Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Παιδια εχει καποιος εμπειρια μ'αυτην; Φαινεται πολυ καλη εμφανισιακα. Ξερω οτι εχει δικο της thread αλλα η τελευταια ενημερωση ηταν πριν εναμιση χρονο και δεν εβγαλα ακρη, αλλος ελεγε καλα λογια κι αλλος οχι. Καποια προσφατη εμπειρια εχει κανεις; Με ενδιαφερει αν ειναι καλη στο παθητικο μονο. Ευχαριστω

 

kostasvts

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
6
Παιδια εχει καποιος εμπειρια μ'αυτην; Φαινεται πολυ καλη εμφανισιακα. Ξερω οτι εχει δικο της thread αλλα η τελευταια ενημερωση ηταν πριν εναμιση χρονο και δεν εβγαλα ακρη, αλλος ελεγε καλα λογια κι αλλος οχι. Καποια προσφατη εμπειρια εχει κανεις; Με ενδιαφερει αν ειναι καλη στο παθητικο μονο. Ευχαριστω


Ayto to κομματι με ενδιαφερει και μενα....Αν καποιος ξερει...
Και βασικα για το παθ κομματι....
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Ρε μαγκες απορω που σας αρεσουν τα shemales που ειναι σαν τερατα!!!!!!
Που μοιαζουν πιο πολυ με αντρα παρα με κατι αλλο!!!!!!

Τα ωραια shemales ειναι αυτα που μοιαζουν 100% με πανεμορφη γυναικα η' ειναι ακομα πιο ομορφες και απο πραγματικες γυναικες σε ορισμενες περιπτωσεις.
Ρε, Μάγκα εσύ! Το πρόβλημα σου αυτό είναι? Η τη μέγεθος ΠΟΥΤΣΑ! Έχει? Γιατη αυτό, είναι και το θέμα με της ΤΡΑΝΣ!!! :bigdick:
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Εσύ ρε φιλαρα, με την Κορμάρα! Σίγουρα ψάχνεις Τρανς! Με μεγάλη ΠΟΥΤΣΑ!!! Γιατη έτσι συμβαίνει με όσους, έχουν γυμνασμένα κορμιά. :bigdick:
Ιππότη ξέρεις τι σημαίνει post-op????

*Πιο πριν εκ παραδρομής είχα γράψει post-ap,αλλά ευτυχώς ειδοποιήθηκα και διορθώθηκε.
 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1
Ayto to κομματι με ενδιαφερει και μενα....Αν καποιος ξερει...
Και βασικα για το παθ κομματι....


υπαρχει κ με ενα αλλο profile στο ts ως peli.
αραζει στην αρχη της συγγρου σε ενα λευκο αυτοκινητο.
περυσι που ειχα ψηθει να την παρω ειχε πολλα παραπανισια κιλα κ με ξενερωνε.
φετος απ'οτι εχω κοψει εχει αδυνατισει πολυ.
μπορεις λοιπον να την δεις απο κοντα κ να μας πεις.
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
υπαρχει κ με ενα αλλο profile στο ts ως peli.
αραζει στην αρχη της συγγρου σε ενα λευκο αυτοκινητο.
περυσι που ειχα ψηθει να την παρω ειχε πολλα παραπανισια κιλα κ με ξενερωνε.
φετος απ'οτι εχω κοψει εχει αδυνατισει πολυ.
μπορεις λοιπον να την δεις απο κοντα κ να μας πεις.

Φιλε την εχω δει πολλες φορες απο κοντα γιατι μενω πολυ κοντα στη συγγρου. Μαλιστα τον τελευταιο καιρο δεν ειναι σε αυτοκινητο αλλα καθεται σε ενα πεζουλι κοντα στο Παντειο. Ειναι οπως στις φωτο, το θεμα ομως ειναι κι αν αξιζει στις υπηρεσιες της (αν ειναι βιαστικη κλπ).
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Περασα κ εγω Παρασκευή κατα της 10  κάνει πιατσα στο κινκη διπλά είναι πολυ καυλα όμορφο μωρό ποδαρες τρελες κ κολαρα αλλά εχω ακούσει απο εδω μέσα είναι φόλα κ το σκέφτομαι να το σκίσω. .
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Περασα κ εγω Παρασκευή κατα της 10  κάνει πιατσα στο κινκη διπλά είναι πολυ καυλα όμορφο μωρό ποδαρες τρελες κ κολαρα αλλά εχω ακούσει απο εδω μέσα είναι φόλα κ το σκέφτομαι να το σκίσω. .

Ναι ειναι πολυ καυλα το μωρο αλλα δε θελω να δωσω τσαμπα ενα 50ρικο. Γι'αυτο ρωτω αν αξιζει...
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Ναι ειναι πολυ καυλα το μωρο αλλα δε θελω να δωσω τσαμπα ενα 50ρικο. Γι'αυτο ρωτω αν αξιζει...
μην τους δίνεται 50 τέτοια εποχή κ καλομαθενουν καντε τους παζάρι στην τιμή στην ώρα στο ποσες φορές θέλεις να το σκισες εγω έτσι κανω κ πάντα περνω αυτό που θέλω στην τιμή που θελω..
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
μην τους δίνεται 50 τέτοια εποχή κ καλομαθενουν καντε τους παζάρι στην τιμή στην ώρα στο ποσες φορές θέλεις να το σκισες εγω έτσι κανω κ πάντα περνω αυτό που θέλω στην τιμή που θελω..
γιατρε εχεις δικαιο ως προς τις υπηρεσιες τουλαχιστον αλλα να ξερεις οτι παζαρι κανεις εκει που βλεπεις οτι σε περνει δλδ απο μετριες και προς τα κατω
που να πας να κανεις παζαρι στη νορα για παραδειγμα
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
γουσταρεις πουλακια ε????
Αν! ρωτάς εμένα. Γιατη όχι! Εδώ μέσα τη ψάχνουν οι περισσότεροι? Αλλά κάπου σε έχει πάρει τα μάτι μου. Σε ένα σαιτ με αγκελιες για αγόρια!  Κάνω λάθος??? :pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom