Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
είναι μασσατζού στην Καλλιθέα  :pipa2:
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
έτοιμο και το μαλλί !! ρε συ αλέφαντε κάνεις για αστυνομία μόδας!
τι αστυνομια μοδας ρε γιατρε αυτα μαλλια ειναι τωρα??αυτο ειναι κουρεμα πικπα να πουμε γελα ο κοσμος ρε δικε μου!!!
γενικα εγω οταν παω με καποια θελω να μου γαμισει το κεφαλι με την εμφανιση της πρωτα και μετα να παω για τον αγωνα,επειδη λοιπον δεν με ενδιαφερει το καβλι της αλλα ολο το αλλο πακετο θελω να ειναι αυτες που παω απο την κορυφη μεχρι τα νυχια τελειες :rockon: :rockon:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Ερώτηση ΣΥΡΙΖΑ για ρατσιστική συμπεριφορά εις βάρος τρανς μαθήτριας


Στη Βουλή φέρνει ο ΣΥΡΙΖΑ υπόθεση ρατσιστικής και τρανσφοβικής συμπεριφοράς κατά τρανς μαθήτριας που φοιτά σε εσπερινό Λύκειο της Αθήνας.

Ο βουλευτής Χρήστος Καραγιαννίδης κατέθεσε αναφορά του Σωματείου Υποστήριξης Διεμφυλικών σύμφωνα με την οποία «τρανς μαθήτρια βρέθηκε εκτεθειμένη σε ρατσιστική συμπεριφορά από την πλευρά της διεύθυνσης του σχολείου και ενώ υπήρξε και πόρισμα από τον Συνήγορο του Πολίτη για την προστασία της σωματικής και ψυχικής υγείας τής... η ρατσιστική συμπεριφορά από την πλευρά της διεύθυνσης συνεχίστηκε και κλιμακώθηκε». Με την αναφορά καταγγέλλεται επίσης ότι και η μοναδική καθηγήτρια που στάθηκε στο πλευρό της μαθήτριας, πέρασε από ΕΔΕ και τέθηκε σε αργία.

Στον βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ απάντησε εγγράφως ο υπουργός Δικαιοσύνης, Χαράλαμπος Αθανασίου, ο οποίος ενημερώνει ότι «η παθούσα έχει προσφύγει στη δικαιοσύνη και ο υπουργός δεν παρεμβαίνει στο έργο της απονομής δικαιοσύνης.

Ο κ. Αθανασίου υπογραμμίζει ότι οι δικαστικές Αρχές ασκούν το έργο τους με ανεξαρτησία και είναι αποκλειστικά αρμόδιες για την εκτίμηση πληροφοριών και στοιχείων και εφόσον το υπουργείο εντοπίσει στοιχεία από τα οποία προκύπτουν αξιόποινες πράξεις θα τα θέσει στη διάθεση των δικαστικών αρχών.

www.skai.gr/news/greece/article/249749/erotisi-suriza-gia-ratsistiki-suberifora-eis-varos-trans-mathitrias-/]Πηγή[/url]

 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
τι αστυνομια μοδας ρε γιατρε αυτα μαλλια ειναι τωρα??αυτο ειναι κουρεμα πικπα να πουμε γελα ο κοσμος ρε δικε μου!!!
γενικα εγω οταν παω με καποια θελω να μου γαμισει το κεφαλι με την εμφανιση της πρωτα και μετα να παω για τον αγωνα,επειδη λοιπον δεν με ενδιαφερει το καβλι της αλλα ολο το αλλο πακετο θελω να ειναι αυτες που παω απο την κορυφη μεχρι τα νυχια τελειες :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
τι αστυνομια μοδας ρε γιατρε αυτα μαλλια ειναι τωρα??αυτο ειναι κουρεμα πικπα να πουμε γελα ο κοσμος ρε δικε μου!!!
γενικα εγω οταν παω με καποια θελω να μου γαμισει το κεφαλι με την εμφανιση της πρωτα και μετα να παω για τον αγωνα,επειδη λοιπον δεν με ενδιαφερει το καβλι της αλλα ολο το αλλο πακετο θελω να ειναι αυτες που παω απο την κορυφη μεχρι τα νυχια τελειες :rockon: :rockon:

Συμφωνώ μαζί σου. Κι επειδή το εχω πάρει το κορμί συμπληρώνω ότι εκτός από κομμωτηριο χρειάζεται και μια περιποιηση φρυδιών επίσης.....
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
Συμφωνώ μαζί σου. Κι επειδή το εχω πάρει το κορμί συμπληρώνω ότι εκτός από κομμωτηριο χρειάζεται και μια περιποιηση φρυδιών επίσης.....
παρακολουθησε να δεις τι θα σου πει ο αλεφαντος
το κορμι φαινεται μεγαλο απο τις φωτο,με κωλαρα,βυζαρες,καλη φατσα κτλ
με ενα δυο πραγματακια στη λεπτομερεια μπορει να χαλασει τον κοσμο λεω εγω :rockon: :rockon:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Εντάξει ρε σεις πιτσιρίκι ειναι να πούμε, έχει χρόνο να κάνει αλλαγές.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
Εντάξει ρε σεις πιτσιρίκι ειναι να πούμε, έχει χρόνο να κάνει αλλαγές.
γιατρε παντα λεμε αυτα που βλεπουμε τωρα αυτη τι στιγμη που μιλαμε,αν αυριο βελτιωθει εδω ειμαστε να το πουμε και να το φωναξουμε δυνατα
 

big poutsa

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
306
Like
8
Πόντοι
1

hatoupas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Στο σχολείο είχαμε κάποιον Μαρίνο Αναγνωστόπουλο
που είχε βάλει στόχο να γίνει γυναίκα....

Τελικά δεν τα κατάφερε και πολύ καλά και τα αποτελέσματα
μπορείτε να τα δείτε, εφόσον είναι μέλος εδώ και έχει
και δικό του thread
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom