Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

Zeronio

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Από αγγελίες κοστίζει συνήθως 50, οι βραζιλιανες είναι πιο ακριβές, στα 100-150 ανάλογα πόση ώρα θα κάτσεις. Για Συγγρού δεν είμαι σίγουρος.
Ευχαριστώ πολύ! Θα ψαχτώ στις αγγελίες. Ελπίζω να βρω καμία που να με ψήνει να δοκιμάσω.
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
429
Κριτικές
1
Like
1.105
Πόντοι
201
ages paizei  tpt kalo syggrou twra na ton valw min katevw tzaba

ειδικά τώρα καλοκαίρι που πολλά κορίτσια φεύγουν διακοπές-tour η Συγγρού είναι σχεδόν άδεια.
παίξε με αγγελίες στα γνωστά site
 

Christian Makris

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
89
Like
3
Πόντοι
0
Από αγγελίες κοστίζει συνήθως 50, οι βραζιλιανες είναι πιο ακριβές, στα 100-150 ανάλογα πόση ώρα θα κάτσεις. Για Συγγρού δεν είμαι σίγουρος.
Μερικές το έχουν 40 κι αν έχεις πενηντάρι, ντεμέκ δεν έχουν ρέστα και σου τρώνε το δεκάρι.
Πριν πάτε, ρωτάτε και παίρνετε ακριβώς.
 

Ripper13

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2017
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
0
καλοκαίρι είναι, διακοπές μάλλον δεν θα πάμε...ας τα φάμε σε τραβέλια!! :rockon: :takethis:
 

Ahotone

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
64
Like
69
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Είμαι νέος στο φόρουμ και δεν έχω ασχοληθεί καν με τη φάση αυτή. Δεν έχω δοκιμάσει να πάω με κάποια τρανς κοπέλα. Θα δοκίμαζα ως ενεργητικος. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάτι; Να ψάξω αγγελίες; Πιάτσες; Επίσης ποσο κοστίζει στο περίπου η κάθε επιλογή. Ευχαριστώ.

Εχεις πολύ διάβασμα να κάνεις αν δέν θέλεις να την πατήσεις (όσο γίνεται τουλάχιστον) :headbang: ...
Ολοι μας την έχουμε πατήσει κάποια στιγμή... πολυέξοδο σπόρ  :2funny:
καλή αρχή!  :erection:


 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.495
Κριτικές
2
Like
5.755
Πόντοι
2.356
Καλημέρα συναγωνιστές αξίζει η εν λόγω?Ο παθητικός της ρόλος με ενδιαφέρει.
Ναι την είδα την αγγελία, νομίζω, χωρίς να είμαι βέβαιος ότι είναι η Άννα που ήταν ή (είναι;) στο Φ99. Κριτικές δεν έχω διαβάσει.
 

xa999

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
297
Like
52
Πόντοι
1

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
παραξενη φωνη. μου αρεσε το σιτε και οι φωτοσ...

θα την σκισω. και θα πιω μια μπυρα , με ψηλά το ποτήρι.
Ψάξε λίγο το thread με τις ξεπέτες τρανς είναι μέσα και αν δεν κάνω λάθος κάτι κόλλησε ο βάτραχος χωρίς να είμαι σίγουρος 100% γιατί μπορεί να ήταν και άλλη τρανς πάντως από σχόλια κακά όσο από φωνή την ακούς και ξεκινάς με μπάντες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom