Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
Φίλε ουρομπόρο, οκ, είναι το τέλειο μάθημα μάρκετινγκ, αλλά:


ότι και να κάνει το κορίτσι, η εσωτερική της διάθεση θα βγεί, θέλει δέν θέλει.
το καταλαβαίνεις αυτό, το πιάνεις στον αέρα, όσο κι άν φέρεται με τους τύπους που λές.

λοιπόν, το θέμα είναι το κορίτσι να βγάζει καύλα.

και κάποιες πράγματι βγάζουν.
 

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
Αφήστε τις αμπελοφιλοσοφίες :jerking:.. και μην ντρεπεστε... οσοι πηγένετε με τραβέλια ψωφάτε να σκουπίσετε τον κόλο σας με κρεάς :headbang:.. με άλλα λόγια να τον φάτε.. :rockon: Η πλάκα είναι ότι τα λέτε και κορίτσια... :jerking: :jerking: :jerking: Μην κοροϊδεύετε τον εαυτό σας... παραδεχτείτε ότι έχετε, πως να το κάνουμε, λίγο γυναικεία φύση... :sunglasses:

Και για να προλάβω τους συναδέρφους που θα πουν ότι εξ ιδίων κρίνω τα αλλότρια να σας πω ότι σιχαίνομαι και μόνο που τους βλέπω, τραβέλια και πούστηδες
οκ δεκτό. καλά κάνεις.
 

andrikos1977

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
φιλε η ναντια απο κοντα η θα σε καβλωσει αφανταστα η θα σε κανει να παρεις το πουλο πριν προλαβεις να πεις μορταδελλα.εχω ινφο απο πρωτο χερι για την κυρια.          ειμαι περιεργος.πως και κανεις απο τα μελη που λεγαν η ναντια και η ναντια δεν ξανααναφερθηκε σε αυτην?ε ναντια?εσυ η ιδια τι λες?
εγω ρε φιλε την Ναντια την εχω δει απο κοντα και ακομα και αν δεν πηγαν τα πραγματα οπως τα σκεφτομουνα(λογω ΔΙΚΙΑΣ ΜΟΥ αμηχανιας)η κοπελα δεν αξιζει χαρακτηρισμους σαν τους δικους σου.
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Αφήστε τις αμπελοφιλοσοφίες :jerking:.. και μην ντρεπεστε... οσοι πηγένετε με τραβέλια ψωφάτε να σκουπίσετε τον κόλο σας με κρεάς :headbang:.. με άλλα λόγια να τον φάτε.. :rockon: Η πλάκα είναι ότι τα λέτε και κορίτσια... :jerking: :jerking: :jerking: Μην κοροϊδεύετε τον εαυτό σας... παραδεχτείτε ότι έχετε, πως να το κάνουμε, λίγο γυναικεία φύση... :sunglasses:

Και για να προλάβω τους συναδέρφους που θα πουν ότι εξ ιδίων κρίνω τα αλλότρια να σας πω ότι σιχαίνομαι και μόνο που τους βλέπω, τραβέλια και πούστηδες

Φιλε..., Ειλικρινά με προβλημάτισες... Λοιπόν αντέ και καλά εγώ είμαι "αδελφή"... Εσυ που δεν είσαι, και μας συχένεσαι όλους εμάς, τι κανεις εδω μέσα;;;;;(Πάξε την κρυφή σου φύση... Μπορεί να σου πει πολλά...!!!)
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
29
Like
1.874
Πόντοι
7.316
Φίλε ουρομπόρο, οκ, είναι το τέλειο μάθημα μάρκετινγκ, αλλά:


ότι και να κάνει το κορίτσι, η εσωτερική της διάθεση θα βγεί, θέλει δέν θέλει.
το καταλαβαίνεις αυτό, το πιάνεις στον αέρα, όσο κι άν φέρεται με τους τύπους που λές.

λοιπόν, το θέμα είναι το κορίτσι να βγάζει καύλα.

και κάποιες πράγματι βγάζουν.

Συναδελφε φυσικα και δεν κανω μαθημα marketing καθως το συχαινομαι απλα δεν μπορω να ακουω ροζ συνεφακια για τον αγοραιο ερωτα ολα στηριζονται πανω στο χρημα και τιποτα αλλο. Εχω και εγω καποιες εμπειριες απο την λεωφορο για τις οποιες δεν ειμαι πολυ περιφανος που μου συνεβησαν. Εμαθα ομως και αυτοσ ειναι για μενα ο ιδανικος τροπος σκεψης χωρισ να ισοπεδωνω τιποτα καθως παραθετω την προσωπικη μου αποψη και μονο.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αφήστε τις αμπελοφιλοσοφίες :jerking:.. και μην ντρεπεστε... οσοι πηγένετε με τραβέλια ψωφάτε να σκουπίσετε τον κόλο σας με κρεάς :headbang:.. με άλλα λόγια να τον φάτε.. :rockon: Η πλάκα είναι ότι τα λέτε και κορίτσια... :jerking: :jerking: :jerking: Μην κοροϊδεύετε τον εαυτό σας... παραδεχτείτε ότι έχετε, πως να το κάνουμε, λίγο γυναικεία φύση... :sunglasses:

Και για να προλάβω τους συναδέρφους που θα πουν ότι εξ ιδίων κρίνω τα αλλότρια να σας πω ότι σιχαίνομαι και μόνο που τους βλέπω, τραβέλια και πούστηδες
Της Χρυσης Αυγης εισαι?? Απλα ρωτω. Απο το τροπο που γραφης κατι τετοιο μου θυμηζη. Δεν σε κρινω ο καθενας λεει την αποψη του αλλα και τοσο μισος για τις Τρανς? Αλλα και παλι εδω μεσα και στο συγκεκριμενο φορουμ τι ζητας?? Τι σκεφτετε το πονηρο μυαλουδακι σου?? Οτι και να ειναι χαλαρωσε εδω μπαινουμε για το χαβαλε μας.
 

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
οκ έχεις το δίκιο σου όπως το σκέφτεσαι.
τελικά όλοι έχουμε και άτυχες στιγμές, αλλά στο τέλος μαθαίνεις
να τις κόβεις απο τη φάτσα και την κίνηση, και ανάλογα να πράτεις.

ή βρίσκεις 2-3 σταθερές αξίες, και που και που τσεκάρεις και κανένα καινούργιο, μη τυχόν και κάτσει.
αυτά :rockon:
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Συναδελφε φυσικα και δεν κανω μαθημα marketing καθως το συχαινομαι απλα δεν μπορω να ακουω ροζ συνεφακια για τον αγοραιο ερωτα ολα στηριζονται πανω στο χρημα και τιποτα αλλο. Εχω και εγω καποιες εμπειριες απο την λεωφορο για τις οποιες δεν ειμαι πολυ περιφανος που μου συνεβησαν. Εμαθα ομως και αυτοσ ειναι για μενα ο ιδανικος τροπος σκεψης χωρισ να ισοπεδωνω τιποτα καθως παραθετω την προσωπικη μου αποψη και μονο.

Φίλε μου, αυτό που δεν θέλεις μάλλον να καταλάβεις είναι ότι και τα ροζ συννεφάκια, και αυτά πουλιόνται, και από ότι φαίνεται έχουν μεγάλη πέραση...

Πάντως, δεν ξέρω αν με παρεξήγησες... Και ‘γω μαζί σου είμαι... Απλά βλέπουμε λίγο διαφορετικά το όλο θέμα (και δεν έχουμε καμμία σχέση με τον THE DICK. Αυτός είναι από άλλο ανέκδοτο... :2funny: :2funny: :2funny:)
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Συγγνώμη ρε παιδιά, αλλά αν κάποιος έχει φτάσει σε τέτοιο επίπεδο απόγνωσης ώστε να πλησιάζει τις επαγγελματίες του έρωτα (από τις στριπτιτζούδες, μέχρι τις δηλωμένες και τις τρανς της Συγγρού) με εξομολογητική διάθεση, αναζητώντας κατανόηση και τρυφερότητα, τότε έχει μπλέξει χοντρά ...

Την επαγγελματική συμπεριφορά (καθαριότητα, στοιχειωδώς καλή διάθεση, ευγένεια, υπηρεσίες αντίστοιχες με την αμοιβή και ευθύτητα στην οικονομική συναλλαγή) οφείλει κανείς να την απαιτεί ως πελάτης και να απέχει όταν δεν τη βρίσκει. Το “παραπάνω” όμως (από την διάθεση για κουβεντούλα μέχρι το περιβόητο GFE) είναι δώρο που σπάνια προσφέρεται στο στάνταρ πακέτο και 9/10 φορές απαιτεί – πέρα από την έξτρα χρέωση - να ταιριάξει η χημεία του πελάτη με την όποια “κοπέλα”.

Τουλάχιστον σε αυτό το συμπέρασμα έχω καταλήξει εγώ – κάθε αντίλογος δεκτός.

@The Dick, ευχαριστούμε φίλτατε. Ευτυχώς που υπάρχουν δημοσιεύσεις όπως η δική σου για να μας βοηθάνε να κατανοήσουμε τον εαυτό μας καλύτερα …  :headbang:  :headbang:  :uglystupid:
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Αφήστε τις αμπελοφιλοσοφίες :jerking:.. και μην ντρεπεστε... οσοι πηγένετε με τραβέλια ψωφάτε να σκουπίσετε τον κόλο σας με κρεάς :headbang:.. με άλλα λόγια να τον φάτε.. :rockon: Η πλάκα είναι ότι τα λέτε και κορίτσια... :jerking: :jerking: :jerking: Μην κοροϊδεύετε τον εαυτό σας... παραδεχτείτε ότι έχετε, πως να το κάνουμε, λίγο γυναικεία φύση... :sunglasses:

Και για να προλάβω τους συναδέρφους που θα πουν ότι εξ ιδίων κρίνω τα αλλότρια να σας πω ότι σιχαίνομαι και μόνο που τους βλέπω, τραβέλια και πούστηδες
ναι ρε φιλε αλλα στο φορουμ τραβελια με προσοντα ψαχνεσε.... :think:μηπωσ τελικα ψαχνεις και ντρεπεσε να το πεις?ποσεσ αλωστε απο μας θα υπαρχουν που σιχενομαστε εσενα?
 

themirrorwaters

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
εγω ρε φιλε την Ναντια την εχω δει απο κοντα και ακομα και αν δεν πηγαν τα πραγματα οπως τα σκεφτομουνα(λογω ΔΙΚΙΑΣ ΜΟΥ αμηχανιας)η κοπελα δεν αξιζει χαρακτηρισμους σαν τους δικους σου.
αφου οπως λες την εχεις δει απο κοντα,που πολυ αμφιβαλω,τοτε θα ειδες οτι τα χερια της ναντιας ειναι ενος ανθρωπου που εχει σκαψει στρεμματα και στρεμματα μονος του.ΑΝ την ειδες(που ειμαι σιγουρος οτι ΔΕΝ απλα εισαι ενα πουστρακι που τον παιζεις με τις εικονες της και ονειρευεσαι να σε γαμ.. η ιδια)θα ειδες οτι το ατομο ειναι 2 μετρα και οτι ειναι πολυ δυνατη κιολας,σαν αντρας.επισης θα ειδες οτι δεν ειναι τρανς,αλλα ενας πουστης με περουκα!επαναλαμβανω οτι εγω για τη Ναντια/Χαραλαμπο εχω πληροφοριες απο ΠΡΩΤΟ χερι.ξερω οτι ειναι και λιγο επικυνδυνη.αμα βρεθεις να σε σκιζει καμια φορα χωρις την θεληση σου θα ειναι αργα.εγω να προλαβω καταστασεις παω.μπαινουν στο σαιτ παιδια να μαθουν πληροφοριες για τις τρανσ.ε λοιπον εγω δινω πληροφοριες.δεν ειναι τρανσ αλλα αντρας με περουκα.γεγονος.εχει τεραστια χερια.γεγονος.ειναι πολυ δυνατη.γεγονος.ειναι επικυνδυνη.γεγονος.εσυ αντρεα1977 οταν και αμα τη δεις απο κοντα απλα θα επιβεβαιωσεις τα λεγομενα μου.να ξεκαθαρισω οτι εχω γνωμη για αλλες που ΕΙΝΑΙ τρανς και μαλιστα εχω καλες γνωμες για καποιες.δεν αναφερω ονοματα γιατι η Ναντια θα το παρει οτι τη θαβω για να προωθησω αλλες.
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
αφου οπως λες την εχεις δει απο κοντα,που πολυ αμφιβαλω,τοτε θα ειδες οτι τα χερια της ναντιας ειναι ενος ανθρωπου που εχει σκαψει στρεμματα και στρεμματα μονος του.ΑΝ την ειδες(που ειμαι σιγουρος οτι ΔΕΝ απλα εισαι ενα πουστρακι που τον παιζεις με τις εικονες της και ονειρευεσαι να σε γαμ.. η ιδια)θα ειδες οτι το ατομο ειναι 2 μετρα και οτι ειναι πολυ δυνατη κιολας,σαν αντρας.επισης θα ειδες οτι δεν ειναι τρανς,αλλα ενας πουστης με περουκα!επαναλαμβανω οτι εγω για τη Ναντια/Χαραλαμπο εχω πληροφοριες απο ΠΡΩΤΟ χερι.ξερω οτι ειναι και λιγο επικυνδυνη.αμα βρεθεις να σε σκιζει καμια φορα χωρις την θεληση σου θα ειναι αργα.εγω να προλαβω καταστασεις παω.μπαινουν στο σαιτ παιδια να μαθουν πληροφοριες για τις τρανσ.ε λοιπον εγω δινω πληροφοριες.δεν ειναι τρανσ αλλα αντρας με περουκα.γεγονος.εχει τεραστια χερια.γεγονος.ειναι πολυ δυνατη.γεγονος.ειναι επικυνδυνη.γεγονος.εσυ αντρεα1977 οταν και αμα τη δεις απο κοντα απλα θα επιβεβαιωσεις τα λεγομενα μου.να ξεκαθαρισω οτι εχω γνωμη για αλλες που ΕΙΝΑΙ τρανς και μαλιστα εχω καλες γνωμες για καποιες.δεν αναφερω ονοματα γιατι η Ναντια θα το παρει οτι τη θαβω για να προωθησω αλλες.
  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
αφου οπως λες την εχεις δει απο κοντα,που πολυ αμφιβαλω,τοτε θα ειδες οτι τα χερια της ναντιας ειναι ενος ανθρωπου που εχει σκαψει στρεμματα και στρεμματα μονος του.ΑΝ την ειδες(που ειμαι σιγουρος οτι ΔΕΝ απλα εισαι ενα πουστρακι που τον παιζεις με τις εικονες της και ονειρευεσαι να σε γαμ.. η ιδια)θα ειδες οτι το ατομο ειναι 2 μετρα και οτι ειναι πολυ δυνατη κιολας,σαν αντρας.επισης θα ειδες οτι δεν ειναι τρανς,αλλα ενας πουστης με περουκα!επαναλαμβανω οτι εγω για τη Ναντια/Χαραλαμπο εχω πληροφοριες απο ΠΡΩΤΟ χερι.ξερω οτι ειναι και λιγο επικυνδυνη.αμα βρεθεις να σε σκιζει καμια φορα χωρις την θεληση σου θα ειναι αργα.εγω να προλαβω καταστασεις παω.μπαινουν στο σαιτ παιδια να μαθουν πληροφοριες για τις τρανσ.ε λοιπον εγω δινω πληροφοριες.δεν ειναι τρανσ αλλα αντρας με περουκα.γεγονος.εχει τεραστια χερια.γεγονος.ειναι πολυ δυνατη.γεγονος.ειναι επικυνδυνη.γεγονος.εσυ αντρεα1977 οταν και αμα τη δεις απο κοντα απλα θα επιβεβαιωσεις τα λεγομενα μου.να ξεκαθαρισω οτι εχω γνωμη για αλλες που ΕΙΝΑΙ τρανς και μαλιστα εχω καλες γνωμες για καποιες.δεν αναφερω ονοματα γιατι η Ναντια θα το παρει οτι τη θαβω για να προωθησω αλλες.
Τώρα δηλαδή δεν την έθαψες...!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.730
Like
2.468
Πόντοι
456
αφου οπως λες την εχεις δει απο κοντα,που πολυ αμφιβαλω,τοτε θα ειδες οτι τα χερια της ναντιας ειναι ενος ανθρωπου που εχει σκαψει στρεμματα και στρεμματα μονος του.ΑΝ την ειδες(που ειμαι σιγουρος οτι ΔΕΝ απλα εισαι ενα πουστρακι που τον παιζεις με τις εικονες της και ονειρευεσαι να σε γαμ.. η ιδια)θα ειδες οτι το ατομο ειναι 2 μετρα και οτι ειναι πολυ δυνατη κιολας,σαν αντρας.επισης θα ειδες οτι δεν ειναι τρανς,αλλα ενας πουστης με περουκα!επαναλαμβανω οτι εγω για τη Ναντια/Χαραλαμπο εχω πληροφοριες απο ΠΡΩΤΟ χερι.ξερω οτι ειναι και λιγο επικυνδυνη.αμα βρεθεις να σε σκιζει καμια φορα χωρις την θεληση σου θα ειναι αργα.εγω να προλαβω καταστασεις παω.μπαινουν στο σαιτ παιδια να μαθουν πληροφοριες για τις τρανσ.ε λοιπον εγω δινω πληροφοριες.δεν ειναι τρανσ αλλα αντρας με περουκα.γεγονος.εχει τεραστια χερια.γεγονος.ειναι πολυ δυνατη.γεγονος.ειναι επικυνδυνη.γεγονος.εσυ αντρεα1977 οταν και αμα τη δεις απο κοντα απλα θα επιβεβαιωσεις τα λεγομενα μου.να ξεκαθαρισω οτι εχω γνωμη για αλλες που ΕΙΝΑΙ τρανς και μαλιστα εχω καλες γνωμες για καποιες.δεν αναφερω ονοματα γιατι η Ναντια θα το παρει οτι τη θαβω για να προωθησω αλλες.

Για κάτσε ρε φίλε, ποιός είναι η Νάντια? ο Τζακ ο Αντεροβγάλτης ? και οι πληροφορίες από πρώτο χέρι ποιές είναι ? πήγες να τη συναντήσεις και ήταν πολύ δυνατή και σε έβαλε κάτω και στον σφύριξε χωρίς τη θέλησή σου ? νάσαι σίγουρος μεγάλε πως όποιος δεν θέλει να γαμηθεί δεν πρόκειται να τον φάει ποτέ.. τώρα αν εσένα δεν σε φτιάχνει η εμφάνισή της... άλλο θέμα.. περί ορέξεως κολοκυθόπιτα...
 

themirrorwaters

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
αμα απαγορευονται οι κακες κριτικες για τη ναντια ενταξει.νομιζω οτι εδω γραφονται τοσο τα καλα οσο και τα ασχημα.εγω ξερω τα κακα.τι να κανω?τα γεγονοτα οτι ειναι δυνατη σαν αντρας και οτι φοραει περουκα ισως να ενδιαφερουν καποιον που σκεφτεται να την επισκεφτει ρε παιδια.ας βγει καποιος που την εχει δει απο κοντα να μας πει αν αυτα τα 2 δεν ειναι γεγονοτα.
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Για κάτσε ρε φίλε, ποιός είναι η Νάντια? ο Τζακ ο Αντεροβγάλτης ? και οι πληροφορίες από πρώτο χέρι ποιές είναι ? πήγες να τη συναντήσεις και ήταν πολύ δυνατή και σε έβαλε κάτω και στον σφύριξε χωρίς τη θέλησή σου ? νάσαι σίγουρος μεγάλε πως όποιος δεν θέλει να γαμηθεί δεν πρόκειται να τον φάει ποτέ.. τώρα αν εσένα δεν σε φτιάχνει η εμφάνισή της... άλλο θέμα.. περί ορέξεως κολοκυθόπιτα...
ναι τον βιασε θα μας πει σε λιγο.....μηπως τα ηθελε ο κωλος του?αφου η ναντια γαμαει και γενικα ολες οι τρανς το κανουν γιατι παει με τρανς :think:
 

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
:jerking:
Άντε πάλι με τη Νάντια......
1. αν δέν τα θέλει ο κώλος σου, δέν σε γαμάει κανένας

2. πρόκειται για φοβερό κώλο. πως το λένε ρε παιδί μου, τον αρπάζει τον πούτσο και γουστάρει λέμε.......

3. δεν με έχει προσλάβει για διαφημιστή...

4. έχω καιρό να τη βρώ να την πηδήξω.

5. λές αυτό να με πειράζει γιατρέ μου? :rockon: :rockon:
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
παντως, οπως συνεβη και στο αντιστοιχο θεμα για θεσσαλονικη, με το που μπηκαν στη συζητηση καποιες τρανς, εγινε μπουρδελο ονομα και πραγμα.
ευτυχως γιατι νομιζα οτι ηταν μονο δικο μας προνομιο
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
:jerking:
Άντε πάλι με τη Νάντια......
1. αν δέν τα θέλει ο κώλος σου, δέν σε γαμάει κανένας

2. πρόκειται για φοβερό κώλο. πως το λένε ρε παιδί μου, τον αρπάζει τον πούτσο και γουστάρει λέμε.......

3. δεν με έχει προσλάβει για διαφημιστή...

4. έχω καιρό να τη βρώ να την πηδήξω.

5. λές αυτό να με πειράζει γιατρέ μου? :rockon: :rockon:

Πιο...??? Το ότι δεν σε γάμησε???
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.730
Like
2.468
Πόντοι
456
αμα απαγορευονται οι κακες κριτικες για τη ναντια ενταξει.νομιζω οτι εδω γραφονται τοσο τα καλα οσο και τα ασχημα.εγω ξερω τα κακα.τι να κανω?τα γεγονοτα οτι ειναι δυνατη σαν αντρας και οτι φοραει περουκα ισως να ενδιαφερουν καποιον που σκεφτεται να την επισκεφτει ρε παιδια.ας βγει καποιος που την εχει δει απο κοντα να μας πει αν αυτα τα 2 δεν ειναι γεγονοτα.
Πρώτα απ όλα δεν έγραψες κανένα καλό... μόνο κακά.. τώρα το πόσο δυνατή είναι δεν το ξέρω... δεν συναγωνιστήκαμε στο μπρα-ντε-φερ.... πάντως δεν νομίζω περισσότερο από μένα.. η εμφάνιση στο ξαναείπα είναι θέμα προσωπικού γούστου, αλλά δεν είναι και το μόνο κριτήριο επιλογής.. μη το ξεχνάς πως όσοι την έχουν συναντήσει (συμπεριλαμβανομένου και εμού) έχουν πει τα καλύτερα από άποψη συμπεριφοράς.. και για να στο κάνω λιανά.. αν ήταν να διαλέξω ανάμεσα σε Νικόλ και Νάντια.. θα προτιμούσα την φιλική συμπεριφορά και την περιποίηση της Νάντιας από την ξεπέτα της Νικόλ (κατά τα λεγόμενα των συναθλητών διότι δεν έχω προσωπική εμπειρία με την ίδια)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom