Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Μόλις επέστρεψα από συνάντηση με την Φερναντίνα. Ένα μόνο θα συμβουλέψω τους συναγωνιστές: ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ότι χειρότερο έχω συναντήσει στη ζωή μου. Ήμουν φτιαγμένος και έτοιμος ότι θα συναντήσω μια θεά, όπως δείχνει στις Φώτο! Συνάντηση κατόπιν τηλεφωνήματος σε διαμέρισμα στο Κολωνάκι, κοντά στο Πασοκ. στο τηλέφωνο ακουγόταν πολύ θηλυκή αλλά με πολύ άσχημα αγγλικά. Στο ραντεβού της σωστή. 7 είπαμε 6.55 μου άνοιξε. Με το που μπαίνω την βλέπω και παθαίνω σοκ. Καμιά σχέση με τις φωτός. Αδύνατη, άσχημη, με βυζί μεγάλο και ασύμμετρο με το σώμα της και μεγάλη λεκάνη, χωρίς κάποιο σημείο εξαιρετικό πάνω της ή έστω αξιοπρόσεκτο. Επειδή υποσχέθηκα σε ένα φίλο εδώ ότι θα πάω και θα τον ενημερώσω, αποφάσισα να περάσω. Δεν φαντάστηκα τι θα με περίμενε. Η Φ είναι το πιο κρύο πλάσμα που έχω βρεθεί στη ζωή μου. Με απαίσια συμπεριφορά, μου στήθηκε και περίμενε να τα κάνω όλα εγώ. Αφού προσπάθησα με αγγλικά που δεν καταλάβαινε να της εξηγήσω ότι πρέπει να απλώσει λίγο και το χεράκι της το οποίο τελικά έβαλε στον Πότσο μου και μου τον τρέλανε στη μαλάκια, της είπα ότι αν ήθελα να μου τον  παίξει τον έπαιζα και μόνος μου και με το ζόρι την έπεισα να μου πάρει πίπα, αν είναι δυνατόν!!!!!!! ήταν δε τόσο απαράδεκτη σε όλα, και δούλευε τόσο βαριεστημένα, χωρίς να κάνει τίποτα, τον έβγαζε γρήγορα από το στόμα και άρχιζε να μου τον παίζει συνεχώς για να με κάνει να χύσω. Την παρακάλαγα να μου πάρει πίπα πάλι, αλλά έκανε πως δεν καταλαβαίνει και της έδειχνα, αλλά τίποτα. μιλάμε για ζώο. Αφού δεν μου σηκωνόταν με τίποτα, με το χέρι που μου τον έπαιζε και με ταλαιπωρούσε και δεν έκανε τίποτα μα τίποτα άλλο, μα ΤΙΠΟΤΑ όμως, εκτός από το να τον παίζει με τα χέρια, προσπαθούσα να της βάλω το κεφάλι κάτω, εκείνη όμως πάλι το έβγαζε και πάλι τον έπαιζε με τα χέρια, στο τέλος τσαντίστηκα και βέβαια έφυγα χωρίς ούτε καν να χύσω. Στο τέλος με είπε και ανίκανο αν κατάλαβα καλά γιατί μου είπε ότι αυτή έχει πολλούς πελάτες και ότι πάντα ΟΛΟΙ είναι ευχαριστημένοι. Η κοπέλα βέβαια, είναι η πρώτη που είδα τρανς με κυτταρίτιδα, αξύριστη στα επίμαχα σημεία, ακόμα και στην κωλοτρυπίδα είχε τρίχες, με μια περίεργη μυρωδιά στο δωμάτιο να με χαλάει, και σίγουρα καμιά σχέση το καυλί της με αυτό που δείχνει αφού είναι πολύ μικρότερο στην πραγματικότητα. Ευτυχώς που δεν ήταν η πρώτη μου εμπειρία με τρανς γιατί δεν θα είχα ξαναπάει με τρανς ποτέ ξανά στη ζωή μου!!!!

Πωπω... Τοσο χαλια? Ουτε πιπα? Και φανταζομαι θα χρεωνε και καμια 250ρα.
Στη φωτο φαινεται ΘΕΑ
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
Αχ βρε Βαρονε!
τετοια διαβαζε η μνηστη και την εκανε!! που να ακουγε και τι εσκασες στην αλλοδαπη!!!

x
n
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Αχ βρε Βαρονε!
τετοια διαβαζε η μνηστη και την εκανε!! που να ακουγε και τι εσκασες στην αλλοδαπη!!!

x
n
ναντια εσυ εισαι στη φωτο?ειδα προφιλ στο adult μ αυτη τη φωτο...
is that you?
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
ρε σαν τιν καριδι τιν ιθοπιο μου εγινες τι εγινε και ομορφινες τοσο?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ρε σαν τιν ιθοπιο μου εγινες τι εγινε και ομορφινες τοσο?
Η :rockon: Ναντια και χωρίς να την εχω γνωρίσει, απο τα γραφόμενα της και μονο,σε διάφορα post, καταλαβαίνω εγώ , ότι ειναι και ολοκληρωμένη σαν ανθρωπος και σαν χαρακτήρας.Ξέρει καλά που βρίσκεται και τι της γίνεται, έχει μυαλό. Και φυσικά ειναι και όμορφη. Μην ξεχνάς ότι υπάρχουν κουκλάρες που απο κοντα σε απωθούν! Η Ναντιάρα σε έλκει όμως απο μακρυά και όχι μονο απο τις φωτό αλλα απο την εν γένει στάση της. Δεν ειναι το κορίτσι της ξεπέτας, και της ευκαιρίας. Είναι η τράνς της επόμενης γενιάς. Ταπεινά σου υποκλίνομαι... Γιά σου τσαχπίνα μου!!!Μπράβο Νάντια! ;)
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
...η τρανς της επομενης γενιας!!!
πολυ μου αρεσε αυτο....!


φιλακια και ας δεν εχουμε γνωριστει ποτε!


xxx
n
 

grxn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
845
Κριτικές
3
Like
163
Πόντοι
6
μια ειναι η λυση τα λεφτα το φαι και το γαμησι
(όπως και να έχει αυτό))
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
ναντια φαινεσαι πολυ καλη και επικυνδυνη θα ελεγα, εισαι ομως αληθινη?και αραγε ποσο ακριβη?
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
πηγα καποτε με τη συλβια, πολυ καλη περιπτωση ειλικρινα!!η ναντια μου φαινεται λιγο παραμυθενια για  να ρισκαρεις πανω απο ολα οταν παμε με τετοια πλασματα πρεπει και να τη βρισκουμε αλλιως δεν αξιζει η φασαρια...
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
με τις φωτο της ναντιας ψαρωνεις λιγο, ειναι όμως έτσι?θα την συναντήσουμε και θα τρέμουμε αραγε?
 

frappes

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
44
Like
11
Πόντοι
10
μου πήρε πίπα ένα τραβελάκι στην ομήρου χτες για 30 ευρώπουλα. Φάτσα μέτρια, κοντό μαλλί αλλά ωραίο σώμα. Βυζί μικρό. Ρούφαγε καταπληκτικά και έγλειφε μπαλάκια. Τελείωσα στο στόμα της και μετά τα έφτυσε έξω από το αμάξι. Την έχει ξεσκίσει κανείς σε ξενοδοχείο;
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
με τις φωτο της ναντιας ψαρωνεις λιγο, ειναι όμως έτσι?θα την συναντήσουμε και θα τρέμουμε αραγε?

Επειδη τη Ναντια την εχω δει, να σου πω οτι για τα μετρα των τρανς στη Ελλαδα ειναι καλη (για εμφανιση μιλαω). Αλλα απ΄'οτι εχω καταλαβει δεν εχει στηθος (εκτος και αν εβαλε). ΜΗ περιμενεις ομως την τελειως θυληκη μουναρα που μπορεις να δεις σε κατι site. Εχω δει πολυ καλυτερες, συνηθως ομως εγχειρισμενες (πχ. Φυλης 99). Φυσικα ομως οπως θα ξερεις αλλο κεφαλαιο η εμφανιση και αλλο το service. Η Ναντια απο service πρεπει να ειναι πολυ δυναμη, ιδιως στο ρουφηγμα.
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
σε οτι αφορα την ναντια!!Ειναι ενα εκφυλο μωρακι, προσωπο θηλυκο,κορμι θεικο και πως να το πω ρε παιδια {εργαλειο} τεραστιο.Τη νυχτα που εγραφα δεν την ηξερα, τωρα ομως που πηγα μαζι της σας λεω λοτι ειναι ακριβώς ετσι!!!!μη ψαχνεσται, ο παραδεισος ειναι η αγκαλια της ναντιας!!!!!
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
εμπειρη, αλητισα όταν πρεπει, γλυκουλα οταν θέλει, αλλα στο κρεββάτι αμάσητη!!Η έννοια της τρανς, όλα τα άλλα είναι για καταναλωση , μάγκες!!!ψαχτε το αυτο που σας λέω, αλλά άμα πάτε να ειστε έτοιμοι για χοντρά παιχνίδια!!!η νάντια δεν αστειέυεται....!!!οταν πατε μας λέτε τις εμπειρίες ,και αν  σας τρέλλανε η σας χόρεψε κανονικά!!
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
δυο τρανσαρες γνωρισα εντυπωσιακες , που τιμούν τη δουλειά τους, την σύλβια και την νάντια!μάγκες, δεν τις αλλάζω με τίποτα!!τα λέω αυτά για να μην λεμε ιστορίες για να περνάει η ώρα και γιατι για ν α είμαστε εδώ ξέρουμε όλοι τι ζητάμε....γκε!!γκε!!!??
 

captain(1)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σας από Κρήτη. Είμαι νέο μέλος εδω και σε γενικές γραμμές έχω καλή ερωτική ζωή και εχω πάει με κάμποσες γυναίκες. Θέλω όμως να πάω με Transexual. Ξέρει κανείς απο Κρήτη τπτ?
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Συνάδελφοι, η Νάντια είναι τόσο τρομερή στις υπηρεσίες της και έχει δημιουργήσει ένα τόσο ενθουσιώδες κοινό; Μου κάνει εντύπωση αυτό το φαινόμενο. Αν έμενα Αθήνα θα είχα πολλή περιέργεια να περάσω λίγο ποιοτικό χρόνο μαζί της!
 

grxn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
845
Κριτικές
3
Like
163
Πόντοι
6
εγω λεω να κατεβω το νεο ετος...
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Δε διάβασα βεβαίως όλες τις σελίδες,αλλά θέλω να σας ρωτήσω κάτι χωρίς παρεξήγηση.

Όταν γαμάτε ένα τραβέλι,νομίζετε ότι δεν είστε αδερφές;Προσωπικά και αμφιβολία να έχω,προτιμώ να μη γαμήσω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom