Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Καλησπερα σε όλους, με ενδιαφέρει πολύ η συγκεκριμένη ήταν Αθήνα και ήρθε Θεσσαλονίκη. Κάποιος από Αθήνα που γνωρίζει ας μου δώσει τα φώτα του. Ευχαριστώ

Καθε φορα που βλεπω τη φατσα της σε αγγελια τσαντιζομαι.

Ότι χειροτερο απο συμπεριφορα. Κ απο κοντα δεν είναι κ όμορφη.
 

noknow4

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
1
Συνεύρεση με Λένα τρανς στο καλαμάκι σε χώρο δικό της πολύ γρήγορη συνεννόηση πεντακάθαρη ο χώρος πολύ καθώς πρέπει ψιλή. Πολύ εντυπωσιακή για τα γούστα μου με βυζαρες και κορμάρα , χωρίς όχι και μη χωρίς αναστολές η γκομενα ότι πρέπει για όλα τα γούστα , παθητική μου ρούφηξε την ψωλη για πολύ ώρα και της έσκισα τον πάτο χωρίς οίκτο και χωρίς να δείχνει να ενοχλείτε ίσα ίσα παρακαλούσε για πολύ κωλοχτύπημα, πολύ καλή στο σοσιαλ 60 ευρώ πολύ ευχάριστη παρέα ‘!!!!!
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
Συνεύρεση με Λένα τρανς στο καλαμάκι σε χώρο δικό της πολύ γρήγορη συνεννόηση πεντακάθαρη ο χώρος πολύ καθώς πρέπει ψιλή. Πολύ εντυπωσιακή για τα γούστα μου με βυζαρες και κορμάρα , χωρίς όχι και μη χωρίς αναστολές η γκομενα ότι πρέπει για όλα τα γούστα , παθητική μου ρούφηξε την ψωλη για πολύ ώρα και της έσκισα τον πάτο χωρίς οίκτο και χωρίς να δείχνει να ενοχλείτε ίσα ίσα παρακαλούσε για πολύ κωλοχτύπημα, πολύ καλή στο σοσιαλ 60 ευρώ πολύ ευχάριστη παρέα ‘!!!!!
Βάλε ένα link να ξεστραβωθούμε
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456

Για αυτήν λέει λογικά. Με τα φεγγάρια της είναι από οτι ξέρω, θα ακούσεις εμπειρίες του 10 αλλά και του 3
 

BOUGA

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1

Για αυτήν λέει λογικά. Με τα φεγγάρια της είναι από οτι ξέρω, θα ακούσεις εμπειρίες του 10 αλλά και του 3

Αυτή παίζει και μπάσκετ :glasses:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.734
Πόντοι
2.356
Καλησπερα σε όλους, με ενδιαφέρει πολύ η συγκεκριμένη ήταν Αθήνα και ήρθε Θεσσαλονίκη. Κάποιος από Αθήνα που γνωρίζει ας μου δώσει τα φώτα του. Ευχαριστώ

Ξεπέτα και κακή επαγγελματίας. Να μην πάτε με αυτήν. Πολύ κακή. Έχουν δίκιο οι προηγούμενοι.
 

giannisdob313

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2016
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
0

Καλημέρα στην ομάδα γνωρίζει κανένας κάτι γι αυτό το κομμάτι;
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.734
Πόντοι
2.356

Καλημέρα στην ομάδα γνωρίζει κανένας κάτι γι αυτό το κομμάτι;

Φαίνεται καλή αν και ομολογώ φαίνεται "ξεπετέ" λιγάκι, αλλά προς Θεού δεν την έχω δοκιμάσει. Απλά λόγω τεράστιας εμπειρίας κάνω μια κρίση (υποκειμενική φυσικά).
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
Εγγρ.
12 Μαρ 2019
Μηνύματα
75
Κριτικές
15
Like
569
Πόντοι
290
Εχει κάποιος γνώση τι γίνεται με τις βιντεοσκοπήσεις??
Δηλαδη αν θέλω να τραβήξω το όλο σκηνικό με το κινητό μου .. αφήνουν?
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.734
Πόντοι
2.356
Εχει κάποιος γνώση τι γίνεται με τις βιντεοσκοπήσεις??
Δηλαδη αν θέλω να τραβήξω το όλο σκηνικό με το κινητό μου .. αφήνουν?

Νομίζω είναι αρκετά δύσκολο εγχείρημα. Λίγες τρανς θα δίνανε τέτοια συγκατάθεση. Επίσης, κατά τη δική μου, εντελώς ταπεινή άποψη, η καλύτερη βιντεοσκόπηση είναι στο μυαλό σου. Γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι μπορει να γίνει και σ εποια χέρια μπορεί να βρεθεί το βίντεό σου.
 
Εγγρ.
12 Μαρ 2019
Μηνύματα
75
Κριτικές
15
Like
569
Πόντοι
290
Νομίζω είναι αρκετά δύσκολο εγχείρημα. Λίγες τρανς θα δίνανε τέτοια συγκατάθεση. Επίσης, κατά τη δική μου, εντελώς ταπεινή άποψη, η καλύτερη βιντεοσκόπηση είναι στο μυαλό σου. Γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι μπορει να γίνει και σ εποια χέρια μπορεί να βρεθεί το βίντεό σου.
Σωστο εινα αυτο που λες... αλλα καποιες υπενθυμίσεις των καλων φασεων παντα εχουν αξια!!!!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.734
Πόντοι
2.356
Σωστο εινα αυτο που λες... αλλα καποιες υπενθυμίσεις των καλων φασεων παντα εχουν αξια!!!!
Βρε δεν αντιλέγω. Μαζί σου είμαι σε αυτό - αλλά δυστυχώς οι καιροί είναι εξαιρετικά επικίνδυνοι. Ίσως, αν γίνεται κάτι, εννοώ με βιντεοσκόπηση κατόπιν συνένεσης φυσικά, να είναι με καλυμμένα χαρακτηριστικά προσώπου (και από τους δύο πχ).
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Ξεκινω απο το βασικοτερο.Βιντεοσκοπεις αποκλειστικα με το ΔΙΚΟ ΣΟΥ κινητο.Ειτε εισαι ενεργητικος ειτε παθητικος.Εφοσον γινεται με συγκαταθεση το ολο σκηνικο εισαι ΕΣΥ αποκλειστικα υπευθηνος αν διαρευσει το βιντεο.Το παραδειγμα με τον ΗΛΙΘΙΟ ραπερ ειναι νωπο ακομα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom