Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (5 μέλη και 19 επισκέπτες)

Cliterus

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2013
Μηνύματα
220
Like
2
Πόντοι
1

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
παλη καλα που δεν εχω φραγκα....
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Δυνατό και έκφυλο σεξ και στους δύο ρόλους. Για μένα είναι καλύτερη από ό,τι φαίνεται στις φωτογραφίες. Τιμή 60 ευρώ. Το postάρισμα της ερώτησης θα έπρεπε να πάει κανονικά στα τραβέλια με προσόντα και όχι στη γενική συζήτηση , εάν με πιάνεις .. :cool2:

Αλέφαντε, ο φίλος μας θα είναι ακόμα στο σπίτι της ... εσώκλειστος  



 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Δυνατό και έκφυλο σεξ και στους δύο ρόλους. Για μένα είναι καλύτερη από ό,τι φαίνεται στις φωτογραφίες. Τιμή 60 ευρώ. Το postάρισμα της ερώτησης θα έπρεπε να πάει κανονικά στα τραβέλια με προσόντα και όχι στη γενική συζήτηση , εάν με πιάνεις .. :cool2:

Αλέφαντε, ο φίλος μας θα είναι ακόμα στο σπίτι της ... εσώκλειστος  
δεν δοκίμασα ακόμα.... αλλά κάτι μου λέει πως θα γίνει η ζημιά πολύ γρήγορα :dancing:....απ΄ότι λέτε φαίνεται καλή περίπτωση...
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
γιατί μου μιλάς στον πληθυντικό ?
 

big poutsa

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
306
Like
8
Πόντοι
1
δεν δοκίμασα ακόμα.... αλλά κάτι μου λέει πως θα γίνει η ζημιά πολύ γρήγορα :dancing:....απ΄ότι λέτε φαίνεται καλή περίπτωση...
Δυνατα για Isabella, πρωην Dona...με θητεια Βασιλικον,Συγγρου κλπ...εχει πολλα χιλιομετρα ..και προβληματα...αλλα το λεει η καρδια της.... συγνωμη,ο κωλος της και η ψωλη της ηθελα να πω!!
Ο Copy Αλεφας τι λεει γι'αυτο??
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
ποιά ηλικία ?  :huh:

27 χρονών είμαι
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
χειμώνες λένε στους άντρες φίλε μου. Μαζί μαζί όλα.
Ξέρεις κάποτε βρέθηκα σε ένα νεκροταφείο και οι πλάκες έγραφαν ηλικίες μικρές 5 , 10, 12. Με πλησιάζει ένας γέρος και του λέω : Εσύ πως γλύτωσες καιδεν πέθανες μικρός ? Μου απαντά: δεν είναι οι ηλικίες, είναι τα χρόνια που είχαν πραγματικούς φίλους. Έτσι και δω μπορεί και να είναι τα χρόνια της εμπειρίας ή και τα χρόνια που είμαι κλώνος. άντε καλό βράδυ. Πάω να προλάβω την Ντόρα.
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
χειμώνες λένε στους άντρες φίλε μου. Μαζί μαζί όλα.
Ξέρεις κάποτε βρέθηκα σε ένα νεκροταφείο και οι πλάκες έγραφαν ηλικίες μικρές 5 , 10, 12. Με πλησιάζει ένας γέρος και του λέω : Εσύ πως γλύτωσες καιδεν πέθανες μικρός ? Μου απαντά: δεν είναι οι ηλικίες, είναι τα χρόνια που είχαν πραγματικούς φίλους. Έτσι και δω μπορεί και να είναι τα χρόνια της εμπειρίας ή και τα χρόνια που είμαι κλώνος. άντε καλό βράδυ. Πάω να προλάβω την Ντόρα.
;)
 

kostis2014

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα. μηπως ξερετε που τη βρισκουμε την Elissavet Barbie  ??
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
αν κρίνω από την τελευταία φωτογραφία, σε ένα πάρτυ που έκαναν οι μικρόψωλοι  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom