει. Μικρό πούτσο, 12, 13 εκ. Μύριζε κιόλας. Αστα να πάνε. 40 ευρώ έδωσα για 15 λεπτά.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Αγαπες μου ευχωμε σε ολη την καλη παρεα εδω απο την καρδια μου Χρονια Πολλα, Καλα χριστουγεννα, και το νεο Ετος για ολους μας να ειναι γεματο χαρα. Να μας φερη πολλες και ομορφες εκπληξεις. Να περνατε παντα καλα. Σας δινω το φιλια μου και την αγαπη μου. Δαναη
καλη χρονια κ πολλα καυλιαααααα
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Καλησπερα σας   ......πολλα φιλια σε ολους...Σας ευχομαι χρονια πολλα καλα χριστουγενα...το νεο ετος να σας φερει ευτυχεια και οτι επιθυμιτε...... και πολλες καυλες :smitten:γυριζω αθηνα στις 4 ιανουαριου........φιλακια πολλα καυλες
καυλη χρονια κ σε εσενα.........
 

grxn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
845
Κριτικές
3
Like
163
Πόντοι
6
χρονια πολλα σε ολους!!!!!!!!!!!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Παράθεση από: Barone στις 07-10-2007, 23:04:05
οταν λες γνωρισες, εννοεις συναντηθηκες???
Ναι φίλε μου πριν απο μερικές μέρες. Δεν λέει τίποτα. Μόνο ωραί βυζί έχει. Μικρό πούτσο, 12, 13 εκ. Μύριζε κιόλας. Αστα να πάνε. 40 ευρώ έδωσα για 15 λεπτά.
Barone????  :headbang: :headbang:
Που τον θυμήθηκες τον αργηγό!!!! Πάει αυτός.... δεν τάμαθες? :badair:


 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Καλησπερα σας   ......πολλα φιλια σε ολους...Σας ευχομαι χρονια πολλα καλα χριστουγενα...το νεο ετος να σας φερει ευτυχεια και οτι επιθυμιτε...... και πολλες καυλες :smitten:γυριζω αθηνα στις 4 ιανουαριου........φιλακια πολλα καυλες
Χρόνια πολλά και σε εσένα καύλα! Σε περιμένουμε ανυπόμονα.... ;)
 

xaxanoulis27

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες απο επαρχια ειμαι και ανεβαινω αθηνα οποτε ψαχνω καμια καλη πληροφορια για καποιο ωραιο τραβελι ωστε να περασω καλα αυτες τις μερες εχετε κανα τηλεφωνο η κατι κατατοπιστικο?
 

xaxanoulis27

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
βασικα δεν εχω ξαναπαει με τρβελι αλλα θα ηθελα παρα πολυ να σκισω μια!!!
 

ΚΩΝCΤΑΝΤΙΝΟC

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια  η δαναη ειναι φοβερο  κ καλο παιδι . την εχω ερωτευτει    τιποτα αλλο..........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom