Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

skliros74

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Η Δανάη στην φυλής 99 το παιζει;για την χαρά γνωρίζω.. .Είναι το ίδιο το υμπανο με ωραίο εργαλειο;
 

Kristi

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
124
Like
74
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους κ απο μενα.ειμαι η κριστι κροσσ 27χ
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
130
Πόντοι
1
Καλησπέρα!

Στα τηλέφωνα των αγγελίων για τις αλλοδαπές τρανς υπάρχει κάποιος που απαντάει στα ελληνικά? ή μιλάνε μόνο αγγλικά, γιατι δεν ξέρω γρι αγγλικα. Είμαι ασχετος με τον χώρο. Θέλω να δοκιμάσω για 1η φορά και δεν ξέρω ούτε τί ωρες δεχονται ουτε που βρίσκονται. Τα μόνα που έχω διαβάσει απο εδώ είναι για μία Υβανα (τρανς και αυτη?) ή το vip deluxe, κατι για Παγκράτι, κάπου στην Ακρόπολη ένα αλλο. Μπορεί να με φωτίσει κανείς.

 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα!

Στα τηλέφωνα των αγγελίων για τις αλλοδαπές τρανς υπάρχει κάποιος που απαντάει στα ελληνικά? ή μιλάνε μόνο αγγλικά, γιατι δεν ξέρω γρι αγγλικα. Είμαι ασχετος με τον χώρο. Θέλω να δοκιμάσω για 1η φορά και δεν ξέρω ούτε τί ωρες δεχονται ουτε που βρίσκονται. Τα μόνα που έχω διαβάσει απο εδώ είναι για μία Υβανα (τρανς και αυτη?) ή το vip deluxe, κατι για Παγκράτι, κάπου στην Ακρόπολη ένα αλλο. Μπορεί να με φωτίσει κανείς.
Για να μην κλαις το 100ρι-150ρι με μια ξενη που δεν μπορεις να της πεις τι θελεις ξεκινα απο τις ντοπιες...εχεις τοσες επιλογες..... :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom:
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
130
Πόντοι
1
Για να μην κλαις το 100ρι-150ρι με μια ξενη που δεν μπορεις να της πεις τι θελεις ξεκινα απο τις ντοπιες...εχεις τοσες επιλογες..... :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom:
Τις Ελληνίδες τις έχω δει (οσες είναι σε αγγελίες και στα σαιτ) και από εμφάνιση είναι πολύ χάλια. Επειδή θα είναι η 1η φορά θέλω η εμφάνιση να είναι γυναικεία. Οι ελληνίδες αντροφέρνουν πολύ. Με τη μόνη που θα μπορούσα να πάω είναι αυτη: αλλά έχουν ακουστεί και θετικά και πολλά αρνητικά σχόλεια που με έχουν φρενάρει. Η πρώτη φορά είναι πάντα δύσκολη και χρειάζομαι αγάπη φροντίδα και προδερμ που λενε.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Τις Ελληνίδες τις έχω δει (οσες είναι σε αγγελίες και στα σαιτ) και από εμφάνιση είναι πολύ χάλια. Επειδή θα είναι η 1η φορά θέλω η εμφάνιση να είναι γυναικεία. Οι ελληνίδες αντροφέρνουν πολύ. Με τη μόνη που θα μπορούσα να πάω είναι αυτη: αλλά έχουν ακουστεί και θετικά και πολλά αρνητικά σχόλεια που με έχουν φρενάρει. Η πρώτη φορά είναι πάντα δύσκολη και χρειάζομαι αγάπη φροντίδα και προδερμ που λενε.
φροντισε αυτα που λες για φροντιδα και προδερμ να τα μαθεις στα αγγλικα και στα ισπανικα αλλιως δεν σε σωζει κατι..εγω αυτο που ηταν να πω το ειπα.... :hi:
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Παιδια να ρωτησω κατι. Αυτη την εβλεπα καιρο σε αγγελιες και πριν λιγο την ειδα στη Συγγρου. Απο κοντα ειναι πολυ πιο ωραια, τουλαχιστον για τα δικα μου γουστα. Καμια σχεση με τις φωτο. Επισης εχει αδυνατισει πολυ. Λογικα πρεπει να ειναι η ιδια εκτος πια κι αν μοιαζουν πολυ. Αξιζει στις υπηρεσιες της;


Με ενδιαφερει το παθητικο της κομματι μονο.
 

darkmpourdel

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους φίλους,προχθές το βράδυ λοιπόν πηρα την απόφαση να πετάξω ενα 50ρικο στα σκουπίδια...διότι εκεί ήταν η κατάληξή του...δεν θα κάνω λινκ και μλκιες...πάμε στο ψητό...πηρα το τραβελάκι την γνωστή Αγάπη...εμφανίσιμη...ωραίο σχετικά στήθος,καλό σώμα αλλα πέρασμα καπότας σε ξεκαύλωτο πούτσο δεν λέει...κρίμα και ειχε προοπτικές...ξεπέτα του 20λεπτου και ίσως λέω πολύ...κρίμα,πλήρες απογοήτευση...δύσκολα θα ξαναδώσω 50αρι σε επαγγελματία....αποφύγετέ την όπως ο διάολος το λιβάνι...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
5
Like
4.158
Πόντοι
606
Καλησπέρα στους φίλους,προχθές το βράδυ λοιπόν πηρα την απόφαση να πετάξω ενα 50ρικο στα σκουπίδια...διότι εκεί ήταν η κατάληξή του...δεν θα κάνω λινκ και μλκιες...πάμε στο ψητό...πηρα το τραβελάκι την γνωστή Αγάπη...εμφανίσιμη...ωραίο σχετικά στήθος,καλό σώμα αλλα πέρασμα καπότας σε ξεκαύλωτο πούτσο δεν λέει...κρίμα και ειχε προοπτικές...ξεπέτα του 20λεπτου και ίσως λέω πολύ...κρίμα,πλήρες απογοήτευση...δύσκολα θα ξαναδώσω 50αρι σε επαγγελματία....αποφύγετέ την όπως ο διάολος το λιβάνι...
καλά ρε Μουτρο δεν είσαι κ ο μόνος αλλά κ σ την αγαπη βρηκες
 

darkmpourdel

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Δεν ηξερα και δεν μπηκα σε διαδικασια να ψαξω κριτικες και μλκιες....τωρα πηγα και ειδα με τα ματια μου και δεν ειναι θεμα εμφανισης....ειμαι πολυ κομπλε μη σου πω και αρκετα εμφανησιμος....ειναι θεμα επαγγελματισμου....τεσ πα,την δοκιμασα και δεν ξαναπαω που να με πληρωνουν...ελπιζω κανεις να μην πιαστει μλκς οπως εγω και ελπιζς να το διαβασει ο κοσμος που δουλευει σκληρα γι αυτα τα λεφτα και ψαχνει απλα να περασει καλα +οτι ειμαι μονο ενεργητικος....η χαρα της επρεπε να ειμουν  :(
 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1
Διαβασε κ εσυ ρε αδερφακι μου δυο τρεις σελιδες πριν πας... σε καταλαβαινω γτ οντως το 50αρι που σου πηρε εσενα στο τεταρτο και χωρις να μεινεις ευχαριστημενος, σκιζεσαι γιανα το βγαλεις...κ οπως λεει καποιος , η πεινα και η καβλα ειναι ο χειροτερος συμβουλος....
 

Lekadi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας καινουργιος στο φορυμ..δαναη απο φυλης 99 οτι καλυτερο..
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456
Ηταν η δευτερη εμπιρια μου..μεγαλα προσοντα με ειχε κανενα μισαωρο στα 4..για κακη μου τυχη επρεπε να φυγει..
και σ' άφησε έτσι αμανάτι στα 4 ;;
δεν ήξερα πάντως ότι στα μπουρδέλα κάθονται και μισάωρο στο δωμάτιο..
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.969
Κριτικές
34
Like
7.747
Πόντοι
3.886
Μαγκες εχει δοκιμασει κανεις τη χελγκα..?
 

megasnik

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
8.043
Κριτικές
4
Like
805
Πόντοι
146
Η δική μου πάντως καλύτερη εμπειρία σε σπίτι είναι με τη Βίκη στο Αγκύρας.Πραγματικό αστέρι.Όλα τα λεφτά είναι το Βικάκη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom