Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (6 μέλη και 19 επισκέπτες)

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
754
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Μένει στην περιοχή Πανόρμου σε ένα κουκλίστικο διαμερισματάκι ισογείου. Είναι συμπαθητική, χαμηλών τόνων και παθητική. Παρέχει άνεση χρόνου και καθαριότητα. Έδωσα 50, τόσα ζήτηξε.

Πήρα την απόφαση να πάω να δω τι γίνεται....Μιλάω για

νομίζω πως δεν έχει τόπικ η συγκεκριμένη -ας με διορθώσει κάποιος,αν κάνω λάθος,οπότε γράφω εδώ την εμπειρία μου.
Όντως περιοχή Πανόρμου, ισόγεια γκαρσονιέρα,πολύ ζεστός και καθαρός χώρος.Είχε αναμένα και κεράκια στο τραπεζάκι του χωλ για ατμόσφαιρα και πολύ προσεγμένη μουσική....Η συνάντηση έγινε πριν 2-3 εβδομάδες,απλά για ευνόητους λόγους,δεν την έγραψα στα καπάκια...
Αρχικά θέλω να τονίσω πως απ το τηλέφωνο έχει πολύ γλυκιά φωνή και δεν έχει αυτό το ψεύτικο γυναικείο και καλά καυλιάρικο τόνο που έχουν οι περισσότερες τρανς συν το ότι δεν είναι βιαστική στην συνομιλία,αλλά απαντά πολύ ήρεμα και σε ακούει...Πήγα λοιπόν εκεί και αντίκρυσα ένα γλυκό πλάσμα..Δυστυχώς το ντύσιμό της,παρόλο προσεγμένο και καθαρό δεν έβγαζε καύλα ή πουτανιά, αλλά ήταν σαν να είχες μια κυρία απέναντί σου, πχ δικηγόρο....Μπήκα για ντουζ στα όρθια, στο πολύ μικρό μπάνιο, αλλά πολύ καθαρό και με όλα τα χρειαζούμενα.Βγήκα, πολύ χαλαρή,επέμενε να με κεράσει το οτιδήποτε...Αράξαμε στο κρεβάτι,μιλήσαμε λίγο,δεν είναι βούρλο σαν μερικές,μερικές,μπορείς να μιλ΄ήσεις για πολλά. Σε λίγο ξεκίνησε το παιχνίδι.Στα αρνητικά, ότι δεν έχει στήθος...είπε πως είναι άμμεση προτεραιότητα.Σε λεπτομέρειες του αγώνα δεν θα μπω,ωστόσο θα πρέπει να αναφέρω ότι πέρασα απίστευτα,είναι μόνο παθητική, πολύ καθαρή,σου αφιερώνεταικαι δεν χτυπάνε τηλέφωνα.Χρήματα της έδωσα μόνος μου,αφού ντύθηκα και έφτανα στην πόρτα για να φύγω. Ελπίζω και την επόμενη φορά να είναι ίδια στις υπηρεσίες της και να βάλει στήθος το συντομότερο.
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
ο καλός συμφορουμίτης Hoty τι να έγινε ? Τον πεθύμησα με τις παπαριές που έγραφε. Ελπίζω σύντομα να είναι κοντά μας.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Ξερει καποιος κατι για μια Νανσυ που εχει αγγελια στο freelist
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
μη μου μιλάς στον πληθυντικό Τζούλη μου, πως θα σπάσουμε τον πάγο ? ;)
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
υποτίθεται ότι ο πάγος είναι έξω από τον ατομικό μας χώρο και είναι αυτός που μας εμποδίζει αφενός μεν να δούμε καλύτερα ο ένας τον άλλο , αφετέρου δε να νοιώσουμε πιό ζεστά. Αλλά που θα πάει, Ιούλιος είναι, μπορεί να λιώσει και μόνος του ...
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233

              Βασιλακη ακου κι αυτο...
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
η φωτο από σχετική αγγελία . Το ερώτημα δεν είναι ποιά είναι. Το ερώτημα είναι ποιά ταινία σας θυμίζει ?



4874177f761afba4800b39e5826f7618-1-7.jpg
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
η φωτο από σχετική αγγελία . Το ερώτημα δεν είναι ποιά είναι. Το ερώτημα είναι ποιά ταινία σας θυμίζει ?

the ring
 

Συνημμένα

  • the ring.jpg
    the ring.jpg
    325,6 KB · Εμφανίσεις: 55

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Για όσους λένε ότι ειναι αφύσικο "πράμα" οι τρανς, τραβεστί κλπ: όχι μόνο ερμαφρόδιτο ψάρι (δηλ εξελιγμένος σπονδυλωτός οργανισμός που αυτοαναπαράγεται) αλλά ζει και στη σεριά για 2 μήνες!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom