Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
Άν δεν το σηκωνει καθολου ή αν το σηκωσει και μιλησει ασχημα δειχνει ποσο επαγγελματιας είναι. Συνηθως από κοντα είναι ακομα χειρότερες..
 

christos1917

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2008
Μηνύματα
19
Like
5
Πόντοι
0
Καλησπερα αν δεν κάνω λάθος είσαι η κοπέλα που έχεις δώσει και συνέντευξη σε κάποιο Κανάλι μαζί με μια άλλη κοπέλα που λέγατε για τις πιάτσες κτλ!!! Εγώ θέλω κάτι απλό πολύ απλό !! Να είσαι υποτακτική αργό χαλαρό τσιμπουκι να καβλωσο χωρίς πρόστυχα λόγια και έντονες ματιές διότι τα θεωρο ψεύτικα !!! Μετά θέλω να σε πάρω από πισο ( ενοειται να βάλεις λιπαντικό να μπαίνει  καλά γιατί αλλιώς ξεκαβλωνο και μετά καθώς στο μπαινοβγαζο αισθησιακά να στον παίζω και να χύσουμε μαζί εγώ μέσα σου ( ενοειται με καποτα ) και εσυ στο χέρι μου !! Γίνεται αυτό το απλό πράγμα ???  Ευχαριστώ καλημέρα
μωρό δώσε τηλ να κανονίσουμε!
 

Christian Makris

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
89
Like
3
Πόντοι
0

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.722
Like
2.406
Πόντοι
456

Αυτή η Μαλεβί φαίνεται ξεπέτα και ότι σκέφτεται μονο τα λεφτά. Ξέρει κανείς αν έχω λάθος; Εννοώ έχει εμπειρία κανείς;
η πείρα μου λέει, πως όταν βλέπεις αγγελία με τη φράση "έλα και δεν θα χάσεις" το μόνο σίγουρο είναι ότι θα χάσεις.. τουλάχιστον ένα 50ρικο..
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21

Αυτή η Μαλεβί φαίνεται ξεπέτα και ότι σκέφτεται μονο τα λεφτά. Ξέρει κανείς αν έχω λάθος; Εννοώ έχει εμπειρία κανείς;
gypsy καλο κοριτσι δεν ειναι ξεπετα πολυ καλη πιπα και τρυπα
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Φερνουν στο χρωμα και νομιζουν θα μπερδευτουμε με την προφορα
 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1

Αυτή η Μαλεβί φαίνεται ξεπέτα και ότι σκέφτεται μονο τα λεφτά. Ξέρει κανείς αν έχω λάθος; Εννοώ έχει εμπειρία κανείς;
Αρκετα καλο προσωπο και σωμα , υπερβολικα βογγητα που εμενα αυτα με ξενερωνουν.30 ευρω σε μια καβατζα πισω απ την Συγγρου.Δεν τα κλαιω αλλα δεν θα ξαναπαω κιολας
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.495
Κριτικές
2
Like
5.755
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα συναγωνιστές. Ξέρει κάποιος τι ώρες είναι η μαύρη τρανς (κουβανέζα ή κάτι τέτοιο) στο Φυλής 99; Αξίζει επίσκεψης; Παρακαλώ τα φώτα και τις πληροφορίες σας.
 

Christian Makris

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
89
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Ξέρει κάποιος τι ώρες είναι η μαύρη τρανς (κουβανέζα ή κάτι τέτοιο) στο Φυλής 99; Αξίζει επίσκεψης; Παρακαλώ τα φώτα και τις πληροφορίες σας.
Για ώρες πάρε τηλέφωνο. Το βρίσκεις εύκολα σε αγγελίες.
 

Zeronio

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Είμαι νέος στο φόρουμ και δεν έχω ασχοληθεί καν με τη φάση αυτή. Δεν έχω δοκιμάσει να πάω με κάποια τρανς κοπέλα. Θα δοκίμαζα ως ενεργητικος. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάτι; Να ψάξω αγγελίες; Πιάτσες; Επίσης ποσο κοστίζει στο περίπου η κάθε επιλογή. Ευχαριστώ.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.808
Like
253
Πόντοι
36
Καλησπέρα σας. Είμαι νέος στο φόρουμ και δεν έχω ασχοληθεί καν με τη φάση αυτή. Δεν έχω δοκιμάσει να πάω με κάποια τρανς κοπέλα. Θα δοκίμαζα ως ενεργητικος. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάτι; Να ψάξω αγγελίες; Πιάτσες; Επίσης ποσο κοστίζει στο περίπου η κάθε επιλογή. Ευχαριστώ.
Από αγγελίες κοστίζει συνήθως 50, οι βραζιλιανες είναι πιο ακριβές, στα 100-150 ανάλογα πόση ώρα θα κάτσεις. Για Συγγρού δεν είμαι σίγουρος.
 

Psol78

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2018
Μηνύματα
207
Like
287
Πόντοι
21

Γεια σου καυλα  :bigdick:

index.php
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom