Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

Wander

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2024
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
ρε σεις αφου ξερετε οτυ δαυτες ειναι 3/3 μεσα στα σπυτακια που εχουν γιατι πατε γυρευοντας !!!!!αλλοστε φενεται και απο αυτες τ φωτο η ασχημια τους ελεος !!!!
Δεν μένω Αθήνα και έτσι δεν ήξερα, την έχω πατήσει πολλές φορές με τέτοιες περιπτώσεις, για αυτό έφτιαξα το προφίλ εδώ όσο μπορώ να ενημερώνομαι και να ενημερώνω και εσάς, τώρα έχω πάθει φρίκη πάλι δεν ξέρω σε ποια να πάω, αυτή η Yara και η Cammy βλέπω ότι έχουν καλές κριτικές
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
582
Κριτικές
23
Like
1.919
Πόντοι
496
Δεν μένω Αθήνα και έτσι δεν ήξερα, την έχω πατήσει πολλές φορές με τέτοιες περιπτώσεις, για αυτό έφτιαξα το προφίλ εδώ όσο μπορώ να ενημερώνομαι και να ενημερώνω και εσάς, τώρα έχω πάθει φρίκη πάλι δεν ξέρω σε ποια να πάω, αυτή η Yara και η Cammy βλέπω ότι έχουν καλές κριτικές
Υara + Isabella *, Cammy + Jamilly , Mallu + Kalisee . Συγκάτοικοι και καλά παιδιά . * Δεν ξέρω αν μένει μαζί τους και η Tracy με το παλούκι , δεν την έχω επισκεφθεί.
 

Wander

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2024
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
Υara + Isabella *, Cammy + Jamilly , Mallu + Kalisee . Συγκάτοικοι και καλά παιδιά . * Δεν ξέρω αν μένει μαζί τους και η Tracy με το παλούκι , δεν την έχω επισκεφθεί.
Το τράβηξα screen shot μόλις ανέβω Αθήνα θα δοκιμάσω κάποια από αυτές αν όχι όλες και θα σας ενημερώσω, σε ευχαριστώ πολύ φιλαράκι μου νάσαι καλα !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom