Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Christian Makris

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
89
Like
3
Πόντοι
0
Έχω μλήσει μαζί της στο τηλ και μου είπε ότι βρίσκεται μόνο σε ξενοδοχείο, Γλυφάδα ή Καλλιθέα, ακούστηκε Οκ από το τηλ, αλλά αν έχει κάποιος live εμπειρία θα βοηθούσε.
Κι εγώ πήρα τηλέφωνο. Όπως τα λες. Περιμένω πληροφορίες ή να βάλει άλλες φωτογραφίες.
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
καλησπερα...new εδω και ακομα δεν μπορω να στειλω μηνυμα....anybody?
 

Συνημμένα

  • TPhoto_00045.jpg
    TPhoto_00045.jpg
    249,7 KB · Εμφανίσεις: 50

kainotomos

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ισως να μην ειμαι στο καταλληλο θεμα,αλλα η Νταιζη εργαζεται;και αν ναι ξερει καποιος το κινητο της;
 

Richman50

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2016
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
Δεν θυμάμαι, έχουν περάσει μέρες. Ίσως ο tass0s θυμάται.
Τώρα φιλαρακι τα θέλει το κωλαρακι σου. Εςυ δηλαδή τις πουτάνες τις παίρνεις και μιλάς για τον καιρό μαζί τους και δε θυμάσαι ταρίφες υπηρεσίες και αλλα αδιάφορα πραγματάκια....δηλαδή τι είπατε στο τηλέφωνο...μήπως μιλήσατε για τις εκλογές; Τουλάχιστον θυμάσαι τι ψηφίζει ;;;
Δε λέω καλη πράξη να το αβαντάρεις το κοριτσι που παραπάνω αποδείχτηκε οτι ποστάρει fake φωτογραφίες από Βραζιλιάνες ψωλαρουδες αλλα οχι να μας πουλάς.εδω σανό οτι δε θυμάσαι την τιμή;  Η αγγελία μου μυρίζει μούφα...κλεμμένες φωτο καθόλου πρόσωπο τηλέφωνο εννιαψηφιο στο σεξγρ????  1.60 60 κιλα?  Κανα αριστερό μπακ της δεκαετίας του 80 θα ναι
 

Incog123

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
64
Κριτικές
4
Like
148
Πόντοι
0
Τι απέγιναν οι πιάτσες ρε παιδιά? Έκανα μια βόλτα μετά από καιρό στον γνωστό παράδρομο και δεν είχε σχεδόν τίποτα...
 

Christian Makris

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
89
Like
3
Πόντοι
0
Τώρα φιλαρακι τα θέλει το κωλαρακι σου. Εςυ δηλαδή τις πουτάνες τις παίρνεις και μιλάς για τον καιρό μαζί τους και δε θυμάσαι ταρίφες υπηρεσίες και αλλα αδιάφορα πραγματάκια....δηλαδή τι είπατε στο τηλέφωνο...μήπως μιλήσατε για τις εκλογές; Τουλάχιστον θυμάσαι τι ψηφίζει ;;;
Δε λέω καλη πράξη να το αβαντάρεις το κοριτσι που παραπάνω αποδείχτηκε οτι ποστάρει fake φωτογραφίες από Βραζιλιάνες ψωλαρουδες αλλα οχι να μας πουλάς.εδω σανό οτι δε θυμάσαι την τιμή;  Η αγγελία μου μυρίζει μούφα...κλεμμένες φωτο καθόλου πρόσωπο τηλέφωνο εννιαψηφιο στο σεξγρ????  1.60 60 κιλα?  Κανα αριστερό μπακ της δεκαετίας του 80 θα ναι
Για να σου λύσω την απορία, τι είπαμε και τι δεν είπαμε, σου απαντώ:

Της είπα ότι μάλλον θα μοιάζει με τις φωτογραφίες και μου λέει ότι αυτές δικές της είναι.
Της είπα ότι γράφουν ότι είναι από άλλες και μου λέει καλά εγώ χοντρή και άσχημη είμαι;
Μετά μου είπε ότι κάνει ραντεβού σε ξενοδοχεία και δεν συνέχισα την κουβέντα.
Δεν θυμάμαι τιμή, επειδή μάλλον δεν ρώτησα.
Δεν ενδιαφέρομαι, επειδή δεν έχει φωτογραφία προσώπου και δικό της χώρο.
 

Richman50

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2016
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
Για να σου λύσω την απορία, τι είπαμε και τι δεν είπαμε, σου απαντώ:

Της είπα ότι μάλλον θα μοιάζει με τις φωτογραφίες και μου λέει ότι αυτές δικές της είναι.
Της είπα ότι γράφουν ότι είναι από άλλες και μου λέει καλά εγώ χοντρή και άσχημη είμαι;
Μετά μου είπε ότι κάνει ραντεβού σε ξενοδοχεία και δεν συνέχισα την κουβέντα.
Δεν θυμάμαι τιμή, επειδή μάλλον δεν ρώτησα.
Δεν ενδιαφέρομαι, επειδή δεν έχει φωτογραφία προσώπου και δικό της χώρο.

Αρα φιλαρακι συμφωνουμε τελικα. Το να τσιμπησεις σε τετοια αγγγελια ειναι σαν να κανεις κασκαντεριλικι χωρις κρανος...να πας και να πεσεις πανω στο βαμβακουλα με βυζια...η και χ ωρις βυζια
 

menis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2017
Μηνύματα
76
Like
1.105
Πόντοι
200
Γεια σε όλους,θέλω από όσους γνωρίζουν λόγω προσωπικής τους εμπειρίας να μου προτείνουν κάποια trans για ενεργοπαθητικό παιχνίδι.Είμαι εντελώς άπειρος με trans αλλά θέλω να το δοκιμάσω.Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
156
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους.

Ποια θα μου προτείνατε για καλό ενεργητικό (δικό της) με νορμάλ εργαλείο ανθρωπίνων διαστάσεων,θηλυκή και όχι κρος? Οι εμπειρίες μου είναι μόνο με αλλοδαπές αλλά δεν παλεύονται τα καυλιά τους.
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
915
Πόντοι
96
Καλησπέρα σε όλους.

Ποια θα μου προτείνατε για καλό ενεργητικό (δικό της) με νορμάλ εργαλείο ανθρωπίνων διαστάσεων,θηλυκή και όχι κρος? Οι εμπειρίες μου είναι μόνο με αλλοδαπές αλλά δεν παλεύονται τα καυλιά τους.
είναι τεράστια ε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom