Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Δε διάβασα βεβαίως όλες τις σελίδες,αλλά θέλω να σας ρωτήσω κάτι χωρίς παρεξήγηση.

Όταν γαμάτε ένα τραβέλι,νομίζετε ότι δεν είστε αδερφές;Προσωπικά και αμφιβολία να έχω,προτιμώ να μη γαμήσω
εσενα οταν ο π.....ς σου γαμαει τη μ...α σου νομιζεις οτι ειναι πουτανα επειδη καποιος την γαμαει?
το ιδιο πραγμα ρωτας!Αν ειμαστε αδερφες τοτε....
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ouf meta apo toses prospatheies na vrw thn sylvia pou eixe to thlefwno kleisto thn petyxa eksw alla den htan dunaton na kleisw rentevou gt einai ektos athinas 3 evdomades gmt  :headbang: as kanoume upomonh mexri na perasoun oi giortes ;)
γραφε Ελληνικα γιατι θα σβηστει...και απαντησε αν γνωριζεις που ειναι η Συλβια...
 

grxn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
845
Κριτικές
3
Like
163
Πόντοι
6
γιατι θεσσαλονικη........
κατι δεν παει καλλα...
κατι ποιο σπεσιαλ
η ναντια παντωσ δειχνει να γουσταρει αυτο που κανει!!
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
εσενα οταν ο π.....ς σου γαμαει τη μ...α σου νομιζεις οτι ειναι πουτανα επειδη καποιος την γαμαει?
το ιδιο πραγμα ρωτας!Αν ειμαστε αδερφες τοτε....

Συμπλήρωσε τις τελίτσες με τη σκέψη σου.Δημοκρατία έχουμε,και δε θα αντιδράσω.Εγώ δεν έβαλα λέξεις σε τελίτσες...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Συμπλήρωσε τις τελίτσες με τη σκέψη σου.Δημοκρατία έχουμε,και δε θα αντιδράσω.Εγώ δεν έβαλα λέξεις σε τελίτσες...
καταλαβες τι θελω να πω...δεν θελω να τις βαλω γιατι δεν εχω μαθει να θιγω τους αλλους οπως εσυ ειπες αδερφες οσους πηδανε τρανς...Η Δημοκρατια που επικαλεισαι δεν επιτρεπει να θιγεις τις προτιμησεις των αλλων αρα νομιζω οτι η πρωτη μου απαντηση θα πρεπει να σε καλυψε...
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Εντάξει,το "αδερφή" ίσως να μην ήταν δόκιμος όρος.Ομοφυλόφιλος είναι καλύτερα.Και ακριβώς επειδή έχουμε δημοκρατία-όσο έχουμε...-θεωρώ ότι η σεξουαλική επαφή άντρα με άντρα έστω και με εμφάνιση γυναίκας,είναι ομοφυλοφιλία.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Εντάξει,το "αδερφή" ίσως να μην ήταν δόκιμος όρος.Ομοφυλόφιλος είναι καλύτερα.Και ακριβώς επειδή έχουμε δημοκρατία-όσο έχουμε...-θεωρώ ότι η σεξουαλική επαφή άντρα με άντρα έστω και με εμφάνιση γυναίκας,είναι ομοφυλοφιλία.
οκ...οπως νομιζεις..κι εγω μιας κι εχουμε δημοκρατια πιστευω αυτο που σου ειπα παραπανω!
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Πωπω... Τοσο χαλια? Ουτε πιπα? Και φανταζομαι θα χρεωνε και καμια 250ρα.
Στη φωτο φαινεται ΘΕΑ
αυτο σου ελεγα .ο φιλος βαρωνος μαλιστα ηταν μακραν απο τους καλυτερους στο ειδος
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
γραφε Ελληνικα γιατι θα σβηστει...και απαντησε αν γνωριζεις που ειναι η Συλβια...
η σύλβια λείπει σε tour για 3 εβδομάδες, μην με ρωτήσετε που, δεν ξέρω, μπορεί και εξωτερικό, το κινητό το κλείνει πολλές ώρες την ημέρα για να μην την "ενοχλούν" οι Αθηναίοι, γυρνά Αθήνα αρχές Γενάρη.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Εντάξει,το "αδερφή" ίσως να μην ήταν δόκιμος όρος.Ομοφυλόφιλος είναι καλύτερα.Και ακριβώς επειδή έχουμε δημοκρατία-όσο έχουμε...-θεωρώ ότι η σεξουαλική επαφή άντρα με άντρα έστω και με εμφάνιση γυναίκας,είναι ομοφυλοφιλία.

Απλά σου υπενθυμίζω να μην παρεκτραπείς κρίνοντας τις σεξουαλικές προτιμήσεις των άλλων εδώ μέσα, διότι ΔΕΝ είναι αποδεκτό εδώ αυτό. Ευχαριστώ.
 

_Kwstakis_

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ουφ μετά απο τόσες προσπάθειες να βρω την συλβια που είχε το τηλέφωνο κλειστό την πέτυχα έξω αλλά δεν ήταν δυνατόν να κλείσω ραντεβού γιατί είναι εκτός αθήνας 3 εβδομάδες γαμώτο  :headbang:   ας κάνουμε υπομονή μέχρι να περάσουν οι γιορτές.. Συγγνώμη για τους λατινικούς χαρακτήρες΄;)

 

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
Επειδη τη Ναντια την εχω δει, να σου πω οτι για τα μετρα των τρανς στη Ελλαδα ειναι καλη (για εμφανιση μιλαω). Αλλα απ΄'οτι εχω καταλαβει δεν εχει στηθος (εκτος και αν εβαλε). ΜΗ περιμενεις ομως την τελειως θυληκη μουναρα που μπορεις να δεις σε κατι site. Εχω δει πολυ καλυτερες, συνηθως ομως εγχειρισμενες (πχ. Φυλης 99). Φυσικα ομως οπως θα ξερεις αλλο κεφαλαιο η εμφανιση και αλλο το service. Η Ναντια απο service πρεπει να ειναι πολυ δυναμη, ιδιως στο ρουφηγμα.
Και στο ρούφηγμα είναι δυνατή, & όταν της το χώνεις το εισπράτει με καύλα (μάλλον αληθινή, γιατί το καυλί της είναι συνέχεια όρθιο).
:think:τι να πείς? μάλλον γουστάρει το κορίτσι.
:rockon:
 

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
Κυριακή αργά, Καβάλας, πρίν τη Γέφυρα της Εθνικής (στο ρεύμα για Κόρινθο), τρία καινούργια σε μένα τραβέλια.
Τσιμπάω το ένα, Marcella, λέει, εκ Ρωσίας????????? μη εγχειρισμένο, σε παρακείμενο στενό έγινε η δουλειά, πίπα οκ, τον άρπαξε ψιλοκρύα, δέν θα ξαναπήγαινα. :booty:
Ίσως να δοκιμάσω τα άλλα δύο next time
αυτά
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Λοιπόν, εγώ δεν την ξέρω την Νάντια, και για να πω την αλήθεια συνήθως αν είναι να δοκιμάσω τρανς δίνω έμφαση στην εμφάνιση και προτιμώ τις τελείως θηλυκές, αλλά και οι υπηρεσίες παίζουν τεράστιο ρόλο φυσικά, γιατί απ' ότι κατάλαβα αυτό που ψάχνουμε όλοι είναι το απόλυτο γούστο, έτσι;
Αλλά βλέπω πολύ θετικά σχόλια και δεν μπορεί να είναι τυχαία. Πιστεύω έτσι λειτουργεί το site σωστά, με την εποικοδομητική κριτική. Κάποιοι έχουν αφήσει και αρνητικά σχόλια, αλλά οι περισσότεροι θετικά.
Νάντια, το φαν-κλαμπ σου μεγαλώνει! Αν παρακολουθείς το θρεντ, δεν σκέφτεσαι να κάνεις κανένα σύντομο city-tour θεσσαλονίκη μεριά; Έχουμε μία τοπική κοινώτητα οπαδών των τρανς και πιστεύω ότι αρκετοί θα ενδιαφέρονται!
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Έχει δει τελευταία κανείς την Άννα? Δούλευε αρχή Λ.Αθηνών (απέναντι από Lada) στο ρεύμα προς Χαιδάρι με ένα παλιό Φiesta
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Δε διάβασα βεβαίως όλες τις σελίδες,αλλά θέλω να σας ρωτήσω κάτι χωρίς παρεξήγηση.

Όταν γαμάτε ένα τραβέλι,νομίζετε ότι δεν είστε αδερφές;Προσωπικά και αμφιβολία να έχω,προτιμώ να μη γαμήσω
Προσωπικα αν και δεν παω με τρανς και επειδη σεβομαι τα γουστα του καθενος ΧΕΣΤΗΚΑ για τη γνωμη σου.
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
428
Κριτικές
2
Like
82
Πόντοι
1
Ψαχνω για αυταρχικες στιγμες παιζει τιποτα τηλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom