Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (6 μέλη και 19 επισκέπτες)

Wander

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2024
Μηνύματα
8
Like
14
Πόντοι
0
ρε σεις αφου ξερετε οτυ δαυτες ειναι 3/3 μεσα στα σπυτακια που εχουν γιατι πατε γυρευοντας !!!!!αλλοστε φενεται και απο αυτες τ φωτο η ασχημια τους ελεος !!!!
Δεν μένω Αθήνα και έτσι δεν ήξερα, την έχω πατήσει πολλές φορές με τέτοιες περιπτώσεις, για αυτό έφτιαξα το προφίλ εδώ όσο μπορώ να ενημερώνομαι και να ενημερώνω και εσάς, τώρα έχω πάθει φρίκη πάλι δεν ξέρω σε ποια να πάω, αυτή η Yara και η Cammy βλέπω ότι έχουν καλές κριτικές
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
584
Κριτικές
23
Like
1.923
Πόντοι
496
Δεν μένω Αθήνα και έτσι δεν ήξερα, την έχω πατήσει πολλές φορές με τέτοιες περιπτώσεις, για αυτό έφτιαξα το προφίλ εδώ όσο μπορώ να ενημερώνομαι και να ενημερώνω και εσάς, τώρα έχω πάθει φρίκη πάλι δεν ξέρω σε ποια να πάω, αυτή η Yara και η Cammy βλέπω ότι έχουν καλές κριτικές
Υara + Isabella *, Cammy + Jamilly , Mallu + Kalisee . Συγκάτοικοι και καλά παιδιά . * Δεν ξέρω αν μένει μαζί τους και η Tracy με το παλούκι , δεν την έχω επισκεφθεί.
 

Wander

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2024
Μηνύματα
8
Like
14
Πόντοι
0
Υara + Isabella *, Cammy + Jamilly , Mallu + Kalisee . Συγκάτοικοι και καλά παιδιά . * Δεν ξέρω αν μένει μαζί τους και η Tracy με το παλούκι , δεν την έχω επισκεφθεί.
Το τράβηξα screen shot μόλις ανέβω Αθήνα θα δοκιμάσω κάποια από αυτές αν όχι όλες και θα σας ενημερώσω, σε ευχαριστώ πολύ φιλαράκι μου νάσαι καλα !
 

jcola

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Υara + Isabella *, Cammy + Jamilly , Mallu + Kalisee . Συγκάτοικοι και καλά παιδιά . * Δεν ξέρω αν μένει μαζί τους και η Tracy με το παλούκι , δεν την έχω επισκεφθεί.
όταν λες συγκάτικοι ... όλες μεσα στο σπίτι κατα το ραντεβού?
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
238
Like
112
Πόντοι
1
Η Lohanny ξέρετε με ποια κάνει τρίο;;
Από τις καλύτερες που έχω συναντήσει!!
 

energ1997

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2024
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
πανε και δωσε μας εσυ

Για δώσε κ άλλες πληροφοριες αν έχεις πάει
Πηγα σήμερα τελικά εγώ. Άψογη σε όλα της. Και πιο θηλυκή δε πάει . Τσιμπουκάρα και τον παίρνει τέλεια. Μακάρι να είχαμε πολλές τέτοιες πιτσιρίκες Ελληνίδες
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
510
Like
1.411
Πόντοι
206
Πηγα σήμερα τελικά εγώ. Άψογη σε όλα της. Και πιο θηλυκή δε πάει . Τσιμπουκάρα και τον παίρνει τέλεια. Μακάρι να είχαμε πολλές τέτοιες πιτσιρίκες Ελληνίδες
ειπαμε ΝΑΙ σε ολα ο τυπος
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
899
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Πηγα σήμερα τελικά εγώ. Άψογη σε όλα της. Και πιο θηλυκή δε πάει . Τσιμπουκάρα και τον παίρνει τέλεια. Μακάρι να είχαμε πολλές τέτοιες πιτσιρίκες Ελληνίδες
Μπραβο, για αυτο επεσε η αγγελια....
 

Harry60

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
211
Like
479
Πόντοι
21
Έχουμε κάτι για αυτήν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom