Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (7 μέλη και 24 επισκέπτες)

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Καλησπέρα στη παρέα...!




Τη γνωρίζει κανείς τη "κοπέλα" γιατί έψαξα αλλά δεν βρήκα πληροφορίες... τουλάχιστον με αυτό το όνομα. Έχει συναντηθεί κανείς μαζί της να μου πεί τι ρόλο βαράει γιατι φαίνεται σωστό μωρό.   :helpplea:
ωωωωωω καλα δεν γνωριζεις την seniora elena? MAKRIA!!!!XMMMMMMMMM...ειναι μια ΑΜΑΡΤΩΛΗ προτεραιοτητα,,,μια ΑΝΩΜΑΛΙΑΡΑ,,,μια κολασμενη,,,υπαρχει κινδυνος να σε κρατηση για παντα σκλαβο της,,,και να γινεις παιχνιδι στης δικες της απαιτησεις :fuck1: :zfuck: :fuck2:...αυτο το κορμι ειναι ενα αριστουργημα...με γευση τρικυμιας...θα πρεπει να εχεις φαει καλα για να μπορεις να σκεφτεις  καλα προτου την συναντησεις...και τοτε θαθελες να ηταν ψεμα... μα ελα που ειναι αληθεια!!!μιλησε της για της αμαρτιες σου για να προσθεσεις ακομη μια μαζι της.....ωωωωωω seniora elena..... :booty:  :2funny:
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
ωωωωωω καλα δεν γνωριζεις την seniora elena? MAKRIA!!!!XMMMMMMMMM...ειναι μια ΑΜΑΡΤΩΛΗ προτεραιοτητα,,,μια ΑΝΩΜΑΛΙΑΡΑ,,,μια κολασμενη,,,υπαρχει κινδυνος να σε κρατηση για παντα σκλαβο της,,,και να γινεις παιχνιδι στης δικες της απαιτησεις :fuck1: :zfuck: :fuck2:...αυτο το κορμι ειναι ενα αριστουργημα...με γευση τρικυμιας...θα πρεπει να εχεις φαει καλα για να μπορεις να σκεφτεις  καλα προτου την συναντησεις...και τοτε θαθελες να ηταν ψεμα... μα ελα που ειναι αληθεια!!!μιλησε της για της αμαρτιες σου για να προσθεσεις ακομη μια μαζι της.....ωωωωωω seniora elena..... :booty:  :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:  κατάλαβα φίλε μου..! είχα ακούσει οτι παλαιότερα ήταν λίγο του στυλ "μην μου πιάνεις το βυζί και μη μου γαργαλάς τα @@" γι' αυτό και η ερώτηση. Απο κορμί το ξέρω οτι είναι κορμάρα... την έχω πετύχει έξω  τυχαία και είναι πολύ σωστό. Απο συμπεριφορά με νοιάζει πιο πολύ να ακούσω κανα σχόλιο. Εσύ πρέπει να πέρασες θεικά πάντως... :happy:
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
Ζινεντούλη, πίνεις τίποτα αγαπούλα ???

 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Τσολόχυμα βιολογικό!
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Eπειδη το adoos.gr μετα την αναβαθμιση που εκανε δεν δημοσιευει αγγελιες ερωτικων υπηρεσιων λογω καποιου προβληματος το οποιο ισως καποια στιγμη διορθωθει,Κυριος οιδε ποτε,προτεινω στις συναδελφους που δεν εχουν κρατησει παλιες αγγελιες στον λογαριασμο τους για αναδημοσιευση,οπως κι εγω,να δημοσιευουν αγγελια στη συγκεκριμενη στηλη που περιεχεται στο λινκ...οι αγγελιες που βλεπετε να ανεβαινουν καθημερινα ειναι απλα αναδημοσιευσεις παλιων αγγελιων... :-*αυτα και εις αλλα με υγεια Kiss

 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Λιλακο, αφου κωλοβαρας ολο το πρωι στο πισι,, δεν ερχεσε να μαζεψουμε ελιες απο τον αλλο μηνα? θα βγαλεις και μεροκαματο. Το χτενι μονο ξερεις να το δουλευεις?
 

kavliaris20cm

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα παιδι και απο μενα τυχαια ανακαλυψα το site, ποτε δεν περιμενα να υπαρχει κατι τοσο εξιδευκεμενο πολυσ λασος χεχε.
Εγω ειμαι 24 και δεν εχω ακομα καμια εμπειρεια με trans αλλα με ψηνει.
Υπαρχει καποιος κοντα στην ηλικια που να εχει δοκιμασει ας στειλει pm
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.499
Κριτικές
9
Like
1.327
Πόντοι
216
Καλημερα παιδι και απο μενα τυχαια ανακαλυψα το site, ποτε δεν περιμενα να υπαρχει κατι τοσο εξιδευκεμενο πολυσ λασος χεχε.
Εγω ειμαι 24 και δεν εχω ακομα καμια εμπειρεια με trans αλλα με ψηνει.
Υπαρχει καποιος κοντα στην ηλικια που να εχει δοκιμασει ας στειλει pm
να τον φας θες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom