Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
να πας αυριο και να κρατας μια κοτα ...ξερεις !!!! ζωντανη, με τα πουπουλα ..και πες της αθωα "την ειδα και σε θυμηθηκα κουκλιτσα μου' .... :dancing: :dancing: :dancing:

 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

μηπως πηγες κι εσυ σα θεαααα  , τη κοιταγες αφ΄υψηλου με το βυζι εξω ?
και αποφασισε να σε εκδικηθει ?

πηγαινε αυρο και δως της αντιστοιχο προιον με μια κοτα ... αν το κανε επιτηδες, θα γινει εξαλλη
Ληγμενο χυση θα της παω σε συσκευασια Ντιορ... θα της πω οτι ειναι το καλυτερο προιον του τελευταιας τεχνολογιας... να το βαζη στο μουνι της να μην ξεχιλωση...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
να πας αυριο και να κρατας μια κοτα ...ξερεις !!!! ζωντανη, με τα πουπουλα ..και πες της αθωα "την ειδα και σε θυμηθηκα κουκλιτσα μου' .... :dancing: :dancing: :dancing:
Την κοτα θα της την παω ξεπουπουλιασμενη για να ξερη τι θα παθη την επομενη φορα που θα μου ξαναδωση τετοια προιοντα..
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Μα μωρη πες μου σε παρακαλω ειναι δυνατον να βαζης βουτυρο Κατσικας στο σωμα σου στο μασαζ και να μυριζης σαν ληγμενο τυρι??? Πες μου
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Ληγμενο χυση θα της παω σε συσκευασια Ντιορ... θα της πω οτι ειναι το καλυτερο προιον του τελευταιας τεχνολογιας... να το βαζη στο μουνι της να μην ξεχιλωση...
ε να δει κι αυτη πως ειναι το χυσι ...η καψερη δε θα καταλαβει τι αλοιφεται ...
κριμα ειναι η καψερη ...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αυτοι οι Βιολογικοι πια εχουν ξεφυγη απο τα ορια.... ΤΕΛΟΣ .....ειπαμε .... στο  τελος θα μας πουλανε κοπρια να βαζουμε στη μουρη μας και θα μας λενε οτι ειναι και υγειηνο... ας το διαλο οι μαλακες
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Ακου να βρωμαμε Κατσικιλα και να εχουμε και κανενα τεκνο απο πανω να μας το πασαληβη ξαναρχετε αυτο μετα???
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Ακου να βρωμαμε Κατσικιλα και να εχουμε και κανενα τεκνο απο πανω να μας το πασαληβη ξαναρχετε αυτο μετα???
αν εχουμε κανενα τεκνο, ετσι κι αλλιως περνουμε την μυρωδι του...τραγος αυτος , κατσικες εμεις ..μια χαρααααααααααααα
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Εγω θα φωναξω το ΠΛΕ να μου το περαση ενα χερακη....  :2funny: :2funny: :2funny:
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
Παιδες ξερει κανεις που μπορω να βρω μπου**λο με τρανς μεταμεσονυκτια οπως τωρα πχ ειναι ανοικτα μεταξουργειο???

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Χωρίς να θέλω να χαλάσω τις μετασονύκτιες καύλες, αλλά και τις έντονες ευθυμίες της παρέας, επιθυμώ να χαρίσω αυτό το τραγουδάκι...

Καλό θα ήταν (αν ακούει η Μπέτυ) να επικοινωνήσει με τα ..."δρώμενα"  ;)

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
ρε βικυ κολλησε η σελιδα σου απαντησε παιζει για σημερα τιποτα?
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Πουστηδες και παληκαρια .......γινατε μαλλια κουβαρια......
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Εχω αποθεμα απο αποκριατικα (ανοιξα τωρα ενα μαγαζακι της ακοκριες) ..... οποιο τεκνομπαλαμο , πουστρακη η στα υποψην νεο τραβελακι...... επικοινωνηστε με πμ να στηλω....!!! αντε να βγαλετε και κανενα φραγκακι και με νεο λουκ βρε..........χα χα......
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Μιλαω και σε σενα σκεπτομενε συνομιλητη..... βλεπεις εχουμε κριση...... και αν το περνεις και λιγακη απο πισω, τι το σκεφτεσαι?? εχεις τοσα στοματα στο σπιτι, που περιμενουν... τοσα χρεη... εξοδα....
ΚΑΝΤΟ...!!
Βαλε μια περουκα , ενα φουστανη, ενα στριγκακη, λιγη καλη διαθεση... και θα δεις, ολα θα πανε καλυτερα...
με μια τετοια αμφιεση ποιος μπορει να σε αναγνωρισει...? κανεις βρε...!! κοιτα τοσοι εδω τα περνουν .... !! γιατι οχι και εσυ !!!
γινε η νεα κοπελα του κυβερνοχωρου....!!! θα σε αποθεοσουν και εσενα ....!!!! τετοια αρεσουν ...

Γινε η νεα Βερονικα , Αμαντα , Ναταλυ ,  Μονικα , Ναντια..... μπορεις......!!! τελειωσετες τις αλλες ... ειναι παλιες πια....
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
μας τα έπρηξες  :birdman: :jerking:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Καλά εσύ απ' τις 16:40 λές καλησπέρα?
Καλημέρα τι ώρα λές ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom