Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LADYBOY_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Πήγες με kalena rios ????  Γράψε κριτική ρε φίλε , η πες εδω λεπτομέρειες
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.696
Like
1.463
Πόντοι
216
Επειδή είμαι πολύ πιεσμένος οικονομικά αλλά πρέπει οπωσδήποτε να τον φάω, έχω πάνω από έξι μήνες, ξέρετε κάτι οικονομικό ενεργοπαθητικό και light ; δεν αντέχω τα μεγάλα εργαλεία .  Δεν έχω απαιτήσεις μεγάλες στην εμφάνιση αρκεί να μην είναι χοντρή .
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.696
Like
1.463
Πόντοι
216
Και σε μπουρδέλο δεν έχω πρόβλημα αλλά θέλω να τον δώσω και να τον πάρω . 
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
754
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
υπαρχουν νομιζω σχετικα θρεντ για αυτην στις προηγουμενες σελιδες ως λολα λατινοκωλα...κοιταξε στις πισω σελιδες και σιγουρα θα βρεις πληροφοριες...αν δεν κανω λαθος ειναι αυτη...στη σελιδες δυο και τρια συγκεκριμενα νομιζω

Σωστός ο "Μάκης", απ ότι λένε...ξεπετουάρ και αυτή..τσάμπα η κωλάρα...
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1
την ειχα πετυχει συγγρου κοντα στην παντειο. μου ειπε εχει χωρο εκει κοντα... φτασαμε στην θησεως (κεντρικοτατος δρομος στην καλλιθεα, και πολυ καρφωμα με πολλους περαστικους) χωρος σε ενα βρωμερο υπογειο, υπηρχε και καποια αλλη τρανς στο σπιτι, που κοιμοταν στο δωματιο και καθησαμε στο σαλονι. το εργαλειο καλο, αλλα ενω μου ειχε πει 50 ευρω για ενεργοπαθητικο, ζητησε αλλα 30 για να ειναι ενεργητικη. κορμι οπως φαινεται στις φωτο, σχετικα καλο, και με πολλα κακοχτυπημενα τατου σαν αυτα των παλιων φυλακοβιων και ναυτικων. η γνωμη μου, μακρυα, μαλλον πολυ μακρυα...
 

Apatsi

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
144
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
thanks φιλε μου..... ;) ;) ;)
 

Apatsi

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
144
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.696
Like
1.463
Πόντοι
216
σκεφτομαι να δοκιμασω την INNA TRANS..υπηρχαν πολυ λιγες πληροφοριες καποια στιγμη..δεν βρισκω αλλες....αν μπορει κανεις να βοηθησει....


επισης ..αξιζει κατι η παρακατω???

Την Έλσα την έχω πάρει πριν κάτι μήνες, έκανε πιάτσα στην Συγγρού .  Μου υποσχέθηκε ότι δεν βιάζεται και θα τα κάνουμε όλα ψευδώς .  Ζήταγε εξτρά να με πηδήξει, της πήρα λίγο πίπα μόνο .  Της τον έδωσα για πίπα, δεν ήταν καλή και στο τέλος έχυσα με μαλακία .  Αυτά με 30 ευρώ, δεν ξέρω για παραπάνω τι θα έκανε αλλά εγώ δεν ξαναπάω .  Δεν έχω λεφτά για πέταμα .
Τα χείλια της είναι κωμικά και το χειρότερο είναι ότι δεν πιπώνουν καλά .
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
σκεφτομαι να δοκιμασω την INNA TRANS..υπηρχαν πολυ λιγες πληροφοριες καποια στιγμη..δεν βρισκω αλλες....αν μπορει κανεις να βοηθησει....


επισης ..αξιζει κατι η παρακατω???

αυτή η έλσα είναι η Νικόλ.... έχουν γραφτεί πολλές γνώμες...
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6

konan12

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα εχει κανεις πληροφοριες για MAGGI?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom