Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (7 μέλη και 27 επισκέπτες)

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Ναι, θα γλυτώσω το εισιτήτιο hoty κ με τα χρηματα αυτα θα σου κάνω το τραπέζι.τι λες?
rimondi ακου φιλε δυο επιλογες γρηγορες...περιοχη αμπελοκηποι... queenathina...η πατας λιγο κεντρο ιπποκρατους...elenasunrice...
στην πρωτη περιπτωση θα σου αρεση τοσο πολυ που θα θελεις να χασεις το αεροπλανο!!! αλλα και στην δευτερη περιπτωση θα γλυτωσεις εισιτηριο και κομιστρο...η επιλογη δικη σου...παντος να ξερεις τα λεφτα και τα ψαρια τρωγονται φρεσκα οποτε μετα θα μου κανεις το τραπεζι!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

rimondi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
613
Κριτικές
79
Like
1.577
Πόντοι
2.480
Ευχαριστώ zinentin , αν παω τελικα θα σου πω εντυπωσεις και που θα φαμε. :grin:
 

XMATTER

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2012
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
φιλε καλημερα τισ εχω παρει και τισ δυο κοπελεσ...πολυ ομορφα μωρα και τα δυο..χωροσ μετριοσ και στισ δυο.η χαρα βρισκεται λοσιων κατι...η μελινα η' μπετυ πιο παλια καλιθεα.η χαρα με μικρο μοριο και λιγο αποτομη συμπεριφορα ψιλοψωνιο μου φανηκε αλλα τον τρωει ωραια.στα ορθια την πηρα εγω..στο ενεργητικο μηδεν...θελει να κανει και αλλαγη φ. απο οτι μου ελεγε..τωρα η μελινα και αυτη πολυ ομορφη με κανονικο μεγεθοσ μοριο αλλα στραβο προσ τα κατω..γενικα καλη επισκεψη θα ελεγα με ειχε καυλωσει πιο πολυ και μετα τα προκαταρκτικα την ανεβασα πανω και εχυσα στο λεπτο..ενω την χαρα την ειχα ξεκολιασει για ωρα αλλα με στυση στο 80/100 λογω συμπεριφορασ τησ και μονο.απο εμφανιση ειναι ωραια μωρα παντοσ..στο 50 ρικο η επισκεψη..
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
φιλε καλημερα τισ εχω παρει και τισ δυο κοπελεσ...πολυ ομορφα μωρα και τα δυο..χωροσ μετριοσ και στισ δυο.η χαρα βρισκεται λοσιων κατι...η μελινα η' μπετυ πιο παλια καλιθεα.η χαρα με μικρο μοριο και λιγο αποτομη συμπεριφορα ψιλοψωνιο μου φανηκε αλλα τον τρωει ωραια.στα ορθια την πηρα εγω..στο ενεργητικο μηδεν...θελει να κανει και αλλαγη φ. απο οτι μου ελεγε..τωρα η μελινα και αυτη πολυ ομορφη με κανονικο μεγεθοσ μοριο αλλα στραβο προσ τα κατω..γενικα καλη επισκεψη θα ελεγα με ειχε καυλωσει πιο πολυ και μετα τα προκαταρκτικα την ανεβασα πανω και εχυσα στο λεπτο..ενω την χαρα την ειχα ξεκολιασει για ωρα αλλα με στυση στο 80/100 λογω συμπεριφορασ τησ και μονο.απο εμφανιση ειναι ωραια μωρα παντοσ..στο 50 ρικο η επισκεψη..

Κατατοπιστικός.....Ευχαριστώ,
καλημέρα...
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1

vendetta

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα στη παρέα...!




Τη γνωρίζει κανείς τη "κοπέλα" γιατί έψαξα αλλά δεν βρήκα πληροφορίες... τουλάχιστον με αυτό το όνομα. Έχει συναντηθεί κανείς μαζί της να μου πεί τι ρόλο βαράει γιατι φαίνεται σωστό μωρό.   :helpplea:

πραγματικα με αυτη θα αθετουσα τον ορκο μου,προσωπαρα,κορμαρα....
κι εδω ηρακλειο παντως παιζει φαση,υπαρχει κινηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom