Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

yannis_40

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
26
Like
46
Πόντοι
0
1000093447.jpg
Αυτο το κορασιο το γνωρίζει κανείς
Επικαιροποιημένο το Instagram

Παρά τα μηνύματα μου δεν είχα απαντήση της.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240821_213843_Instagram.jpg
    Screenshot_20240821_213843_Instagram.jpg
    889,4 KB · Εμφανίσεις: 54

yannis_40

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
26
Like
46
Πόντοι
0
Καυλα φαίνεται πάντως
Πράγματι εντυπωσιακή. Aν καταλαβαίνω καλά βρίσκεται στην Θεσσαλονίκη

Δεν είχα όμως απάντηση στα μηνύματα στο insta

Επικαιροποιημένο insta profil
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240821_213843_Instagram.jpg
    Screenshot_20240821_213843_Instagram.jpg
    889,4 KB · Εμφανίσεις: 33

Kosteli

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
95
Like
212
Πόντοι
20
Καλησπέρα συναγωνιστές! Έχει πάει κανένας τελευταία Εύα Νίκαια; Τί χρεώνει; Σκέφτομαι να πάω απόψε αλλά θαελα να ξέρω τι παίζει από τιμές. Δεν μ αρέσει να την πάρω να την ρωτήσω και να της ρίξω τελικά άκυρο...
Πολυ καλη. Ένα πενηντομπαλο παιρνει. Οχι βραδινές ώρες. Μέχρι το απόγευμα δεχεται
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
494
Like
1.734
Πόντοι
201
Άσχετο, αλλά έχεις ένα από τα πιο συγχρονισμένα άβαταρ-νικ στο φόρουμ. Εύγε :-P
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
343
Like
355
Πόντοι
21
Όπως είπε και ο τιτανομεγιστος Νικόλας Βάρδος Ζάκυνθος ΑΚΑ Μεσσίας του πενταγράμμου, " πολύ νοημοσύνη έχουμε"
Ρε αντε στον διαολο θα μου πουλησης και ΠΝΕΥΜΑ!
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
343
Like
355
Πόντοι
21
Aγράμματο πουστρίνι νομίζεις οτι ασχολούμαι με το κάθε καμμένο πού έχει 1,2 ή 3 ή 1013 προφίλ ; Είσαι και ηλίθιο εκτός από ανορθόγραφο ;
Ο ΚΟΜΠΛΕΞΗΣΜΟΣ σου χτυπαη νταβανη!!
 

Kakoslikos45

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
208
Πόντοι
0
Πράγματι εντυπωσιακή. Aν καταλαβαίνω καλά βρίσκεται στην Θεσσαλονίκη

Δεν είχα όμως απάντηση στα μηνύματα στο insta

Επικαιροποιημένο insta profil
Πάντως παίδες ότι και να ναι, μιλάμε για άλλο εργαλείο...

Πάντως έχει περίεργη συμπεριφορά. Έκανα μια εγγραφή στο onlyfans γιατί έχει συνδρομή μόνο 4 ευρώ και είπα "δε γαμιέται" ας δούμε τι παίζει...

Έστειλε ένα μήνυμα καλωσορίσματος και από εκεί και μετά δεν απαντάει στα μηνύματα παρόλο που είναι online. Επίσης δεν έχει καθόλου υλικό που να ζητάει επιπλέον φράγκα για πρόσβαση, ούτε και μου έστειλε υλικό σε μήνυμα που να ζητάει λεφτά για να το δεις όπως κάνουν συνήθως.... Τί να πω;

Αν βρει κανένας τρόπο επικοινωνίας ας μας διαφωτίσει. Αν και νομίζω ότι αν είναι του επαγγέλματος, παίζει να ζητάει 2 νεφρά και ένα συκώτι...
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
453
Κριτικές
194
Like
10.682
Πόντοι
30.733
Είναι όντως και ενεργητική ή στα πλαίσια τού δηλώνω-ενεργητική-γιατί-οι-περισσότεροι-τον-τρώνε-οπότε-ας-γράψω-ότι-γαμώ-κι-όλας-κι-ας-μη-μου-σηκώνεται-ούτε-με-γερανό;
Βασικά την πιδηξα εγώ για κάμποση ώρα.αυτη τον έτρωγε και γουσταρε.ετσι από περιέργεια να δω αν μπορεί τις λέω έλα να με πάρεις.τις σικοθηκε λίγο αλλά δεν μπόρεσε.δεν είναι αυτό το στιλ της.ειναι ποιο κορίτσι.το εργαλείο της 13cm.αλλα γλοσοφυλα και τέτοια σα να μασάτε ζευγάρι.καλο παιδί
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
343
Like
355
Πόντοι
21
συμφωνα με το Μπαμπινιωτη το καλυβω γραφεται με υψιλον ,αν βγαινει απο τα Καλυβια Αττικης ,οχι με ητα
Και εσυ ασχολησου με τα ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ σου και ασε τους αλλους και της αλλες.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
494
Like
1.734
Πόντοι
201
Βασικά την πιδηξα εγώ για κάμποση ώρα.αυτη τον έτρωγε και γουσταρε.ετσι από περιέργεια να δω αν μπορεί τις λέω έλα να με πάρεις.τις σικοθηκε λίγο αλλά δεν μπόρεσε.δεν είναι αυτό το στιλ της.ειναι ποιο κορίτσι.το εργαλείο της 13cm.αλλα γλοσοφυλα και τέτοια σα να μασάτε ζευγάρι.καλο παιδί
Ναι, αναμενόμενο. Απλώς ρώτησα μια και ανέφερες πως δεν παίρνει ορμόνες. Αν έπαιρνε, ήταν δεδομένο πως δεν. Αν δεν έπαιρνε, έπαιζε ένα μικρό ενδεχόμενο, γι' αυτό ρώτησα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kassie

Wander

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2024
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Την είχα πάρει πριν δύο χρόνια
Είναι cross δεν έχει βιζια και δεν έχει πάρει ορμόνες.
Βασικά ένα πολύ θυλιπρςπες αγόρι.
Μεγάλο πουτανακι παντός τα κάνει όλα .με 50 ευρώ έκατσε δύο ώρες και ευχάριστη παρέα
Φίλε ειλικρινά, φαίνεται ότι είναι αντρου και καθόλου θυληκια, σκέφτομαι να την πάρω γιατί δεν έχω καμία επιλογή καθώς είναι η μοναδική που υπάρχει, αλλά φοβάμαι ρε πουστη μου μην με δει κανείς γιατί είναι μικρή κοινωνία, και μάλλον δεν θα αξίζει κιόλας
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
120
Like
181
Πόντοι
1
Την είχα πάρει πριν δύο χρόνια
Είναι cross δεν έχει βιζια και δεν έχει πάρει ορμόνες.
Βασικά ένα πολύ θυλιπρςπες αγόρι.
Μεγάλο πουτανακι παντός τα κάνει όλα .με 50 ευρώ έκατσε δύο ώρες και ευχάριστη παρέα
δε μπορω να τη βρω, δεν απαντα ποτε
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
570
Κριτικές
23
Like
1.893
Πόντοι
496

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
343
Like
355
Πόντοι
21
"Ο κομπλεξισμός σου χτυπάει ταβάνι" είναι το σωστό .
Έμαθες κάτι και σήμερα .
Πέρνα αύριο για το επόμενο μάθημα .
Αμα δεν μπορεις να απαντησης ως ΠΑΙΔΑΚΗ στο μυαλο με την κακη ενοια που εισαι το τοποθετης και εσυ για το πως γραφω.Αλλα ειπαμε συντηρης και εσυ μια κατασταση...Τα εσοδα απο τοις διαφημησης βλεπεις...
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
570
Κριτικές
23
Like
1.893
Πόντοι
496
Αμα δεν μπορεις να απαντησης ως ΠΑΙΔΑΚΗ στο μυαλο με την κακη ενοια που εισαι το τοποθετης και εσυ για το πως γραφω.Αλλα ειπαμε συντηρης και εσυ μια κατασταση...Τα εσοδα απο τοις διαφημησης βλεπεις...
Καλά είσαι χαζή ; Ποιές διαφημίσεις χρυσό μου , τι νομίζεις ότι είμαι ; Ένας πελάτης των τράνς ( και όχι μόνο) είμαι , οι κριτικές μου το δείχνουν .
Πάρε τα χάπια σου γιατί έχεις ξεφύγει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom