Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Βάτρεχε χρυσαυγητίζεις! Έχω περάσει πολύ καλά με ξένες με ελληνίδες, με trans με γυναικές. Νομίζω το θέμα είναι να μη γενικεύεις...

χαχαχαχα καλα νταξ οτι πεις....
 

elmago

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
8
Like
5
Πόντοι
0
Είμαι straight αλλά θα ήθελα να πάω με μία trans έτσι για την εμπειρία! Ποια κάνει το καλύτερο παθητικό!? :knockinb:
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
παντα τετια εισαι καβλα ......ενα εχω να σας πω μαγκες το μωρο τα σπα....οποις καταλαβε καταλαβε για σας....
αν η συγκεκριμένη βελτιωθεί από συμπεριφορά και κοιταξει πρώτα πως θα ικανοποιηθεί ο πελάτης, θα γινει νούμερο ένα....εμφάνιση και κορμί τα έχει και με το παραπάνω....κι από εργαλείο σούπερ...για τα υπόλοιπα όμως έχει ίσως δρόμο ακόμη... ;)
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Τζόννυ, φαίνεται από το ύφος  η ωραιοπάθεια και το μεγάλο εγώ .
 

melinas_tanias

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Καλωσόρισες φίλε, ποιά συστήνεις για παθητική με άφθονο χρόνο σε καλή τομή (50) ?
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Η Μελίνα όπως λέει πως λέγεται είναι πολύ καλό παιδί και πολύ σέξυ. Μη σας ξεγαλάνε αυτά όμως. Είναι με τις μέρες της. Δεν της αρέσει η δουλειά της. Πιο πολύ για τα χρήματα το κάνει. Δεν θεωρώ ότι ανήκει στις καλές επαγγελματίες.
 

melinas_tanias

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Η Μελίνα όπως λέει πως λέγεται είναι πολύ καλό παιδί και πολύ σέξυ. Μη σας ξεγαλάνε αυτά όμως. Είναι με τις μέρες της. Δεν της αρέσει η δουλειά της. Πιο πολύ για τα χρήματα το κάνει. Δεν θεωρώ ότι ανήκει στις καλές επαγγελματίες.


ταμια την ξέρω πολύ καλά κ ξερω τ παιδι κ τι άνθρωπος ειναι κ δεν μ ξεγελαει τπτ γιατί απλα ποτε δν τιν εχο αντιμετοποισει εν ορα εργασίας τις για εσάς γράφω την άποψη μ επειδή ξέρω πως τ βλέπει αυτή  ;) ;) ;) ;)

μπιλι σορρυ φιλε δν μπορς ν βοηθισω
 

mike vs

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
15
Πόντοι
1
αν η συγκεκριμένη βελτιωθεί από συμπεριφορά και κοιταξει πρώτα πως θα ικανοποιηθεί ο πελάτης, θα γινει νούμερο ένα....εμφάνιση και κορμί τα έχει και με το παραπάνω....κι από εργαλείο σούπερ...για τα υπόλοιπα όμως έχει ίσως δρόμο ακόμη... ;)
για ακομια μια φορα απολυτα σωστος ο ΜΑΡΙΚΟΣ! το γκομενακι ειναι καυλα.... 2 φορες πηγα μαζι της και της δυο σε διαφορετικους χωρους.... αν ηταν πιο ανετη απο αποψη χρονου και περιποιησης θα ηταν πιο καλα........ αξιζει μια εμπειρια ομως μαζι της.... εμενα μου αρεσε και ξανα πηγα μετα απο πολυ καιρο ομως....... πριν βαλει ομως το βυζι........
 

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
473
Like
120
Πόντοι
1
εγω θα πω μονο  οτι δεν ειναι σωστο να μηδενιζουμε τιποτα καθως κ να υποτιμαμε οτιδηπωτε...
απο τη μεγαλοψυχια καποιου φαινεται κ η ανωτεροτητα του.
και ενταξει να κριθουμε αλλα ν αποκαλεις ολες τις ελληνιδες μπετατζηδες η εκολαπτομενες μπετατζηδες ειναι πολυ σκληρο κ δεν ισχυει κι ολας...
μακια

συμφωνώ απολύτως με την Μαρκέλα. Τώρα αν οι φίλοι srypos και balos έπεσαν σε ξεπέτες δεν χρειάζεται να τα γενικεύουμαι όλα. Ξεπέτες υπάρχουν και των 30 ευρώ και των 300 ευρώ, το θέμα είναι ποια τσούζει περισσότερο?
 

nikosgewrgiou

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2014
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον παιδια . αφου ειναι γενικο το θρεντ ειπα να κανω την εξης ερωτηση. Γιατι τα τραβέλια ολα ειναι ανορθόγραφα? κανένα δε πήγε σχολείο? αν παρατηρήσετε γραφουν κ μιλάνε χαλια.
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
χαχαχαχα
δεν ειναι οι μονες που ειναι ανορθογραφες (και φυσικα δεν ειναι ολες ετσι)
υπονοεις κατι γι αυτους που ειναι ανορθογραφοι και δεν δηλωνουν τραβεστι ;
 

nikosgewrgiou

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2014
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχα
δεν ειναι οι μονες που ειναι ανορθογραφες (και φυσικα δεν ειναι ολες ετσι)
υπονοεις κατι γι αυτους που ειναι ανορθογραφοι και δεν δηλωνουν τραβεστι ;
oχι τρελε μ . απλα δε μπορω να ακταλαβω. ολες γ μενα δε ξερουν να μιλαν. γ αυτο.. δλδ καμια μερα φυτρωσαν? πως μεγαλωσαν?
 

tsmelina

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2013
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
:-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • 11502_789533114396866_1042272451_n.jpg
    11502_789533114396866_1042272451_n.jpg
    15,8 KB · Εμφανίσεις: 17

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom