Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Yanbi,

Τα λάθη, τα πάθη, τα βίτσια και οι παραγγελιές πληρώνονται … Πάντως, συμφωνώ μαζί σου ότι πρόκειται για ακριβό χόμπυ  :helpplea:

Όμως από την άλλη μεριά αξίζει νομίζω να δοκιμάσει κανείς για μια φορά τουλάχιστον ένα τέτοιο εξωτικό φρούτο. Με τον ίδιο τρόπο που αξίζει να μείνει - για μια βραδιά έστω - σε ένα πολύ ακριβό ξενοδοχείο, να γευματίσει σε ένα πολύ καλό εστιατόριο ή να οδηγήσει μια νοικιάρικη Porsche Carrera  :dancing:.

Δεν είναι καθημερινή διασκέδαση (για μένα τουλάχιστον αφού δεν έχω τέτοια οικονομική δυνατότητα) αλλά αξίζει να ζοριστεί κανείς ώστε να μπορέσει να ζήσει την εμπειρία – έστω και για λίγο, δυστυχώς  :(
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
παντως μια παρτουζιτσα και με τις δυο θα ηταν καυλα..τι λετε?
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Yanbi,

Τα λάθη, τα πάθη, τα βίτσια και οι παραγγελιές πληρώνονται … Πάντως, συμφωνώ μαζί σου ότι πρόκειται για ακριβό χόμπυ  :helpplea:

Όμως από την άλλη μεριά αξίζει νομίζω να δοκιμάσει κανείς για μια φορά τουλάχιστον ένα τέτοιο εξωτικό φρούτο. Με τον ίδιο τρόπο που αξίζει να μείνει - για μια βραδιά έστω - σε ένα πολύ ακριβό ξενοδοχείο, να γευματίσει σε ένα πολύ καλό εστιατόριο ή να οδηγήσει μια νοικιάρικη Porsche Carrera  :dancing:.

Δεν είναι καθημερινή διασκέδαση (για μένα τουλάχιστον αφού δεν έχω τέτοια οικονομική δυνατότητα) αλλά αξίζει να ζοριστεί κανείς ώστε να μπορέσει να ζήσει την εμπειρία – έστω και για λίγο, δυστυχώς  :(

Ολα αυτά καλά... Τι γίνεται όμως αν σου ανοίξει η όρεξη με την ...Carrera...
 

nsbowler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
192
Κριτικές
11
Like
1.307
Πόντοι
491
Καθομαι και παρατηρω αυτες τις μερες ολα αυτα που λεγονται στο φορουμ. Ρε αγορια και κοριτσια, γιατι καθεστε και αναλωνεστε σε θεματα και καταστασεις που στην ουσια ειναι μετρημενα κουκια? Και προς τι οι προσβολες προς τα κοριτσια? Αν εχετε παραπονα απο αυτα το καλυτερο θα ηταν να τους τα λεγατε κατα προσωπο...γιατι κραζετε στο φορουμ? Γιατι προκαλειτε? Anyway...Οσο αφορα για αυτους που βριζουν και εμασ που γουσταρουμε αυτα τα κοριτσια και τα κοριτσια τα ιδια...παιδια...ψυχολογος-τα χαπακια σας και νανι....αυτα!!!!
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
καλα τοτε. Παντως σκεψου το και δεν εχω μουνακι για να γινης πλακομουνου ολο και κατι θα καναμε.
βρε ξερω πολυ καλα τι εχεις....μανα θα μπορεσεις να με κανεις?θελω δυνατο σεχ
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
[quote author=Yanbi]
Ολα αυτά καλά... Τι γίνεται όμως αν σου ανοίξει η όρεξη με την ...Carrera...
[/quote]

Ε! τότε την πούτσισες (είμαι παθών, μιλάω από προσωπική εμπειρία) :headbang: ... Για το υπόλοιπο της μπουρδελιάρικης ζωής σου θα ζείς στη μιζέρια και θα νιώθεις ότι τι βγάζεις με υποκατάστατα  :jerking:
Δε γαμιέται όμως ρε Yanbi!? Μια ζωή την έχουμε, ας τη γλεντήσουμε όπως μπορούμε  :dancing: :rockon:
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Ε! τότε την πούτσισες (είμαι παθών, μιλάω από προσωπική εμπειρία) :headbang: ... Για το υπόλοιπο της μπουρδελιάρικης ζωής σου θα ζείς στη μιζέρια και θα νιώθεις ότι τι βγάζεις με υποκατάστατα  :jerking:
Δε γαμιέται όμως ρε Yanbi!? Μια ζωή την έχουμε, ας τη γλεντήσουμε όπως μπορούμε  :dancing: :rockon:
Ετσι όπως το θέτεις...
Δεν λέω... Εχει την "φιλοσοφική" του αξία...
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
βρε ξερω πολυ καλα τι εχεις....μανα θα μπορεσεις να με κανεις?θελω δυνατο σεχ
Δηλώνω νονός από τώρα...
Εχω προτεραιότητα λόγω δήλωσης κατα την στιγμή της σκέψης της σύλληψης...
(Πάει... Θα με στείλετε αδιάβαστο σήμερα...)
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
βρε ξερω πολυ καλα τι εχεις....μανα θα μπορεσεις να με κανεις?θελω δυνατο σεχ
Προσεξε μην σου αρεση μετα ομως και μου ζητας και γαμο. ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ολα και ολα. Δεν παντρευομε.
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Εγω παντως,πολυ θα γουσταρα να ειμαι σε ενα τρενακι,με την Δαναη και την Συλβια.Αλλα στην σκευοφορο.Ουτε μπροστα ουτε στην μεση.Πισω για σιγουρια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Εγω παντως,πολυ θα γουσταρα να ειμαι σε ενα τρενακι,με την Δαναη και την Συλβια.Αλλα στην σκευοφορο.Ουτε μπροστα ουτε στην μεση.Πισω για σιγουρια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πονηρούλη εσύ... Πάντα επί του ασφαλούς...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom