Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

tripanaki20100

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις το τηλ στην φυλησ 99 η ποτε δουλευει η δεσποινα ?
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
ρε παιδια, καλησπέρα! ψάχνω αυτήν:  έχει κανεις τηλέφωνο??
δεν διαβασες τι ζηταει? Dexome se diko mou xoro me anesi xronou.Eimai 1.92 ipsos 73kila kai 16cm ;-)..exw kanoniki stisi kai sinithos eimai energopathitiki...i moni mou apetisi einai ena msn kai kapia photo sou na se dw oste na kanonisoume kai na milisoume gia ta gousta mas.Eimai ilikrinis se afta pou tha poume kai Apeto to idio apo sena...Filakia!
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
301
Κριτικές
1
Like
412
Πόντοι
21
αυτά τα διάβασα αρχηγέ. Το 8έμα είναι ότι δεν εχει msn της ούτε τηλεφωνακι της.
πληροφορίες δλδ γενικότερα. Γι αυτό ρώτησα! αν καταφερει κανείς τπτ να μου πεί ε...
ευχαριστω. μέχρι τότε καμιά  :jerking:
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
αυτά τα διάβασα αρχηγέ. Το 8έμα είναι ότι δεν εχει msn της ούτε τηλεφωνακι της.
πληροφορίες δλδ γενικότερα. Γι αυτό ρώτησα! αν καταφερει κανείς τπτ να μου πεί ε...
ευχαριστω. μέχρι τότε καμιά  :jerking:
της στελνεις μηνυμα απο το σαιτ. το και της ζητας το μσν της. ;)
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
301
Κριτικές
1
Like
412
Πόντοι
21
μεγάλε, έχω πρόβλημα με το site. δεν έχει επιλογή να στείλω μήνυμα όπως είπες., εκτός αν γίνω λογικά premium member πληρώνοντας...έχεις κάποια λύση?
 

petran69

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
15
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Υπήρχε κάποτε πριν 4 - 5 χρόνια μια με το όνομα Ιζαμπέλα που είχε αγγελία στο έθνος .
Είχε δωμάτιο συγγρού και ήταν ψηλή , μελαχροινή με τεράστιο καυλί και αρκετά ενεργητική .
Ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα ;
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
301
Κριτικές
1
Like
412
Πόντοι
21
μαλλον θα πρεπει να τα σκασεις :2funny:

έτσι φαίνεται. εκτός αν μέχρι να τα σκάσω βοηθήσει κανείς από εδώ... δν πειράζει. Στο ψάξιμο μπορεί να βρω καμιά λύση. τα λέμε αλάνια
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
μεγάλε, έχω πρόβλημα με το site. δεν έχει επιλογή να στείλω μήνυμα όπως είπες., εκτός αν γίνω λογικά premium member πληρώνοντας...έχεις κάποια λύση?
εγω ειμαι απλο μελος και μπορω να στειλω. απλα ως απλο στελνεις μονο 1 μηνυμα την ημερα.οκ?
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
301
Κριτικές
1
Like
412
Πόντοι
21
μου στέλνεις σε παρακαλώ με π.μ. πως το κάνεις αυτό? (τη διαδικασία δλδ..γιατί με ενδιαφέρει η περίπτωσή της κ δεν βρίσκω τον τρόπο να επικοινωνήσω. Εκτός αν πω σε σένα το mail μου κ τοστείλεις για μένα. Ευχαριστώ προκαταβολικά
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
μου στέλνεις σε παρακαλώ με π.μ. πως το κάνεις αυτό? (τη διαδικασία δλδ..γιατί με ενδιαφέρει η περίπτωσή της κ δεν βρίσκω τον τρόπο να επικοινωνήσω. Εκτός αν πω σε σένα το mail μου κ τοστείλεις για μένα. Ευχαριστώ προκαταβολικά
pssst!εχεις πμ
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
Υπήρχε κάποτε πριν 4 - 5 χρόνια μια με το όνομα Ιζαμπέλα που είχε αγγελία στο έθνος .
Είχε δωμάτιο συγγρού και ήταν ψηλή , μελαχροινή με τεράστιο καυλί και αρκετά ενεργητική .
Ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα ;

Χρησιμοποιούσε και το όνομα Ντόννα, γιατί της άρεσε η Μαντόννα... πίσω από τη Πάντειο ήταν πολύ παλιά... μετά μετακόμισε στη Κεφαλληνίας όπου την είχα επισκεφθεί μερικές φορές αλλά εδώ και 1-2 χρόνια την έχω χάσει. Το τηλ. που έχει δεν λειτουργεί πια...
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
μου στέλνεις σε παρακαλώ με π.μ. πως το κάνεις αυτό? (τη διαδικασία δλδ..γιατί με ενδιαφέρει η περίπτωσή της κ δεν βρίσκω τον τρόπο να επικοινωνήσω. Εκτός αν πω σε σένα το mail μου κ τοστείλεις για μένα. Ευχαριστώ προκαταβολικά
δεν θέλω να σε επηρεάσω αλλά ήταν η μοναδική φορά που έφυγα στην μέση της όλης διαδικασίας με κοπέλα....τόσο πολύ ξενέρωσα με την πάρτη της και δεν σκέφτηκα ούτε τα χρήματα. Δεν λέω περισσότερα αλλά είμαι περίεργος να ακούσω την δική σου άποψη και κριτική αν ποτέ την συναντήσεις
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
301
Κριτικές
1
Like
412
Πόντοι
21
ευχαριστώ Brad και ευχαριστώ κ όσους μου λένε την άποψή τους, σίγουρα με βοη8άει. Οταν 8α έχω νεότερα............8α σας ενημερώσω σίγουρα. Μιλάμε αλάνια
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
ρε παιδια, καλησπέρα! ψάχνω αυτήν:  έχει κανεις τηλέφωνο??

απ΄οτι θυμαμε δεν ειχαν γραφτει καλα σχολια για τη συγκεκριμενη. και πολυ υποπτο που ζηταει φωτογραφια. δεν εχω ξανα συναντησει πουτανα ή τραβελι να ζηταει φωτογραφιας απο τον πελατη :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom