Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (5 μέλη και 45 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ασε και μου ειπε να μην το πλυνω γιατι θα με τιμωρηση αυστηρα....
Και ηταν και ολοκαινουργιο και δαντελενιο.... τιγρε...

Καταλαβαινω...καταλαβαινω........μουκλεψε την ιδεα ο αφιλοτιμοs...........Τιγρε ε????????????........Να  αυτα γινονται αμα λειπω!!!!!!!!! Καλα  θα επαναλαβουμε την.....τιμωρια  με μενα αυτη τη φορα!!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Εσενα το εδωσε αυτος επρεπε να το κρατηση για σουβενιρ
Ξερει αυτος τι κανη.... ο ατιμος.... βρηκε το κουμπι μου....
Αλλα και εγω τον εστειλα σπιτη του χωρις σλιπακη να μαθη.... τι σημαινη  Δαναη
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ξερει αυτος τι κανη.... ο ατιμος.... βρηκε το κουμπι μου....
Αλλα και εγω τον εστειλα σπιτη του χωρις σλιπακη να μαθη.... τι σημαινη  Δαναη

Εγω θα το βγαλω προκαταβολικα ,  για να μην χανουμε και χρονο!!!!!!!!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ξερει αυτος τι κανη.... ο ατιμος.... βρηκε το κουμπι μου....
Αλλα και εγω τον εστειλα σπιτη του χωρις σλιπακη να μαθη.... τι σημαινη  Δαναη
Τωρα τα λες τωρα τα μαθαινω αυτα, και αναφερες για το βρακακι σου αλλα δεν ηξερα αυτο το βιτσιο σου την επομενη φορα
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Εγω θα το βγαλω προκαταβολικα ,  για να μην χανουμε και χρονο!!!!!!!!!!!
Μου αρεση να μου βαζης δυσκολα.... να το φορας μωρο μου.. δεν θα στο πειραξω... το πολυ πολυ να μου σκισης το δικο μου... αλλα να μου το σκισης ομορφα να κρεμετε απο τις γωνιες ενταξη??? μετα κανε μου οτι θες....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Τωρα τα λες τωρα τα μαθαινω αυτα, και αναφερες για το βρακακι σου αλλα δεν ηξερα αυτο το βιτσιο σου την επομενη φορα

Παντωs εγω Γιωργη μου,  τωρα που ακουσα για ...κουμπι.......θα την ψαξω καλα την Δαναη...τρελαινομαι για...κουμπια!!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μου αρεση να μου βαζης δυσκολα.... να το φορας μωρο μου.. δεν θα στο πειραξω... το πολυ πολυ να μου σκισης το δικο μου... αλλα να μου το σκισης ομορφα να κρεμετε απο τις γωνιες ενταξη??? μετα κανε μου οτι θες....
Μμμμμμμμμμ  ωραια!!!!!!!!!!  Θα προσεξω στο ...σκισιμο....να φαινεται και η ουγια.....να διπλωνει καλα στιs...ακρεs!!!
Καλα που μου τοπεs για να ξερω πωs θα το χειριστω....
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Και εμενα μου αρεση να σας ψαχνω και να ασχολουμε μαζη σας.... Φανταστητε οτι για να βεβαιωθη αν ειναι καινουργιο το βρακακι μου το μυρισε αν μυριζη καινουργιλα... ξερετε.... και μετα προχωρησε στο παρασυνθημα.... ;) ;)
Πελλοπονησιος παιδι μου.... Κορινθος.... ασε... βαρυ πυροβολικο... και δεν σηκωνη μυγα.... την εβαψα....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Και εμενα μου αρεση να σας ψαχνω και να ασχολουμε μαζη σας.... Φανταστητε οτι για να βεβαιωθη αν ειναι καινουργιο το βρακακι μου το μυρισε αν μυριζη καινουργιλα... ξερετε.... και μετα προχωρησε στο παρασυνθημα.... ;) ;)

Eεετσι  ειναι το σωστο.......Πρωτα αλτ μετα συνθημα και ντουγρου στο παρασυνθημα!!!!!!!!
Βεβαιωs πρωτα πρεπει να βεβαιωθουμε........σωστη η μεθοδολογια!!!!!!!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Μμμμμμμμμμ   ωραια!!!!!!!!!!   Θα προσεξω στο ...σκισιμο....να φαινεται και η ουγια.....να διπλωνει καλα στιs...ακρεs!!!
Καλα που μου τοπεs για να ξερω πωs θα το χειριστω....
Μωρο μου ετσι σαν το τριανταφυλλο να το εχεις το βρακακη μου λιγο να το μαδησης και να αφησης το μπουμπουκι μονο....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μωρο μου ετσι σαν το τριανταφυλλο να το εχεις το βρακακη μου λιγο να το μαδησης και να αφησης το μπουμπουκι μονο....

Ολα κι ολα...........!!!!!!!!!!!!  Το μπουμπουκι θα το αφησω , γιατι θα μου χρειαστει για αλλη δουλεια!!!!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μωρο μου ετσι σαν το τριανταφυλλο να το εχεις το βρακακη μου λιγο να το μαδησης και να αφησης το μπουμπουκι μονο....
Μονο το βρακακι μαδημα και το περιεχομενο μαζι  :grin: :grin: :grin:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Ολα κι ολα...........!!!!!!!!!!!!   Το μπουμπουκι θα το αφησω , γιατι θα μου χρειαστει για αλλη δουλεια!!!!!!!
Το σιροπακη μην ξεχασης μωρο μου... να εχει γευση καραμελα σε παρακαλω.... η φραουλα....
 

Valentina Megastar

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Το εχετε γαμησει το θρεντ βρε αγορια... ποιος θελει να παιξει το καβλι του διπλανου του ας μπει στα μουσουνου και ας ανοιξει καμερες.. Και το παιζετε και καλογαμημενες...



:kissass: :kissass: :kissass:
Μακια! Μακια!! Μακια!!!

(στα πεινασμενα κωλαρακια....)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μην ξεχασης και καβουρδισμενα αμυγδαλα.... και καιμακι παγωτο... ετοιμο το πολιτικο..... Ξερει ο  Χοτ....

Και καβουρδισμενα μυγδαλα διαθετω  και ψυχα  επισηs........Μεχρι  ξεφλουδισμενο  αραπικο θα φτασω!!!!!!!!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Στο μπαλκονι στα πλακακια
φερνουν βολτα τα αγορακια
ξεροχυνουν τα καβλακια
τα ανωμαλα κοριτσακια....

μακια μακια  μακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom