Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
πριν δυο τρια χρονια ηταν στο φορτε 2003-2004 αλλα μετα επεσε περενοσπορος
εαν κανενας συναδελφος γνωριζει κατι ας μας το γραψει?
 

junior26

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, εγώ έχω δει μία στο adult και λέει "Νεο Προφιλ", μιλαμε για φοβερό παιδι.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Καλησπέρα, εγώ έχω δει μία στο adult και λέει "Νεο Προφιλ", μιλαμε για φοβερό παιδι.

Aυτη βαζει προφιλ καθε εβδομαδα και μετα το σβηνει. Ειναι η μονη με φωτο που ειναι σε επιπεδο τρανς βραζιλιας-πορτογαλιας κτλ. Οτι αλλο εχω δει ειναι αντρες με βυζια (η χωρις). Αυτη φαινεται η μονη γαμισιμη που εχω δει.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
αυτη με το νεο προφιλ ειναι η χαρα που εχει αναληθει πολακις εδω μεσα ρεεεεεεεεεεεεεεεε
διαβαστε και καμια σελιδα πιο πισω...
 

papadiakos

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
71
Like
2
Πόντοι
0
αυτη με το νεο προφιλ ειναι η χαρα που εχει αναληθει πολακις εδω μεσα ρεεεεεεεεεεεεεεεε
διαβαστε και καμια σελιδα πιο πισω...
Eχεις δικιο πριν κανα μηνα ειχε αλλο προφιλ που ελεγε αθηνα χανια , μενει αμπελοκηπους και ζηταει 100 ευροδακια.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Eχεις δικιο πριν κανα μηνα ειχε αλλο προφιλ που ελεγε αθηνα χανια , μενει αμπελοκηπους και ζηταει 100 ευροδακια.
ε βεβαια εχω δικιο...ειχα ποτε αδικο?ποτε
μπουχαχαχαχαχα
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
ε βεβαια εχω δικιο...ειχα ποτε αδικο?ποτε
μπουχαχαχαχαχα
Tο ειπα και εγω χθες δεν βλεπουν πια ειναι?τοσο δυσκολο ειναι να καταλαβουν?τα προφιλ αλαζουν αλλα οι φωτο μενοθν ιδιες και ευκολα καταλαβενεις....αλλα  :idiot:
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Tο ειπα και εγω χθες δεν βλεπουν πια ειναι?τοσο δυσκολο ειναι να καταλαβουν?τα προφιλ αλαζουν αλλα οι φωτο μενοθν ιδιες και ευκολα καταλαβενεις....αλλα  :idiot:
επικοινωνουμε φαινεται εμεις μωρο...χεεχχεχεχεεχχεε
 

Vicenzo

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2006
Μηνύματα
67
Like
54
Πόντοι
0
αν εχει κανεις κινητο της Χαρας ας μου στειλει ενα pm.
ευχαριστω
 

billsat

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Μιπος καπιος ξερι να μου πη για καπια γιαννα γυρο στα 45 τρανσεξουαλ χοντρουλα με χοντρα τσιμπουκοχιλα,ενχιρισμενι,ξανθια ψιλη νταρντανα
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
218
Πόντοι
1
συμφωνω με τον φιλο που εγραψε για την αννα που βγαινει στην αρχη της συγγρου, εντυπωσιακη παρουσια, πανυψηλη, πολυ φιλικη και παντα ετοιμη για ολα. το μονο μειονεκτημα ειναι ο χωρος που πηγα, σε ενα στενο απο πανω που πηγαινοερχονται και αλλα αυτοκινητα με trans. αν εχει παει κανεις στο σπιτι της θα ηθελα πληροφοριες.
 

tsia1983

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
ειμαι νεος στο site και θα θελα περιληπτικα να μου πειτε καμια καλη τρανς αν ξερετε?και πως μπορω να επικοινωνησω μαζι της.....οσο για τη  Δαναη ειναι πολυ καλη καμια αλλη?......
 

xrhstos30

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί Συναγωνιστές καλησπέρα

Ψαχνω trav.2 φίλες για παιχνίδια

έχει κανείς κανένα κινητό



* Note AssFiller : Θα παρακαλέσω να χρησιμοποιούμε Ελληνικούς χαρακτήρες, όχι μόνιμα κεφαλαία, και όχι μόνιμα χρώματα, όπως αναγράφεται και στους www.bourdela.com/index.php?option=com_smf&Itemid=250&topic=2]κανόνες του forum[/url].
 

kapsouris

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα!!!ήθελα να πω πως όταν κατέβηκα Αθήνα πήρα παρτουζα δυο τρανς το όνομα της μιας barbie την άλλη δεν τη θυμάμαι!!!!ήταν τέλειες!τις ξέρετε????οποίος πάει!!ας μας πει!








* Note AssFiller : Θα παρακαλέσω να χρησιμοποιούμε Ελληνικούς χαρακτήρες, όχι μόνιμα κεφαλαία, και όχι μόνιμα χρώματα, όπως αναγράφεται και στους www.bourdela.com/index.php?option=com_smf&Itemid=250&topic=2]κανόνες του forum[/url].
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
νεος 1 και νεος 2 γραψτε τα μηνυματα σας με Ελληνικα γιατι θα διαγραφουν...διαστε τους κανονες του φορουμ...κτλ κτλ
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
παιδια αυτη η αλικη στη λουκα νικα απο εμφανιση , περιποιηση και φιλικοτητα τι λεει;
γιατι δεν βγαινει να την δουν στο σαλονι ;
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
αυτη η αλικη στη λουκα νικα απο εμφανιση , περιποιηση και φιλικοτητα τι λεει;
γιατι δεν βγαινει να την δουν στο σαλονι ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom