Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (5 μέλη και 15 επισκέπτες)

kostasvts

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
6
Μα κανείς δεν έχει δοκιμάσει?

μολις γυρισα απο κει...
Ξεκιναμε.
Φατσα ακριβης οπως στη φωτο.(εχει προφιλ στο badoo.)Κορμακι petite στο 165υψος.Αδυνατουλα με κωλαρακι περιπου οπως στις φωτος.Στηθος σχεδον ανυπαρκτο.εφηβικο.
Τα του αγωνα.Παθητικη(αυτο εψαχνα,δε ρωτησα παρακατω)σαν να γαμαω γκομενα.Με φιλια,χαδια,κτλ.
Σφιχτη τσιτα στην αρχη και στο δεκαλεπτο μετα απο τοσο λιπαντικο,χαλαρωσε.
Μου αρεσε πως δε κατεθεσε τα οπλα.Μετα απο κανα τεταρτο γερου σφυροκοπηματος,οταν εγω σταματησα και εβγαλα καποτα,εκατσε εκει και με το που ηρεμησα μου ξαναδωσε καποτα και παμε παλι απο την αρχη.
πιπα πολυ καλη,ακαποτη(μη ξεκινατε το βρισιμο)και γουσταρει απ'οτι ειδα και το mouth fucking.
Περασα καλα και θα ξαναπαω οταν μπορεσω.χωρο εχει κοντα στη συγγρου.Κοστος 50.Το δωρακι το πηρε στο φευγα μου.ολο το ραντεβου πηγε 40λεπτα.
Ο χωρος της πολυ ωραιος,καθαρος,και προσεγμενος.
Αυτα....
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
μολις γυρισα απο κει...
Ξεκιναμε.
Φατσα ακριβης οπως στη φωτο.(εχει προφιλ στο badoo.)Κορμακι petite στο 165υψος.Αδυνατουλα με κωλαρακι περιπου οπως στις φωτος.Στηθος σχεδον ανυπαρκτο.εφηβικο.
Τα του αγωνα.Παθητικη(αυτο εψαχνα,δε ρωτησα παρακατω)σαν να γαμαω γκομενα.Με φιλια,χαδια,κτλ.
Σφιχτη τσιτα στην αρχη και στο δεκαλεπτο μετα απο τοσο λιπαντικο,χαλαρωσε.
Μου αρεσε πως δε κατεθεσε τα οπλα.Μετα απο κανα τεταρτο γερου σφυροκοπηματος,οταν εγω σταματησα και εβγαλα καποτα,εκατσε εκει και με το που ηρεμησα μου ξαναδωσε καποτα και παμε παλι απο την αρχη.
πιπα πολυ καλη,ακαποτη(μη ξεκινατε το βρισιμο)και γουσταρει απ'οτι ειδα και το mouth fucking.
Περασα καλα και θα ξαναπαω οταν μπορεσω.χωρο εχει κοντα στη συγγρου.Κοστος 50.Το δωρακι το πηρε στο φευγα μου.ολο το ραντεβου πηγε 40λεπτα.
Ο χωρος της πολυ ωραιος,καθαρος,και προσεγμενος.
Αυτα....

πιο ειναι το προφιλ στο μπαντου ;
 

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ναι ωραίο είναι αλλά είναι ξεπέτα ...
Ειναι πραγματικα πολυ ομορφη....δεν καταλαβαινεις οτι δεν ειναι γυναικα αν δεν μιλισει....κι αν δεν την γδυσεισ...αλλα ρε μαγεσ μου εκανε εντυποσι...2 φορες την πετυχα στο καπακι και τις δυο πλακονοταν με κατι νταμαρια τραβελια και τις αρπαζε..μιπος εχει κανα βιτσιο η απλος τη ζηλευουν και δικαια?
 

kostakis_sexy

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2009
Μηνύματα
71
Like
10
Πόντοι
0
Το θέμα είναι με όλες αυτές ότι κανείς δεν τις ελέγχει για αρρώστιες κλπ... αυτό με κάνει να κολάω λίγο να δοκιμάσω μαζί τους... εσείς δεν φοβάστε κάθε φορά που πάτε με μια τέτοια απο αγγελία;
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
Ειναι πραγματικα πολυ ομορφη....δεν καταλαβαινεις οτι δεν ειναι γυναικα αν δεν μιλισει....κι αν δεν την γδυσεισ...αλλα ρε μαγεσ μου εκανε εντυποσι...2 φορες την πετυχα στο καπακι και τις δυο πλακονοταν με κατι νταμαρια τραβελια και τις αρπαζε..μιπος εχει κανα βιτσιο η απλος τη ζηλευουν και δικαια?


τόσο καλή είναι που τη ζήλευαν? Με φτιάχνεις...
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
μολις γυρισα απο κει...
Ξεκιναμε.
Φατσα ακριβης οπως στη φωτο.(εχει προφιλ στο badoo.)Κορμακι petite στο 165υψος.Αδυνατουλα με κωλαρακι περιπου οπως στις φωτος.Στηθος σχεδον ανυπαρκτο.εφηβικο.
Τα του αγωνα.Παθητικη(αυτο εψαχνα,δε ρωτησα παρακατω)σαν να γαμαω γκομενα.Με φιλια,χαδια,κτλ.
Σφιχτη τσιτα στην αρχη και στο δεκαλεπτο μετα απο τοσο λιπαντικο,χαλαρωσε.
Μου αρεσε πως δε κατεθεσε τα οπλα.Μετα απο κανα τεταρτο γερου σφυροκοπηματος,οταν εγω σταματησα και εβγαλα καποτα,εκατσε εκει και με το που ηρεμησα μου ξαναδωσε καποτα και παμε παλι απο την αρχη.
πιπα πολυ καλη,ακαποτη(μη ξεκινατε το βρισιμο)και γουσταρει απ'οτι ειδα και το mouth fucking.
Περασα καλα και θα ξαναπαω οταν μπορεσω.χωρο εχει κοντα στη συγγρου.Κοστος 50.Το δωρακι το πηρε στο φευγα μου.ολο το ραντεβου πηγε 40λεπτα.
Ο χωρος της πολυ ωραιος,καθαρος,και προσεγμενος.
Αυτα....

Ευχαριστώ συναγωνιστή, πολύ σημαντικές οι πληροφορίες σου! Θα επισκεφτούμε!
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Χάρρυ το γράφει η σελίδα που έβαλες στα δεξιά, όπως και σε όλες βέβαια Παρατήρηση, έκανε λάθος που έβαλε τη φωτογραφία με το μαγιο και το καπέλο να κρύβει την κοιλιά γιατί απλά δεν κρύβεται. Περιμένουμε εντυπώσεις



 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Χάρρυ το γράφει η σελίδα που έβαλες στα δεξιά, όπως και σε όλες βέβαια Παρατήρηση, έκανε λάθος που έβαλε τη φωτογραφία με το μαγιο και το καπέλο να κρύβει την κοιλιά γιατί απλά δεν κρύβεται. Περιμένουμε εντυπώσεις

Ειχε το γερμανικο τηλ, τωρα ειδα οτι το αλλαξε. Ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom