Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (9 μέλη και 30 επισκέπτες)

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
ξινι κανονικα και κανεις και καφε
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
προσεξτε γιατι μπορει να σας την πουνε που κοιτατε τετοιες λεπτομεριες (ορθογραφιες και συντακτικα πφφφ ξεπερασμενα)
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
προσεξτε γιατι μπορει να σας την πουνε που κοιτατε τετοιες λεπτομεριες (ορθογραφιες και συντακτικα πφφφ ξεπερασμενα)
μα δεν τιθεται θεμα ορθογραφικων η συντακτικων λαθών.. πρέπει να τα γράφει ακριβώς όπως τα μιλάει...
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
ναι ρε δεν διαφωνω
φανταζομαι και την ασορτι προφορα
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
εμείς ξέρουμε καμιά λέξη στα βουλγαρικά ?
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16

mfw

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
46
Like
4
Πόντοι
0
ρε καβλιαρηδες η Βανεσσα που εβγαινε ψηλα στη συγγρου κοντα στις στηλες Ολυμπιου Διος τι εχει απογινει? ηταν η πρωτη στη λεωφορο λιγο πιο πανω απο τη μαυρουλα στελλα(καπιτολινα για τους παλιους)
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
η στελλα η μαυρουλα τι εχει γινει?εχω περασει 2-3 φορες και δεν την ειδα αν εχει καποιος το τηλ της ας μου στειλει πμ
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
ρε καβλιαρηδες η Βανεσσα που εβγαινε ψηλα στη συγγρου κοντα στις στηλες Ολυμπιου Διος τι εχει απογινει? ηταν η πρωτη στη λεωφορο λιγο πιο πανω απο τη μαυρουλα στελλα(καπιτολινα για τους παλιους)

βανεσσα μια εγχειρησμενη λες με σμαρτακι?
 

mfw

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
46
Like
4
Πόντοι
0
βανεσσα μια εγχειρησμενη λες με σμαρτακι?

οχι ρε φιλε. η Βανεσσα που ψαχνω δεν ειχε αυτοκινητο και δεν ηταν εγχειρισμενη. μου ειχε πει παντως οτι ηθελε να κανει αλλαγη φυλου.ουτως η αλλως δεν το χρησιμοποιουσε το πουλι της. εβγαινε στην αρχη της συγγρου. παλια ηταν μελαχρινη μετα το γυρισε σε ξανθο.κι ειχε μια κωλαρα τουμπανο σαν βραζιλιανας.η Στελλα ειχε αγγελια στο ts-dating αλλα τωρα δεν υπαρχει πια. ποιος ξερει τι απεγινε και δαυτη...
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
οχι ρε φιλε. η Βανεσσα που ψαχνω δεν ειχε αυτοκινητο και δεν ηταν εγχειρισμενη. μου ειχε πει παντως οτι ηθελε να κανει αλλαγη φυλου.ουτως η αλλως δεν το χρησιμοποιουσε το πουλι της. εβγαινε στην αρχη της συγγρου. παλια ηταν μελαχρινη μετα το γυρισε σε ξανθο.κι ειχε μια κωλαρα τουμπανο σαν βραζιλιανας.η Στελλα ειχε αγγελια στο ts-dating αλλα τωρα δεν υπαρχει πια. ποιος ξερει τι απεγινε και δαυτη...

δηλαδη η στελλα εχει χαθει και απο συγγρου?
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
οχι βρηκα το τηλ και τις επομενες μερες θα κανω τεστ ντραιβ
 

XMATTER

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2012
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα παιδες!!-καταθετω την εμπειρια μου προς τους συνοδοιπορους του σαιτ...πριν λιγο καιρο πηγα με την 'κοπελα' της επομενης αγγελιας 
κατι βιτσιοζικο μου εβγαζαν οι φωτο...αλλα τζιφος..το δωρακι στο 50 ρικο αλλα πιστευω σε μπουρδελο με 10 το ευχαριστιεσαι καλυτερα...δεν την λες την ολη φαση ξεπετα αλλα εγω βιαστηκα να τελειωσω και να την κανω...λοιπον..χωρος χαλια..πιο χαλια δεν εχω ξαναδει..γκαρσονιερα στην αυλη ενος ισογειου σπιτιου...που μενει και ενα ξεκολακι καλο...σχεδον μαζι μπηκαμε...ντραπηκα σου λεω...με σκωτωμενες κατσαριδες στο πατωμα...η πορτα να κλεινει και να μην κλεινει..ρουχα παντου...βρωμια γενικα..και η τρανσοκοπελα μου ψιλομυριζε...στα του αγωνα..στο ενεργητικο της βαζω μηδεν..μικρο,λιγο χοντρο αλλα μικρο..και δεν σηκωθηκε ποτε....γενικα ηθελε να την βγαλει με πιπα και να τελειωνα ετσι...αλλα δεν παιζει λεω μεσα μου...και την στηνω στα ορθια να ακουμπαει σκυφτα στον τοιχο..και αφου μπλαστρωθηκε στην κυριολεξια με μια αλοιφη...μπουτια ποδια.....την καρφωσα στο ετσι και γειασας.....για κανα 20 ρικο και για μια φορα καλη.....βεβαια ειπαμε γουστα ειναι αυτα....α!ξεχασα ειχε βυζαρες το μονο θετικο....ας πουμε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom