Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (8 μέλη και 37 επισκέπτες)

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
ρε παιδια αφου η Ροζα ειναι μονο παθητικη
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
γιατι εχουμε συνευρεθει πολλακις
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
ωραίο δερματάκι και κορμάκι αλλά πολύ υποκριτική στο κρεβάττι ρε παιδί μου....παίρνει και το ναζιάρικο ύφος που  καταντά ψεύτικο...παθητική καθαρά..θυμάμαι την τελευταία φορά που τηη είχα δει μετά τη δουλειά και δεν έχυνα με τίποτα ώσπου τσαντίστηκε αυτή και το ναζιάρικο ύφος πήγε περίπατο....έχει φάει άκυρο από τότε....όπως και η άλλη η Νικόλ με το μπαζούκας....
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
ωραίο δερματάκι και κορμάκι αλλά πολύ υποκριτική στο κρεβάττι ρε παιδί μου....παίρνει και το ναζιάρικο ύφος που  καταντά ψεύτικο...παθητική καθαρά..θυμάμαι την τελευταία φορά που τηη είχα δει μετά τη δουλειά και δεν έχυνα με τίποτα ώσπου τσαντίστηκε αυτή και το ναζιάρικο ύφος πήγε περίπατο....έχει φάει άκυρο από τότε....όπως και η άλλη η Νικόλ με το μπαζούκας....

για πες περι Νικολ
γιατι εφαγε ακυρο;
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
754
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
ωραίο δερματάκι και κορμάκι αλλά πολύ υποκριτική στο κρεβάττι ρε παιδί μου....παίρνει και το ναζιάρικο ύφος που  καταντά ψεύτικο...παθητική καθαρά..θυμάμαι την τελευταία φορά που τηη είχα δει μετά τη δουλειά και δεν έχυνα με τίποτα ώσπου τσαντίστηκε αυτή και το ναζιάρικο ύφος πήγε περίπατο....έχει φάει άκυρο από τότε....όπως και η άλλη η Νικόλ με το μπαζούκας....

Θα συμφωνήσω με φίλο Γιάννη για τα περί Ρόζυ ή Εμμανουέλα.Όσο περνάει ο καιρός,καβαλάει και μεγαλύτερο καλάμι και η συμπεριφορά πάει προς το χειρότερο..
 

loveck

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2009
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Η ροζυ (ή οπως την λενε) ανταποκρινεται και στον ενεργητικο ρολο εαν της το ζητησεις , εχει μια χαρα στυση και ικανοποιητικο μεγεθος.. στα υπολοιπα θα συμφωνισω ,
πολυ υποκριτικη την ωρα της πραξης ,  βιαστικη  , σε πιεζει να τελειωσεις,

δερματακι βελουδο ,  κορμι απιστευτο, βυζι τουμπανο και γενικα εμφανιση πολυ καλη αλλα τα 70 που ζηταει στην αρχη ουτε κατα διανοια
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Η ροζυ (ή οπως την λενε) ανταποκρινεται και στον ενεργητικο ρολο εαν της το ζητησεις , εχει μια χαρα στυση και ικανοποιητικο μεγεθος.. στα υπολοιπα θα συμφωνισω ,
πολυ υποκριτικη την ωρα της πραξης ,  βιαστικη  , σε πιεζει να τελειωσεις,

δερματακι βελουδο ,  κορμι απιστευτο, βυζι τουμπανο και γενικα εμφανιση πολυ καλη αλλα τα 70 που ζηταει στην αρχη ουτε κατα διανοια
70;;;;;...ούτε κατά διάνοια..50 της έδινα και πολλά ήταν...όσο για τη Νικόλ έφαγε άκυρο γιατί ενώ είχε πέσει τηλέφωνο κι είχαμε κανονίσει, με το που φτάνω την βλέπω να έχει πάρει άλλον από συγγρού κι έτρεχε να αρπάξει το 50ρακι...της έστειλα ένα ξεχεστήριο sms  και ...καληνύχτα από τότε.... >:(
 

loveck

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2009
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
70;;;;;...ούτε κατά διάνοια..50 της έδινα και πολλά ήταν...όσο για τη Νικόλ έφαγε άκυρο γιατί ενώ είχε πέσει τηλέφωνο κι είχαμε κανονίσει, με το που φτάνω την βλέπω να έχει πάρει άλλον από συγγρού κι έτρεχε να αρπάξει το 50ρακι...της έστειλα ένα ξεχεστήριο sms  και ...καληνύχτα από τότε.... >:(
50 της εδωσα  κι εγω man , την ακυρωσα για το 70αρι που μου ζητησε στην αρχη γιατι ειχα διαβασει εδω οτι επερνε 50
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
καλα με αυτο το μιαλο να κοι
μουνται μερηκες κ θα φαν καλα ......παντος με ενα 30 καποιες σε βολευουν και σ αμαξη κ κει ζεστουλα εχει κ καλοριφερ που να τραβιεσαι σε σπιτακια .........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom